1345

Kamu Firmaları için ERP Yazılımı

Kamu sektöründe vatandaş odaklı çağdaş hizmetler sağlamak, kamu kurumlarına özel süreçleri verimli, etkin, denetlenebilir, şeffaf ve ekonomik bir şekilde yürütmek, kamu kurumlarının ülke ekonomisine olumlu katkı sağlamasının temelini oluşturuyor. Bunun yanı sıra dünyadaki yeni kamu yönetimi anlayışı doğrultusunda üzerinde durulan kamu sektöründe performans ölçümü ve yönetimi Türkiye’deki kamu sektörünün de gündeminde yer alıyor. Personel ve örgüt düzeyinde gerçekleştirilen uygulamalar kapsamında kamu kurumları çalışanları için sürekli performans gelişimi hedefleniyor, bu amaçla planlama, ölçme, yönlendirme, eğitim ve kontrol süreçlerinin, diğer hizmet süreçlerine uyumlu olarak iyileştirilmesi ve geliştirilmesi kamu sektörü açısından giderek önem kazanıyor.

Login Kurumsal İş Çözümleriyle kamu sektöründe performans yönetiminin düzenli ve sağlıklı bir yapıda yürütülmesine, kamu kurumlarına özel süreçlerin analizi, bu süreçlere uygun çözümler ve raporlar geliştirilmesiyle hız ve verimlilik artışına destek oluyoruz. Kamuya hizmet veren kurumlarda, giderek artan ve farklı altyapılarda kayıt altına alınan verilerin birbirleriyle sorunsuz olarak ilişkilendirilebilmesini sağlıyoruz. Kamu hizmetlerinin aksamadan yürütülmesi için bir aracıya ihtiyaç olmadan sorunlara doğrudan ve anında müdahale etmeyi kapsayan hizmetler sunuyoruz.

Kamu  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Eğitim ve performans web portalı üzerinden tek merkezden tüm personelin performansının yönetilip eğitim planlamasını yapmayı sağlayan Login Eğitim ve Performans Yönetimi
  • Personel transfer ve terfi işlemlerini, geçmişteki değişiklikleri de izleyerek entegre bir sistem üzerinden gerçekleştirilmesini sağlayan Login Transfer ve Terfi Yönetimi
  • Kurumun süreçlerine özel analizler doğrultusunda geliştirilen Login Özel Çözümleri

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Kurumunuzun kesintisiz hizmet sunması gerekiyor mu?

Sorunlara aracısız ve anında müdahale sağlayan uzmanlarla çalışmak istiyor musunuz?

Personel performansını yönetmek önem taşıyor mu?   

ÇANTA

Login Kurumsal iş çözümleriyle, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu altyapıyı mevcut sistemlerinize hızla entegre edebilir ve verimli, hızlı ve şeffaf hizmetler sunmak üzere süreçlerinizi iyileştirebilirsiniz.

Gereken zamanda doğru bilgileri sunabilmek için raporlarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kesintisiz hizmet sunabilmek için Login’den doğrudan ve anında destek alabilirsiniz.

Performans yönetimi için gerekli altyapıyı sağlayarak, değerli insan kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Hızlı süreçler

Doğrudan destek ve müdahale

Şeffaflık

Etkili veri yönetimi ve paylaşımı

Gelişmiş performans ölçümü ve yönetimi

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.