1360

Farklı İhtiyaçlara Uygun Destek 

Yabancı menşeli işletmeler, Türkiye’de faaliyete geçmek üzere kaynak planlama altyapılarını ülkeye uyarlamak istediklerinde iş yapış şekillerindeki farklılıklardan dolayı zorluklar yaşayabiliyor. Öte yandan yurt dışıyla olan iletişimleri kapsamında, ana merkeze özgü raporlamaların hazırlanabilmesi ve ilgili kurallara uyulması da önem taşıyor. Yabancı menşeli şirketlerin hem Türkiye’deki gereklilikleri hem de kendi içyapılarındaki talep ve ihtiyaçları karşılayabilmesi, uzun vadede kullanılabilecekleri ve kendi yapılarına uygun sistemleri kullanmalarını gerektiriyor. Yabancı menşeli şirketler genel olarak kurallarına sıkı sıkıya bağlı oldukları, bununla birlikte iş yapış şekilleri ve prosedürleri A’dan Z’ye tanımlandığı için ihtiyaçlarına yanıt verecek sistemlerden destek almayı tercih ediyor.

Login Yazılım, uzun süredir destek sunduğu yabancı menşeli işletmelerden sağladığı deneyim ve bu işletmelerin yapısına uygun olarak hazırlanan çözümleriyle birçok kurum tarafından uzun yıllardır tercih ediliyor. Onay mekanizmaları, yetkiler, süreçlerin değiştirilmesi, kurallara uygunluk gibi konularda etkili yanıtlar sunan Login Kurumsal İş Çözümleri, kişiye bağımlılığı azaltan yapısıyla da ihtiyaçlara uygun desteği sağlıyor. Aynı şekilde yurt dışına raporlama yapılması için de uygun raporlamalar sistem tarafından hızlı ve doğru bir şekilde hazırlanabiliyor.

 

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.

Yabancı Menşeeli İşletmeler için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP- Login ERP Lite- Login HR- Login X-tra- Login Pro

CHECK
  • İhtiyaçlara uygun destek
  • Özel kurallara ve prosedürlere uyum
  • Yurtdışına  uygun raporlama

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Türkiye’deki faaliyetlerinizi merkez ülkenize uyarlama konusunda iş yapış şekli farklılıklarından dolayı zorluk yaşıyor musunuz?

Hem kendi iç yapınızdaki gereklilikleri hem de Türkiye’deki ihtiyaçlarınızı mı karşılamanız gerekiyor?

Kendi ekranlarınızı kendiniz tasarlamak ister misiniz?

Sistemlerinize sahadan ulaşmanız gerekiyor mu?

Tüm süreçlerinizi merkezden ve web üzerinden yönetmeniz gerekiyor mu?

ÇANTA

Ana merkez ile süreç uyumu sağlanarak ihtiyacınıza özel raporlar ile doğru zamanda doğru kararlar verebilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleriyle stoklarınızı detaylı olarak yönetebilir, yurtiçi ve yurtdışında yapılan her satın alma işlemini “lot/parti” bazında takip edebilir ve bu sayede ürünlerin izlenebilirliğini sağlayabilirsiniz.

Login HR ile İşgücünün doğru yönetimini sağlayabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

İhtiyaca yanıt veren sistem

A’dan Z’ye ihtiyaca uygun destek

Kişiye bağımlılığı azaltan yapı

Uzun vadeli yazılım kullanımı

Whatsapp