10.10.2017

Köşkerler Çelik Halat A.Ş. Tüm İş Süreçlerini Login ERP İle Yönetme Kararı Aldı

Dilovası, Kocaeli İMES OSB’de 24.000 m2’lik faaliyet alanıyla 1989 yılından beri Asansör, Vinç, Kablo, Balıkçılık, Denizcilik, Maden, Tarım gibi birçok alanda kullanılan çelik halatlar ve endüstriyel yaylık çelik tellerden oluşan ürün gruplarını EN ve DIN normlarında üreten Köşkerler Çelik Halat ve Makine San. A.Ş. ile 1989 yılından bu yana özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan Login Yazılım, Köşkerler Çelik Halat A.Ş.’nin tüm iş süreçlerini uçtan uca Login ERP yazılımı ile yönetmek için el sıkıştı.

Bu proje ile Köşkerler Çelik Halat A.Ş. Login ERP’nin Muhasebe, e-Defter, e-Fatura Entegrasyonu, Satış, Satın alma, Stok, Üretim, Ürün Ağaçları, İş emirleri, Rotalar ve El Terminali Sistemi çözümleri ile süreçlerini entegre olarak yönetiyor olacak. Ayrıca kalite kontrol ve sertifikasyon süreçleri de hammadde ve mamül bazında aynı sistem üzerinden yönetiliyor olacak.

Anlaşmaya ilişkin konuşan Köşkerler Çelik Halat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Köşker;

"Ülkemizin cari açığını kapatmaya yönelik yaptığımız teknolojiler ürünlere ek olarak gerçekleştirdiğimiz ERP yatırımında da seçeceğimiz yazılımı sunan firmanın teknik ve hizmet noktasında birçok beklentimize yanıt verebiliyor olmasına ek olarak %100 yerli sermaye olması konusunda da hassas davrandık ve bu noktada Login Yazılım’ın Login ERP yazılımı ile iş süreçlerimizi yöneteceğiz." dedi.