17.11.2017

Login Yazılım, İş Zekası Sektörü Lideri Qlik Firmasının Türkiye Tek Distribütörü BI Technology ile Anlaşma Sağladı

İş zekası sektörünün yenilikçi ve lider firması Qlik firmasının Türkiye tek distribütörü BI Technology ile 1989 yılından bu yana özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan Login Yazılım stratejik anlaşma sağladı ve Login Yazılım böylece işletmelere sunduğu esnek ve doğru çözümlerle tüm kaynak yapısına anında hakim olmaya olanak tanıyarak ‘doğru zamanlarda doğru kararlar’ almanın önünü açan Login ERP ile tamamen entegre olarak Qlik firmasının yeni ürünü Qlik Sense İş Zekası çözümünü de projelerinde kullanıyor olacak.

Gerçekleştirilen bu anlaşma ile Login ERP kullanan tüm işletmelerde doğru ve hızlı karar verme, yeni iş fırsatları tanımlama, maliyetleri düşürme gibi beklentileri karşılamak üzere veri akışı üzerinde etkili bir kontrol sağlaması bekleniyor. Bilgi çağı teknolojileri iş dünyasına hızlı değişimler getirirken veri akışındaki hız ve artışla birlikte veri kaynaklarındaki çeşitlenme de ihtiyaç duyulan takibin ve kontrolün gerçekleştirilmesini güçleştiriyor. Ancak yoğun rekabetin olduğu iş dünyasında öne çıkmak isteyen işletmelerin doğru adımları atabilmesi için anlık veri takibi ve kapsamlı veri analizi yapması da gerekiyor. İşletmelerin kendi verilerini analiz etmesini sağlayacak doğru araçlar kullanmalarını sağlayan Qlik Sense ile bir veri kümesini farklı boyutlarda ve farklı parametrelerde inceleyip yönetirken, verileri alt kırılımlarla analiz edebilmek de mümkün oluyor. Kolay kullanım sunan Qlik Sense ile IT uzmanlığına ihtiyaç duymadan sürükle bırak tekniğiyle kolay bir yapıda bütçe, planlama, yönetim gibi tüm kalemlerle ilgili veri kümelerini sonsuz boyutta görüntüleyebilir, farklı senaryolar üzerinden farklı olasılıkları hesaplayarak, işletmenizi ileri taşıyacak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İşletmelerin kendi verilerini analiz etmesini sağlayacak doğru araçlar kullanmalarını sağlayan Qlik Sense ile bir veri kümesini farklı boyutlarda ve farklı parametrelerde inceleyip yönetirken, verileri alt kırılımlarla analiz edebilmek de mümkün oluyor. Kolay kullanım sunan Qlik Sense ile IT uzmanlığına ihtiyaç duymadan sürükle bırak tekniğiyle kolay bir yapıda bütçe, planlama, yönetim gibi tüm kalemlerle ilgili veri kümelerini sonsuz boyutta görüntüleyebilir, farklı senaryolar üzerinden farklı olasılıkları hesaplayarak, işletmenizi ileri taşıyacak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Whatsapp