Kuruluş

Login Yazılım, Login Bilişim adıyla hala güncelliğini sürdüren amaç ve hedeflerle faaliyetlerine başladı.

İlk Çözüm

İşletmelerin iş yönetimine verimlilik katmak üzere geliştirilen Login Entegre çözümünün ilk sürümü müşterilerin kullanımına sunuldu.

İlk İşbirliği

Informix Software'in Türkiye Temsilcisi olan Login Bilişim, müşterilerine çözümleriyle birlikte sağlam bir veritabanı altyapısı da sunmaya başladı.

Ürün Gelişimi

Teknolojinin gelişimine paralel olarak, Login Entegre Client Server sürümü geliştirilerek müşterilerin hizmetine sunuldu.

Güçlenen İşbirliği

Login Bilişim, 1991’den beri temsilciliğini yaptığı Informix Software'in Bölge Ofisi ve Eğitim Merkezi olarak hizmet vermeye başladı.

Teknolojik Öncülük

Login Bilişim, Login Entegre çözümünün Windows sürümünü sunarak teknolojik öncülüğünü kanıtladı.

Kurumsal Yenilenme

Login Bilişim şirketi, faaliyetlerini Login Yazılım ve Login Veritabanı olarak iki ayrı koldan sürdürmeye başladı.  

Kapsam Genişlemesi

Login Yazılım, insan kaynaklarına yönelik hazırladığı Login HR çözümünün Özlük, İzin, Eğitim modüllerini Web üzerinden kullanıma sundu.

Sektörel Öncülük

Login Yazılım, sonsuz varyasyonda siparişe dayalı üretim yapan firmalar için Ürün Konfigüratörü ürününü geliştirerek bir ilke imza attı.

Mobil Gelişim

Login Yazılım mobilleşen dünyada değişen ihtiyaçlara yanıt vermek üzere, Login ERP operasyon modüllerinin El Terminalleri üzerinden çalışabilmesini sağlayan Login Smart çözümünü geliştirdi.

Her Zaman, Her Yerde

Login Yazılım, işletme sahiplerinin ve kullanıcılarının yer ve zamandan bağımsız olarak web üzerinden çalışmalarını sağlayacak Login Web Business Suite çözümünü geliştirdi.

İnternette Tedarik

Login Yazılım, yenilikçi yaklaşımıyla geliştirdiği e-Tedarik sistemini Tedarikçi Yönetimi çözümlerine ekledi.

Yasal Uyumluluk

Login Yazılım, yasal düzenlemelere uygun olarak, e-Fatura Portal+ ve e-Fatura Entegrasyon Web Servisini müşterilerinin hizmetine sundu.

Uyumluluk Onayı

Login Yazılım, mevzuatları yakından takip ederek, portföyüne eklediği e-Defter çözümünün Yazılım Uyumluluk Onayını aldı.

Mobil Entegrasyon

Login Yazılım, Login Mobile çözümü kapsamındaki Satın Alma Sistemini Login Entegre ERP’ye entegre etti.

Login Web Business Suite

Login Yazılım, çözümlerinin web tarayıcıları üzerinde sorunsuz çalışması için Web Business Suite Platformunu geliştirdi.

Whatsapp