1336

Modüler, Uyarlanabilir, Esnek ve Hızlı Çözümler

İnsan kaynakları ve bu kaynakların yönetimini yürüten İnsan Kaynakları birimleri, her sektörden ve her ölçekten kurumun ana damarı olarak öne çıkıyor. Uygun insan gücünün etkili bir şekilde yönetilmesi, insan kaynakları birimlerinde biriken verilerin yönetimi, şirket içi değerlendirme, işe alma, eğitim, ücret ve izin yönetimi gibi çok sayıda alt bileşenin etkili şekilde kontrol altında tutulması başarılı sonuçlara ulaşmak için önem taşıyor.

Gereken zamanda gerekli özelliklere sahip personeli etkili bir şekilde yönetmeyi sağlayan Login HR İnsan Kaynakları Yönetimi, İK birimlerinin şirketlerinin stratejik hedeflerine ulaşması için önem taşıyan ‘aracılık’ misyonunu etkin olarak gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Etkili iş gücü planlaması ve tüm diğer süreçlerin doğru bilgilerle beslenmesi için birbirleriyle entegre birçok temel uygulamayı sunan Login HR modüler yapısıyla, küçük bir sistemden başlayarak, şirketiniz ile birlikte büyütebileceğiniz bir yapıya olanak tanıyor.

Parametrik ve uyarlanabilir arayüzüyle en karmaşık insan kaynakları modellerinin kolaylıkla kurulabilmesini sağlayan Login HR, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden yapılandırmayı da kolaylaştırıyor. Çok sayıda resmi ya da istatistiksel rapor ve izleme ekranı sunarak, yönetim birimlerinin zengin bir bilgilendirme sistemiyle daha verimli çalışmasını sağlıyor. Şirket organizasyonu içerisinde birden fazla şubeden oluşan büyük şirketlerde bütünleşik insan kaynakları politikalarının kolayca hayata geçirilmesine destek oluyor.

İşletmeniz için Şirket Yapısı ve Özlük Yönetimi, Bordro Yönetimi, İzin Yönetimi, Zimmet Yönetimi, PDKS ve Vardiya Yönetimi, Personel Bilgi Erişim Portalı, Eğitim ve Performans Yönetimi, İş Başvuruları Yönetimi Programı: Login HR

CHECK
  • Personelin tüm kimlik ve özlük bilgilerinin detaylı olarak yönetmeyi ve takibini sağlayan Login HR Şirket ve Özlük Yönetimi
  • Türkiye’deki yerel mevzuat değişikliklerine göre, danışman firmaların rehberliğinde, sürekli ve anında güncellenen bunun yanı sıra güncel hayatın ihtiyaçlarını karşılayan Login HR Bordro Yönetimi
  • Personel izinlerinin yasal mevzuatlara ve firma politikalarına uygun olarak yönetilmesini sağlayan Login HR İzin Yönetimi
  • Zimmet takibini sorunsuz ve detaylı olarak gerçekleştirmenizi sağlayan Login HR Zimmet Yönetimi
  • Dinamik puantaj kontrol kurallarını ve PDKS verilerini sisteme entegre ederek bu süreçleri otomatikleştirmenizi sağlayan Login HR PDKS ve Vardiya Yönetimi
  • Personel bilgilerinin hem yöneticiler hem de personel tarafından görüntülenmesini sağlayan Login HR Personel Bilgi Erişim Portalı
  • Çalışanların eğitim süreçleri ve performanslarının doğru değerlendirilmesini sağlayarak insan kaynakları departmanlarının şirketlerinin başarısında önemli rol oynamasına katkıda bulunan Login HR Eğitim ve Performans Yönetimi
  • İş başvurularının sistematik kontrolünü ve bu sürecinin etkin yönetimini sağlayan Login HR İş Başvuruları

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri Login HR

Etkili yönetim insan kaynakları süreçleriniz için önemli mi?

Karar verme sürecinizi doğru bir şekilde hızlandırmak istiyor musunuz?

Yönetim biriminizin kapsamlı bir bilgilendirme sistemi ile daha verimli çalışmasını istiyor musunuz?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri Login HR ile karmaşık insan kaynakları süreçlerini kolayca modelleyebilirsiniz.

Değişen ihtiyaçlar karşısında hızlıca yeniden yapılanabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Modüler çözüm ailesi

Esnek ve hızlı çözüm

İnsan gücünün etkili yönetimi

Doğru belirlenen stratejik hedefler

Etkili iş gücü planlaması

Parametrik ve uyarlanabilir arayüz

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.