1335

Kaynakların Doğru Yönetimiyle Artan Kârlılık

Kaynakları doğru ve esnek bir şekilde planlama ve yönetme imkânı sağlamayan uygulamalar veya her bir kaynak için oluşturulmuş ayrı ve karmaşık uygulama parçacıkları, kaosa açık bir yapıya ve bunun sonucunda da artan kayıplara neden oluyor.

Yöneticilerin ve kurumların, kaynak yönetimi gibi kapsamlı bir süreci en etkili şekilde ve mümkün olan en düşük kayıpla yönetebilmeleri, veri bütünlüğünün sağlanmasını, kaynakların en verimli şekilde atanmasını ve denetimin güvenilir bir sistemle takip edilmesini gerektiriyor. Login ERP Kurumsal Kaynak Planlaması, sunduğu esnek ve doğru çözümlerle tüm kaynak yapısına anında hakim olmaya olanak tanıyarak ‘doğru zamanlarda doğru kararlar’ almanın önünü açıyor. Türkiye koşullarına, mevzuatlarına ve iş yapış şekillerine uygun olarak yerel ekiplerce geliştirilen Login ERP, evrensel koşulların gerekliliklerini de yerine getiriyor. 

Login ERP Kurumsal Kaynak Yönetimi altında sunulan çözümler, farklı kaynak yönetimi süreçlerinin tüm diğer yazılım, cihaz ve ortamlarla haberleşebilmesini sağlamakla birlikte gelecekteki tüm olası teknolojilerle de uyumlu. Login ERP, bütçeden müşteri ilişkilerine, stok yönetiminden sevkiyat planlamaya kadar çok sayıda farklı süreci hızlı ve etkili olarak yönetmeyi sağlayarak, kurumların verimliliklerini artırmalarına, sürdürülebilir karlılık elde etmelerine ve sağlıklı büyümelerine yardımcı oluyor.

Kurum için Yeni Nesil Finans ve Muhasebe Çözümleri, Tedarik Zinciri Çözümleri, Üretim Yönetimi Çözümleri Programı: Login ERP

CHECK
  • Kaynakları doğru ve esnek planlama imkânı
  • Modüler entegrasyon ile tüm iş süreçleri arasında daha iyi bir koordinasyon
  • İşletme maliyetlerinde azalma
  • Coğrafi olarak birbirinden uzak birimlerin koordinasyonu

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri Login ERP

Vereceğiniz kararları belirleyecek özel bilgileri ve raporlamaları hızlıca sağlayabiliyor musunuz?

Sorunlara aracısız ve anında iyileşme sağlayan uzmanlarla çalışmak istiyor musunuz?

 Karmaşık iş süreçleri nedeniyle birden fazla sayıda sistem kullanmak zorunda kalıyor musunuz?

Sistemlerinize sahadan ulaşmanız gerekiyor mu?

Depolarınızdaki fazla stoktan kurtulmak istiyor musunuz?

Tüm süreçlerinizi merkezden ve web üzerinden yönetmeniz gerekiyor mu?

Personel performansını yönetmek önem taşıyor 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri Login ERP ile muhasebe süreçlerinizden, personel performansı yönetimine; cari hesaplarınızın risk durumlarından, depo raflarınızdaki stokların takibine; üretim planlamadan ürün konfigüratörüne kadar tüm süreçlerinizi hızlıca yönetebilirsiniz.

Firmanıza özel ihtiyaçları karşılayacak ek uygulamalarımız ve çözümlerimizle gerçek resmi tek bir sistem üzerinden yönetebilir, zamanla yarışmanız yardımcı olan, iş süreçlerinizde etkili bir yönetim sağlayan bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Herkesi kendi alanındaki bilgiye kolay ve hızlı yoldan ulaştıran ‘tek bir sistemle’ firmanızın kar ve verimliliğini büyük oranda artırabilirsiniz.

Depolarınızda raf adreslemeleri, barkodlu takip, radyo frekanslı (RF) el terminalleri ile mal kabul, transferler, sevkiyat gibi tüm hareketlere ait işlemlerinizi anında canlı ve hatasız olarak sisteme girebilirsiniz.

Ürettiğiniz ve sattığınız ürünlerin gerçek maliyetlerini tam ve zamanında bilebilir, satış fiyat listelerinizi güncel tutabilir, hızlı ve hatasız teklifler hazırlayabilir, bu sayede sürdürülebilir karlılık elde edebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Birden fazla farklı programın entegrasyonu yerine tüm süreçlerin tek bir sistemden yürütülmesi

Etkin gelir-gider planlaması ve takibi

Binlerce malzeme hareketinin doğru ve zamanında takibi

Departmanlar arası iş birliği

Üretim ve dağıtım süreçlerinde yüksek izlenebilirlik

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.