1335

Kaynakların Doğru Yönetimiyle Artan Kârlılık

Kaynakları doğru ve esnek bir şekilde planlama ve yönetme imkânı sağlamayan uygulamalar veya her bir kaynak için oluşturulmuş ayrı ve karmaşık uygulama parçacıkları, kaosa açık bir yapıya ve bunun sonucunda da artan kayıplara neden oluyor.

Yöneticilerin ve kurumların, kaynak yönetimi gibi kapsamlı bir süreci en etkili şekilde ve mümkün olan en düşük kayıpla yönetebilmeleri, veri bütünlüğünün sağlanmasını, kaynakların en verimli şekilde atanmasını ve denetimin güvenilir bir sistemle takip edilmesini gerektiriyor. Login ERP Kurumsal Kaynak Planlaması, sunduğu esnek ve doğru çözümlerle tüm kaynak yapısına anında hakim olmaya olanak tanıyarak ‘doğru zamanlarda doğru kararlar’ almanın önünü açıyor. Türkiye koşullarına, mevzuatlarına ve iş yapış şekillerine uygun olarak yerel ekiplerce geliştirilen Login ERP, evrensel koşulların gerekliliklerini de yerine getiriyor. 

Login ERP Kurumsal Kaynak Yönetimi altında sunulan çözümler, farklı kaynak yönetimi süreçlerinin tüm diğer yazılım, cihaz ve ortamlarla haberleşebilmesini sağlamakla birlikte gelecekteki tüm olası teknolojilerle de uyumlu. Login ERP, bütçeden müşteri ilişkilerine, stok yönetiminden sevkiyat planlamaya kadar çok sayıda farklı süreci hızlı ve etkili olarak yönetmeyi sağlayarak, kurumların verimliliklerini artırmalarına, sürdürülebilir karlılık elde etmelerine ve sağlıklı büyümelerine yardımcı oluyor.

Kurum için Yeni Nesil Finans ve Muhasebe Çözümleri, Tedarik Zinciri Çözümleri, Üretim Yönetimi Çözümleri Programı: Login ERP

CHECK
  • Kaynakları doğru ve esnek planlama imkânı
  • Modüler entegrasyon ile tüm iş süreçleri arasında daha iyi bir koordinasyon
  • İşletme maliyetlerinde azalma
  • Coğrafi olarak birbirinden uzak birimlerin koordinasyonu

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri Login ERP

Vereceğiniz kararları belirleyecek özel bilgileri ve raporlamaları hızlıca sağlayabiliyor musunuz?

Sorunlara aracısız ve anında iyileşme sağlayan uzmanlarla çalışmak istiyor musunuz?

 Karmaşık iş süreçleri nedeniyle birden fazla sayıda sistem kullanmak zorunda kalıyor musunuz?

Sistemlerinize sahadan ulaşmanız gerekiyor mu?

Depolarınızdaki fazla stoktan kurtulmak istiyor musunuz?

Tüm süreçlerinizi merkezden ve web üzerinden yönetmeniz gerekiyor mu?

Personel performansını yönetmek önem taşıyor 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri Login ERP ile muhasebe süreçlerinizden, personel performansı yönetimine; cari hesaplarınızın risk durumlarından, depo raflarınızdaki stokların takibine; üretim planlamadan ürün konfigüratörüne kadar tüm süreçlerinizi hızlıca yönetebilirsiniz.

Firmanıza özel ihtiyaçları karşılayacak ek uygulamalarımız ve çözümlerimizle gerçek resmi tek bir sistem üzerinden yönetebilir, zamanla yarışmanız yardımcı olan, iş süreçlerinizde etkili bir yönetim sağlayan bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Herkesi kendi alanındaki bilgiye kolay ve hızlı yoldan ulaştıran ‘tek bir sistemle’ firmanızın kar ve verimliliğini büyük oranda artırabilirsiniz.

Depolarınızda raf adreslemeleri, barkodlu takip, radyo frekanslı (RF) el terminalleri ile mal kabul, transferler, sevkiyat gibi tüm hareketlere ait işlemlerinizi anında canlı ve hatasız olarak sisteme girebilirsiniz.

Ürettiğiniz ve sattığınız ürünlerin gerçek maliyetlerini tam ve zamanında bilebilir, satış fiyat listelerinizi güncel tutabilir, hızlı ve hatasız teklifler hazırlayabilir, bu sayede sürdürülebilir karlılık elde edebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Birden fazla farklı programın entegrasyonu yerine tüm süreçlerin tek bir sistemden yürütülmesi

Etkin gelir-gider planlaması ve takibi

Binlerce malzeme hareketinin doğru ve zamanında takibi

Departmanlar arası iş birliği

Üretim ve dağıtım süreçlerinde yüksek izlenebilirlik

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.