1334

Özelleştirilmiş, Güvenli ve Kolay Sistem

Login Pro Sistem Araçları, Login Kurumsal İş Çözümleri kullanan müşterilerimizin ek maliyetle karşılaşmadan sahip oldukları özel araçlar ve bileşenler içeriyor. En ufak sistemden en kapsamlı sisteme kadar tüm Login Kurumsal İş Çözümleri, Login Elegant, Login Report Studio, Login Form Designer ve Login System Admin donanımlarıyla bir arada sunuluyor.

Güvenli ve güçlü performanslarıyla Login Pro Sistem Araçları, kullanıcı dostu arayüzleriyle kullanımı kolaylaştırıyor, müşterilerin raporlarını ve ekranlarını istedikleri gibi özelleştirebilmelerine olanak tanıyor. Login Kurumsal İş Çözümlerinin tüm modüllerinin tek bir çatı altında yönetilmesini sağlayan Login Pro Sistem Araçları raporlama süreçlerine esneklik ve hız kazandırıyor. Kullanıcı dostu, güvenli veri tabanı yapısıyla kolay ve güvenli bir yetkilendirme ve yönetim imkanı sunuyor.

Özelleştirilmiş ekranlar ve esnek yetkilendirme sistemi avantajları sunan Login Pro Sistem Araçları, bilgilerinizi en üst düzeyde koruyor. Kullanımı kolay sistem araçları, güçlü performanslarıyla da işlemlerinizi çok hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza imkan veriyor.

Kurum için Yeni Nesil Login Pro Araçları: Login System Admin-Sistem Yönetim Konsolu, Login Form Designer-Ekran Geliştirme Aracı, Login Report Studio-Raporlama Aracı, Login Elegant-Kullanıcı Arayüzü

CHECK
  • Veri tabanının sağlıklı bir şekilde yönetimini kolaylaştıran Login Pro System Admin
  • İhtiyaca uygun ekranların hazırlanmasına ve özel iş süreçlerinin mevcut çözümlere dâhil edilmesine imkân tanıyan Login Pro Form Designer
  • Teknik bilgi ve uzmanlığa ya da dışarıdan desteğe gerek duymadan, ihtiyaca özel raporların kullanıcının kendisi tarafından kolaylıkla oluşturulmasını sağlayan Login Pro Report Studio
  • Login Kurumsal İş Çözümlerinin tüm modüllerini tek çatı altında toplayan Login Pro Elegant

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri Login ERP

İşletmenize ve iş yapış şeklinize uygun özelleştirmelerle iş süreçlerinizi kolaylaştırmak istiyor musunuz?

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu raporları zamanında, eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamanız gerekiyor mu?

Karar verme sürecinizi doğru bir şekilde hızlandırmak istiyor musunuz?

Veri güvenliğinin sağlanması ve sistemin riskten korunması önceliğiniz mi?

 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile birlikte kullanıcılar, ek maliyetle karşılaşmadan sahip oldukları özel araçlar ve bileşenler ile özelleştirmeler yapabilir.

Önemli verilerin ihtiyaç duyulduğunda değerlendirilmesi ve işletmenizin bu verilerden hızla ve kolayca yararlanarak daha etkili bir şekilde çalışması için bu benzersiz yapıdan yararlanabilirsiniz.

Veri tabanıyla entegre çalışıp, açık kaynak kod mantığıyla sistemin özelleştirilmesine imkan tanıyarak sektörde fark yaratan sistemin bir parçası olabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Özelleşmiş çözümler

Veritabanı entegrasyonu

Karar alma ve strateji belirleme süreçlerinde hızlanma

Teknik bilgi ve uzmanlığa ya da dışarıdan desteğe gerek duymama

Veri güvenliği ve sistem riskten koruması

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.