1334

Özelleştirilmiş, Güvenli ve Kolay Sistem

Login Pro Sistem Araçları, Login Kurumsal İş Çözümleri kullanan müşterilerimizin ek maliyetle karşılaşmadan sahip oldukları özel araçlar ve bileşenler içeriyor. En ufak sistemden en kapsamlı sisteme kadar tüm Login Kurumsal İş Çözümleri, Login Elegant, Login Report Studio, Login Form Designer ve Login System Admin donanımlarıyla bir arada sunuluyor.

Güvenli ve güçlü performanslarıyla Login Pro Sistem Araçları, kullanıcı dostu arayüzleriyle kullanımı kolaylaştırıyor, müşterilerin raporlarını ve ekranlarını istedikleri gibi özelleştirebilmelerine olanak tanıyor. Login Kurumsal İş Çözümlerinin tüm modüllerinin tek bir çatı altında yönetilmesini sağlayan Login Pro Sistem Araçları raporlama süreçlerine esneklik ve hız kazandırıyor. Kullanıcı dostu, güvenli veri tabanı yapısıyla kolay ve güvenli bir yetkilendirme ve yönetim imkanı sunuyor.

Özelleştirilmiş ekranlar ve esnek yetkilendirme sistemi avantajları sunan Login Pro Sistem Araçları, bilgilerinizi en üst düzeyde koruyor. Kullanımı kolay sistem araçları, güçlü performanslarıyla da işlemlerinizi çok hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza imkan veriyor.

Kurum için Yeni Nesil Login Pro Araçları: Login System Admin-Sistem Yönetim Konsolu, Login Form Designer-Ekran Geliştirme Aracı, Login Report Studio-Raporlama Aracı, Login Elegant-Kullanıcı Arayüzü

CHECK
  • Veri tabanının sağlıklı bir şekilde yönetimini kolaylaştıran Login Pro System Admin
  • İhtiyaca uygun ekranların hazırlanmasına ve özel iş süreçlerinin mevcut çözümlere dâhil edilmesine imkân tanıyan Login Pro Form Designer
  • Teknik bilgi ve uzmanlığa ya da dışarıdan desteğe gerek duymadan, ihtiyaca özel raporların kullanıcının kendisi tarafından kolaylıkla oluşturulmasını sağlayan Login Pro Report Studio
  • Login Kurumsal İş Çözümlerinin tüm modüllerini tek çatı altında toplayan Login Pro Elegant

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri Login ERP

İşletmenize ve iş yapış şeklinize uygun özelleştirmelerle iş süreçlerinizi kolaylaştırmak istiyor musunuz?

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu raporları zamanında, eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamanız gerekiyor mu?

Karar verme sürecinizi doğru bir şekilde hızlandırmak istiyor musunuz?

Veri güvenliğinin sağlanması ve sistemin riskten korunması önceliğiniz mi?

 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile birlikte kullanıcılar, ek maliyetle karşılaşmadan sahip oldukları özel araçlar ve bileşenler ile özelleştirmeler yapabilir.

Önemli verilerin ihtiyaç duyulduğunda değerlendirilmesi ve işletmenizin bu verilerden hızla ve kolayca yararlanarak daha etkili bir şekilde çalışması için bu benzersiz yapıdan yararlanabilirsiniz.

Veri tabanıyla entegre çalışıp, açık kaynak kod mantığıyla sistemin özelleştirilmesine imkan tanıyarak sektörde fark yaratan sistemin bir parçası olabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Özelleşmiş çözümler

Veritabanı entegrasyonu

Karar alma ve strateji belirleme süreçlerinde hızlanma

Teknik bilgi ve uzmanlığa ya da dışarıdan desteğe gerek duymama

Veri güvenliği ve sistem riskten koruması

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.