1342

Mühendislik ve İnşaat Firmaları için ERP Yazılımı

İç dinamikleri itibarıyla birçok yan sektörün sürükleyicisi olan inşaat sektörü, ülkemizde ekonomik büyümenin en önemli kaldıraçlarından biri olarak öne çıkıyor. Türkiye’de özellikle kentsel dönüşümle son zamanlarda önemli bir ivme kazanan inşaat sektöründe, piyasalardaki gelişmelere olan hassasiyet nedeniyle, doğru ve sağlıklı planlama, analiz ve hızlı çözüm üretmek önem taşıyor. Ancak inşaat sektörünün çok sayıda farklı alanlardan oluşan parçalı yapısı ve karmaşık iş süreçleri sektör firmalarının hızlı çözümler sunmasını ve sağlıklı planlama yapmasını olumsuz yönde etkileyebiliyor.

İnşaat sektörü firmalarının birden çok projeyi, farklı şantiyelerini ve ekiplerini, bunun yanı sıra tedarikçilerini en iyi şekilde yönetebilmesi gerekiyor. Malzeme takibi, stok kontrolü, sevkiyat planlaması, insan kaynakları ile finansal kaynak yönetim süreçlerinin yanı sıra detaylı maliyet analizi de inşaat sektörü açısından önemli bir ihtiyaç oluşturuyor ve firmaların verimliliğinde ve zaman yönetiminde önemli rol oynuyor.

İnşaat sektöründe önem taşıyan tüm süreçlerin en hızlı ve doğru bir şekilde yönetilmesini sağlayan Login İş Çözümlerimizle, inşaat sektöründeki müşterilerimizi başarıya ulaştıracak süreç verimliliğine kavuşturuyoruz. Etki alanı geniş ve kolay çözümlerimizle departmanlar arası planlanma, üretim, paketleme ve sevkiyat gibi aşamaları otomatikleştiriyor, farklı şantiyelerden gelen farklı verileri tek bir sistemde birleştirerek, inşaat sektörü firmalarına önemli bir oranda zaman ve karlılık kazandırıyoruz.

Mühendislik ve İnşaat  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Mal ve hizmet satın alma süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesini, tedarikçilere açılan siparişlerin, kesilen faturaların ve yapılan ödemelerin sağlıklı bir şekilde takip edilmesini sağlayan Login Tedarikçi Portalı
  • Akıllı kod mantığıyla optimum planlama sayesinde yüksek nakliye maliyetlerini düşürmeye olanak sağlayan Login Sevkiyat Planlaması
  • Malzemelerin verimli kullanımını sağlayarak karlılığı artırmaya destek olan Login Malzeme İhtiyaç Planlaması
  • Malzeme, tedarikçi, lojistik maliyetlerini de dikkate olarak çok yapılı şirketlerde gerçek maliyetleri hızlı ve doğru bir şekilde ortaya çıkarmayı sağlayan Login Maliyet Muhasebesi
  • Piyasalardaki ve sektördeki gelişmeler, proje planlarındaki değişiklikler gibi bilgileri en doğru şekilde analiz ederek doğru kararlar vermeye yardımcı olan Login İş Zekası
  • Farklı ekiplerden oluşan işgücünün doğru yönetimiyle mevcut insan kaynağından en yüksek verimi elde etmeye yardımcı olan Login HR 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Proje bazlı maliyet/karlılık/satın alma gibi kayıtların tutulmasıyla ilgili güçlüklerle karşılaşıyor musunuz?

Farklı şantiyelerden gelen ayrı bilgileri sistemli bir şekilde kayıt altına almakta zorlanıyor musunuz?

Malzeme ve stokları verimli bir şekilde kullanamadığınız için maliyetleriniz artıyor mu?

Tedarikçilere hızlı sipariş verme ve sevk edilen malların durumunu izlemede sorun yaşıyor musunuz?   

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle her şantiye için ayrı kayıtları tek bir sistemde tutabilir, farklı şantiyelerinizde tutulan malzemelerin ve stokların takibini hızlı ve hatasız bir şekilde yapabilirsiniz. Şantiyelerinize sevk edilen malzemelerin durumunu adım adım takip edebilir, malzeme ihtiyacında, doğru stok takibi yaptığınız için gereksiz satın alma yapmadan ihtiyaç duyulan malzemeleri en uygun şekilde sevk edebilirsiniz. Web tabanlı satın alma yapısı sayesinde malzeme tedarik süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Finansal süreçlerini iyileştirebilir, perakende satış, ihale bazlı satış, tahsilat yönetimini tek bir sistem ile en verimli şekilde yönetebilirsiniz

Login Kurumsal İş Çözümleri ile tedarikçilerinizle hızlı ve etkin iletişim kurabilir, maliyetlerinizi düşürebilir, sağlıklı ve doğru bir planlama ve analizle karlılığınızı artırabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Sistemsizlik ve kontrolsüzlüğün neden olduğu kayıpların önlenmesi

Farklı şantiyelere özel kayıtların tek sistem toplanması

Malzeme ve stok takibinin ve sevkiyat sürecinin detaylı takibi

İletişim problemlerinin çözülmesi

Artan karlılık oranı ve rekabet avantajı

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.