1662

Aile Şirketlerinde Verimli Kurumsallık

Dünyanın en büyük 500 şirketinden yüzde 40’ı aile şirketlerinden oluşuyor. Uzun yıllar hatta nesiller boyunca ayakta kalan ve yönetim yapılarında hala aile bireylerinin bulunduğu bu şirketlerin başarısının en önemli nedenleri arasında ise dikkatli yatırımlar yapmak, ana iş koluna odaklanmak, güçlü değerlere sahip çıkmak, stratejik bakış açısı ve kurumsal yönetim sistemini korumak yer alıyor. Diğer taraftan dünyada aile şirketlerinin sadece yüzde 3’ünün üçüncü kuşaktan sonrasına devredebilmesi ise sürdürülebilirlik konusunda düzeltilmesi gereken eksikler ve yanlışların olduğunu gösteriyor. Kurumsal yönetim problemleri de diğer şirketlere oranla aile şirketlerinde çok daha hassas fakat üzerinde daha çok emek verilmesi gereken bir konu olarak ortaya çıkıyor. Aile şirketlerinde, genel olarak ikinci neslin kurumsal iş çözümlerine daha sıcak baktığı ve bu çözümlere geçişin ikinci neslin yönetime geçmesiyle gerçekleştirildiği görülüyor.

Login Kurumsal İş Çözümleri sayesinde tüm iş süreçlerinizi detaylı olarak incelenebilir, bu sayede incelenen süreçler geliştirilirken firmaya sonradan katılan yeni nesil aile üyelerinin bu süreçler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Firmayı bin bir emekle kurup yaşatan kurucu ortakların sezgileri sayesinde sistem sahibi olmadan verebildikleri kararları, sistem sayesinde kolayca verebilir, aile büyüklerinin iş yoğunluğunu azaltabilir ve yapılan işin ve yaşamlarınızın kalitesini artırabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri, aile şirketlerine özel ihtiyaçları karşılayacak yanıtlarla şirketinizin sürdürülebilirliğine önemli katkılar sağlar.

Aile Şirketleri için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP- Login ERP Lite- Login HR- Login X-tra- Login Pro

CHECK
  • Sistem sahibi olmadan verilebilen kararların sistem sayesinde rahatça verilmesi ile aile büyüklerinin iş yoğunluğunda azalma
  • Şirketinizin sürdürülebilirliğine katkı
  • Aile büyükleri ve sonraki kuşaklar için sağlıklı bakış açısı

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Firmaya sonradan katılan yeni nesil aile üyelerinin süreçler hakkında bilgi sahibi olması çok mu zaman alıyor?

İthalat ve ihracatınızı doğru yönetmek sizin için önemli mi?

Bütçenizi doğru bir şekilde yönetmek istiyor musunuz?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Login HR ile İşgücünün doğru yönetimini sağlayabilirsiniz.

Müşteri ilişkileri yönetimi için tüm bilgilerinizi sistemden takip edip yükselen müşteri memnuniyetini kazanca çevirebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Sürdürülebilirlik

Sağlıklı Büyüme

Verimli Kurumsallık

Nesiller boyu ayakta duran yönetim yapısı

Aile Şirketleri

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.