1662

Aile Şirketlerinde Verimli Kurumsallık

Dünyanın en büyük 500 şirketinden yüzde 40’ı aile şirketlerinden oluşuyor. Uzun yıllar hatta nesiller boyunca ayakta kalan ve yönetim yapılarında hala aile bireylerinin bulunduğu bu şirketlerin başarısının en önemli nedenleri arasında ise dikkatli yatırımlar yapmak, ana iş koluna odaklanmak, güçlü değerlere sahip çıkmak, stratejik bakış açısı ve kurumsal yönetim sistemini korumak yer alıyor. Diğer taraftan dünyada aile şirketlerinin sadece yüzde 3’ünün üçüncü kuşaktan sonrasına devredebilmesi ise sürdürülebilirlik konusunda düzeltilmesi gereken eksikler ve yanlışların olduğunu gösteriyor. Kurumsal yönetim problemleri de diğer şirketlere oranla aile şirketlerinde çok daha hassas fakat üzerinde daha çok emek verilmesi gereken bir konu olarak ortaya çıkıyor. Aile şirketlerinde, genel olarak ikinci neslin kurumsal iş çözümlerine daha sıcak baktığı ve bu çözümlere geçişin ikinci neslin yönetime geçmesiyle gerçekleştirildiği görülüyor.

Login Kurumsal İş Çözümleri sayesinde tüm iş süreçlerinizi detaylı olarak incelenebilir, bu sayede incelenen süreçler geliştirilirken firmaya sonradan katılan yeni nesil aile üyelerinin bu süreçler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Firmayı bin bir emekle kurup yaşatan kurucu ortakların sezgileri sayesinde sistem sahibi olmadan verebildikleri kararları, sistem sayesinde kolayca verebilir, aile büyüklerinin iş yoğunluğunu azaltabilir ve yapılan işin ve yaşamlarınızın kalitesini artırabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri, aile şirketlerine özel ihtiyaçları karşılayacak yanıtlarla şirketinizin sürdürülebilirliğine önemli katkılar sağlar.

Aile Şirketleri için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP- Login ERP Lite- Login HR- Login X-tra- Login Pro

CHECK
  • Sistem sahibi olmadan verilebilen kararların sistem sayesinde rahatça verilmesi ile aile büyüklerinin iş yoğunluğunda azalma
  • Şirketinizin sürdürülebilirliğine katkı
  • Aile büyükleri ve sonraki kuşaklar için sağlıklı bakış açısı

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Firmaya sonradan katılan yeni nesil aile üyelerinin süreçler hakkında bilgi sahibi olması çok mu zaman alıyor?

İthalat ve ihracatınızı doğru yönetmek sizin için önemli mi?

Bütçenizi doğru bir şekilde yönetmek istiyor musunuz?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Login HR ile İşgücünün doğru yönetimini sağlayabilirsiniz.

Müşteri ilişkileri yönetimi için tüm bilgilerinizi sistemden takip edip yükselen müşteri memnuniyetini kazanca çevirebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Sürdürülebilirlik

Sağlıklı Büyüme

Verimli Kurumsallık

Nesiller boyu ayakta duran yönetim yapısı

Aile Şirketleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.