Yepyeni Bir Deneyime 

Hazır Mısınız?

  • Yatırımının değerini bilip, en kısa sürede, en yüksek verimi elde etmeyi hedefleyen
  • Paketle sınırlı kalmayıp, ülkenin koşullarına ve işletmeye özel ihtiyaçlara uygun çözümler arayan
  • Taleplerine hızla ve en doğru şekilde, süre sınırlaması olmadan yanıt verebilen bir iş ortağıyla yol almak isteyen
  • Marka değerinden çok çözümün artı değerine önem veren
  • Ülkenin kaynaklarını ve değerlerini önemseyen
  • Hangi sektörde olursa olsun kendisiyle aynı dili konuşabilecek ve ihtiyaçlarını anlayabilecek uzmanlık ve deneyim talep eden
  • Değişime hızla ayak uydurup, işletmelerini de geleceğe hazır halde tutmalarına yardımcı olacak çözüm ve hizmetler sunan müşterilerimiz Login Yazılım tercihlerinden memnunlar.
Müşteriler
Abdioğulları

Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren ve kurulduğu günden bugüne yüksek teknolojiyle PP ve PE bazlı sentetik ambalaj ürünleri ve tarım ipi çeşitleri üreten Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi firmasına 2016 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Artbey

Dış mekan yaşam alanları, kış bahçeleri ve otomatik gölgelendirme sistemleri ile tüm insanların temiz havanın keyfini sürmelerine destek olan Artbey'e 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz

Atacan Tekstil Elyaf

2012 yılından beri Çatalca'daki 10.000 m²  alanda kurulu polyester elyaf üretim tesisinde üretim yapan Atacan Tekstil Elyaf'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

B&T Design

Yaşam kalitesini üst seviyeye taşıyan, kullanıcı odaklı yaşam alanları tasarlamayı kolaylaştıran döşemeli ürünleri ve dağıtım kanalı hizmeti ile Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticilerinden biri olan B&T Design'a 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Bassi

Mobilya ve dekorasyon alanında tasarım ve projelendirme gerçekleştiren Bassi Design'a 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Boreas Group

2020 yılından itibaren Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren ve ileri teknoloji çözümlere dayalı plastik ürünler üreten Boreas Group'a hizmet vermekteyiz.

Bricstech

2004 yılından bu yana küreselleşmiş çözümleri ile restaurant ve otelcilik sektörlerinde yeni nesil bulut sistemleri ile çözümler geliştiren Bricstech Yazılım'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

BSM

10.000 m2 kapalı alan 2.000 m2 stok alanında kurmuş olduğu imalatında, otomatik makinalarla, ayda 50.000 adet sandalye, 12.500 adet masa üreten BSM Sandalye firmasına 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

ByKepi

2001 yılında kurulduğu günden bugüne, ‘kişiye özel tasarım’ hizmeti ile ele aldığı bütün projeleri sıra dışı ve zamansız mekanlar haline getiren ByKepi'ye 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

CabinART

Çaycuma, Zonguldak merkezli Duşakabin Sistemleri üreten CabinART'a 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Çamlıca Design

Geniş ürün yelpazesinde endüstriyel tasarımla zanaatkârlığı buluşturan Çamlıca Design'a 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Casa Mobilya

Konfor ve teknolojisiyle sıradanlıktan uzak, trendleri gelecekteki yaşam biçimlerine uyarlayarak farklı bir estetik tarz sunan Casa Mobilya'ya 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Classifix

Mukavva, karton, suni deri, hakiki deri, kağıt, plastik ve mekanizmalardan çeşitli ürünler üreten Çakır Kırtasiye 'ye 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

CMA CGM

Deniz taşımacılığı ve Lojistik alanında, 160 ülke ve 22.000'in üzerinde çalışanı ile dünyanın önde gelen lojistik firmaları arasında yer alan CMA-CGM Group'a 2012 yılından beri Türkiye operasyonlarında hizmet vermekteyiz.

Coastal Homes

2005 yılında ev dekorasyon alanında öncü yabancı bir firmanın Türkiye distribütörlüğünü alarak, ilk mağazalarını Addresistanbul’da açarak sektöre adım atan Coastal Homes'a 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Connection Seating Ofis Mobilyaları

2013 yılından beri yaşam ve çalışma alanlarına yönelik özgün çözümler sunan Connection Seating Ofis Mobilyaları'na 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Demsaş Mutfak & Banyo

1975 yılından bu yana mobilya sektöründe faaliyet gösteren, mutfak ve banyo dolabı üretimi alanında Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Demsaş Mutfak & Banyo’ya 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

DESBAŞ

İstanbul Deri ve Endüstri Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi olan DESBAŞ'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Dion

İstanbul merkezli lüks mobilya markası olan Merit Company'nin markası olan Dion Mobilya'ya 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Doğuş İnşaat

1951’den bugüne inşaat ve müteahhitlik sektöründe gerçekleştirdiği toplam değeri 28,2 milyar doları aşan 250’den fazla alt ve üstyapı projesiyle, dünyanın en itibarlı şirketlerinden biri olan Doğuş İnşaat'a hizmet vermekteyiz.

DÖYSA AİR

Hızlı ve esnek hava taksi ulaşımı ihtiyaçlarına cevap vermekte olan Döysa Air; 2009 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Eduma Networks

Yazılım ve matematik mühendislerinden, mali ve finans uzmanlarından oluşan ve sürekli gelişen dinamik ekibi ile her işletmenin ihtiyacına göre asistan portallar üretmekte olan Eduma Networks'e 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Edumob

Eğitim, ofis, otel, konaklama ve konut yapı projeleri alanlarında faaliyet gösteren 12.000 m2’si kapalı, 6500 m2’si açık alandan oluşan üretim tesisine sahip tam entegre bir proje yönetim şirketi ve anahtar teslim çözüm ortağı olan Edumob Group'a 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EFOR

1995 yılından beri uluslararası standartlarda kusursuz zaman planlaması, sorunsuz ve yaratıcı çözümleri ile iç iletişim hizmetleri, özel etkinlik tasarımı ile uygulamaları ve sponsorluk hizmetleri servis anlayışı sunan Efor'a 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Elve

Deneyim, şıklık ve benzersiz tasarım ile eşsiz kalitesinin izlerini, ürettiği her ürünün her bir parçasında gösteren Elve Luxury Mobilya'ya 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EREN

13.000 kişilik kadrosu ile kağıt, çimento, enerji, ambalaj, tekstil, perakende, liman ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Eren Holding'e, 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Eren Elektrik Enerji

Zonguldak ili, Çatalağzı belediyesi sınırları içinde bulunan Zonguldak Eren Termik Santrali’nde (ZETES) toplam 2790 MW’lık kurulu güce sahip olan Eren Elektrik Enerji şirketine 2018 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EREN ENERJİ

Toplamda 1390 MW kapasitesi ile Türkiye elektrik ihtiyacının %5'ini karşılayan Eren Enerji'ye 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EREN KAĞIT

Türkiye'de kağıt toplama ve balyalama konusunda faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biri olan 630.000 ton/yıllk kapasiteye sahip Eren Kağıt'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EREN TEKSTİL

1988 yılında faaliyete geçen ham maddesi pamuk ile işleme başlayarak ürün haline gelene kadar tüm üretim aşamalarını içine alan full entegre bir tesise sahip Eren Tekstil'e 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Ermod Sigorta

Sigorta aracılık hizmetleri sunan ERMOD Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketine 2018 yılından beri hizmet vermekteyiz.

ETS TUR

Organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur'a, 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EURODECOR

Yaşam standardını yükseltmek için konfor odaklı tasarımlarla ürettiği mutfak ve kapıları küresel pazarda etkin kılma vizyonu ile çalışan Eurodecor'a 2011 yılından beri hizmet vermekteyiz.

FRESENİUS KABİ

İntravenöz jenerik ilaçlar açısından ABD pazarının önde gelen üreticileri arasında yer alan Fresenius-Kabi İlaç Türkiye'ye 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz.

FUGA

24 yıldır yüksek kalitede mobilya mimarisini yaratan Fuga Mobilya'ya 2012 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Gemkal

Hidrolik Makine imalatı, Hidrolik Enerji ve Güç Sistemleri, Otomasyon Sistemleri ve İş güvenliği ekipmanları üretimi gerçekleştiren Gemkal Hidrolik'e 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Germaksan

Demir-çelik sektöründe 50 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte olan Germaksan'a 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

GERMİ MAKİNE

Dikiş makinaları imalatı ile birlikte toptan ve perakende satışlarını gerçekleştiren Germi Makine'ye 2014 yılından hizmet vermekteyiz.

Geviss

Kapı ve pencerelerde kullanılan aksesuar gruplarını üreten Geviss'e 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

GQ Bar

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen GQ Bar'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

GÜLERMAK DOĞUŞ

Hadımköy mevkiinde kurdukları Prekast beton kaplama üretimi yapan Gülermak-Doğuş Adi Ortaklığ'na 2008 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Haskau

Termoform üretiminde önemli bir tecrübeye sahip olan ve dünyanın en büyük otomotiv firmalarına üretim ile birkikte mühendislik ve danışmanlık da yapan Haskau Mühendislik firmasına 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

ICBC

Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet gösteren ICBC Turkey'e, Tekstilbank'tan devraldığı bazı alanlarda 1999 yılından beri hizmet vermekteyiz.

IDA

Antikorlar, western blot sarfları, görüntüleme cihazları, otomatik western blot hibridizasyon cihazı, mikroakışkan pompalar, moleküler biyoloji sarfları gibi ürünleri yaşam bilimleri alanında çalışan laboratuvarlara kaliteli ve yeni teknolojinin eseri ürünleri en hızlı ve en doğru fiyatla sağlayan IDA Yaşam Teknolojileri firmasına 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Ilgın Yapı

Çaycuma, Zonguldak merkezli yapı malzemeleri ticareti yapan Ilgın Yapı'ya 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Indense

2009 yılından bu yana insan kaynakları alanında işletmelere eğitim, gelişim ve danışmanlık hizmetleri sunan Indense Eğitim ve Danışmanlık şirketine 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Invictus Teknoloji

Otomotiv sektörüne özel çözümler geliştirmek adına kurulmuş olan ve sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek bu sektöründeki bilgi ve tecrübesini teknolojik gücüyle harmanlayarak ürün geliştiren Invictus Teknoloji'ye hizmet vermekteyiz.

ISTIME

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirak Şirketlerinin ortaklığıyla 2011 yılında, özellikle bilgi teknolojisi alanında kentsel uygulamalara yeni bir bakış açısı yeni bir yaklaşım getirmek üzere kurulan ISTIME A.Ş.'ye 2013 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

KİPTAŞ

1987 yılında yabancı sermaye ortaklığı ile imar planı ve mimari projeler yapmak üzere İMAR WEIDLEPLAN ismiyle kurulan KİPTAŞ'a 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Köşkerler Çelik Halat

1989 yılından çelik halatlar ve endüstriyel yaylık çelik tellerden oluşan ürün gruplarını üreten Köşkerler Çelik Halat ve Makine San. A.Ş.’ye 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.

LAZZONİ

Çağdaş yönetim yapısı, yenilikçi çalışan kadrosuyla, sektörünün öncü ve en ilkeli firmalarından olan LAZZONI Mobilya'ya 2012 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Leeb İnşaat

Cephe müteahhidi olarak Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Alüminyum Doğrama Sistemleri, Transparan Cepheler, Hafif Konstrüksiyonlu Işıklık ve Cam Cepheler, Soğuk Cephe Kaplamalar ve Güvenlik Sistemleri konularında faaliyet gösteren Leeb'e 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

LineART

Çaycuma, Zonguldak merkezli Banyo Dolabı üreten LineART'a 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

LODA

Mobilyanın global oyuncusu olma vizyonuyla hareket eden Loda Mobilya'ya 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Macitler Mobilya

Mobilya sektöründe özgün tarzı ve global anlayışı ile trend ve yerli marka olmayı başaran Macitler Mobilya'ya 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Mag Almanya

Müşterilerin yanı sıra satış ve müşteri hizmetlerini de sunabilmekte olan ve bağımsız Avrupa otomotiv yedek parça sektöründe lider şirket haline gelen Mag Almanya'ya hizmet vermekteyiz.

Mandalya Turizm

Türkiye'nin en prestijli ve popüler turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'da %50 Eren Holding iştiraki ile kurulan, 930 yataklı, Rixos Premium Hotel Bodrum ve Rixos Oteller Zincirinin işleticisi Mandalya Turizm İşletmeleri A.Ş.’ye 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Marsel Metal

Sektör deneyimi 2009 yılına uzanan ve çeşitli portföyü ile kaliteli, üstün müşteri hizmetleri endüstrisi teknolojilerine tutkuyla bağlı bir marka olan Marsel Metal'e 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

MARTI GEMİ

Türkiye’nin en büyük denizcilik değerlerinden biri olarak, 32 yılı aşkın süredir gemi acenteliği hizmeti sunan Martı Gemi'ye 1997 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Mayen Telekomünikasyon

Dijital teknolojiler konusunda önde gelen uluslararası teknoloji hizmetleri sağlayıcısı olan Arvato Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.’ye 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

METEOROLOJİ

Sürekli iyileştirme düşüncesiyle meteorolojik hizmetleri bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, uluslararası standartlarda, kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir biçimde sunan, bölgesinde lider Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ne 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Milpak

Çikolatin, ayran, yoğurt, süt, sos ve kahvaltılıklarda geniş bir yelpazede ambalaj endüstrisinde Türkiye lideri olan Milpak'a 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Modern Biyokütle

Gaz motorlarında yakıt olarak kullanılarak elektrik üretilen ve egzoz gazından da sıcak su eşanjörlerinde sıcak su üretilerek endüstriyel olarak kullanılan Biyogaz üretimi yapan Modern Biyokütle şirketine 2018 yılından beri hizmek vermekteyiz.

MODERN ENERJİ

Modern Karton’un kağıt üretim prosesinde ortaya çıkan kağıt atıklarını yakarak tehlikesiz atıkların bertaraf edilmesine ve yakılan atıkların enerjisinden üretilen buhar ve elektrik enerjisini ekonomiye kazandırılmasına devam eden Modern Enerji'ye 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

MODERN KARTON

441.000 m² açık 138.000 m² kapalı alan üzerine kurulu tesisindeki üretim teknolojisi ve otomasyon sistemiyle kağıt sektöründe dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip Modern Karton'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Nar Beton

İleri teknolojiyle donatılmış modern tesisi ve uzman kadrosuyla hazır beton sektöründe hazır beton üretimi ile Denizli’de faaliyet gösteren Nar Beton A.Ş.’ye 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Nepenthe

2018 yılından beri yüksek motivasyonlu ve özverili insanlara sahip antikor üretimi gerçekleştiren firmalarda lider olma vizyonuna sahip olan Nepenthe Araştırma Teknolojileri firmasına 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Novikov Bodrum

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen Novikov Bodrum'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Novikov Helipad Lounge

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen Novikov Helipad Lounge'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Novikov Italy

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen Novikov Italy'e 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Okyanus Grup

İnşaat sektöründe Yalıtım Çözümleri projeleri gerçekleştiren Okyanus Grup'a 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Optimum Otomotiv

Türkiye’de Filo Kiralama ve Sigorta şirketlerine, Otomotiv kuruluşlarına ve hizmet ettiği diğer bağlantılı sektörlere yazılım ve süreç destek çözümleri sağlayan ana çözüm ortağı olarak hızla büyümeye devam eden Optimum Otomotiv şirketine 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Orfer İnşaat

İnşaattan hazır betona, kırma eleme tesisleri ile faaliyet gösteren başarılı, güvenli ve lider bir şirket olarak bölge ve ülkemize ekonomisine önemli katkılarda bulunmaya çalışan genç dinamik bir şirket olan Orfer İnşaat'a hizmet vermekteyiz.

Ovi

İstanbul merkezli olarak birinci sınıf sandalye üretimi yapan ve ayrıca lojistik hizmetleri de sunan Ovi Mobilya ve Ovi Lojistik'e 2024 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Prodem

1986 yılında kurulması ile birlikte 2021 yılında fabrika yatırımı da yapan ve Maden-Mermer sektöründe hizmet veren Prodem'e 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

RIXOS

Türkiye'nin en prestijli ve popüler turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'da %50 Eren Holding iştiraki ile kurulan, 930 yataklı, Rixos Premium Hotel Bodrum'a, 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

SİMKAN

Kurulduğu tarihten itibaren dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Simkan Otomotiv'e hizmet vermekteyiz.

 

SİYAŞ

1968 yilinda Alman Semprex lisansi ile kurulup tubeless lastikler ve iç lastikler için supap üretimi yapan Siyaş'a 1990 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

SmartUP Teknoloji

Temel olarak elektronik devre tasarımı ve analizi, gömülü sistem tasarımı ve yazılımı, mekanik sistem tasarımı ve yazılımı, yüksek seviye yazılım çözümleri alanlarında çözüm ve ürün tasarımları gerçekleştiren SmartUP teknoloji'ye 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

SÖNMEZ

1980 yılından bu yana klima üretimi yapan ve ürettiği cihazların tesis içi uygulamaları konularında, mühendislik katkıları ile birlikte müteahhitlik hizmetleri sunan Sönmez Metal'e 2014 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Soprano Mobilia

Mutfak, vestiyer, iç kapı alanında ahşap üretimi gerçekleştiren Soprano Mobilia'ya 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Starmobi

1981 yılında mobilya ve dekorasyon imalatı ile üretim hayatına başlayan Starmobi Mobilya'ya 2022 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Stella Mobilya

Dünya mobilya trendlerini yansıtan özgün koleksiyonlar ile mobilya sektörünün aykırı sesi olmayı her zaman başaran Stella Mobilya'ya 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

SYMRISE

Aroma vericiler, besin katkıları, parfüm yağları, kozmetik aktifleri, aroma molekülleri, hayvan yemi çözümleri üreten küresel ölçekli Symrise'a 2010 yılından hizmet vermekteyiz.

 

Tech Design Mobilya

Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliği ile tanınan, modern ve loft mobilya tarzında yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üreterek "Konsept Mobilya" üretim anlayışı ile gelişen Tech Design'a hizmet vermekteyiz.

Teknik Mühendislik

Doğuş İnşaat Grubuna ve diğer kuruluş ve şirketlere mühendislik, müşavirlik ve teknik hizmetler vermek üzere 1984 yılında kurulmuş bir Doğuş İnşaat Grubu şirketi olan Teknik Mühendislik'e 2008 yılından beri hizmet vermekteyiz.

TMF

Hollanda merkezli bağımsız kurumsal yönetim hizmeti şirketi olan TMF Group; Türkiye'de kendi Finans, Lojistik ve Bordro süreçlerinin yönetilmesine ek olarak outsourced hizmet verdiği firmaların da Finans, Lojistik ve Bordro süreçlerini Login ERP ve Login HR ile entegre şekilde gerçekleştirmektedir.

 

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ DERNEĞİ

At yetiştiriciliği ve yarışları iktisadi işletmesi olan Türkiye Jokey Kulübü Derneği'ne 2014 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

ÜSTAY

Kurulduğu 1971 yılından bugüne dek Türkiye, Libya, Kuveyt, Gürcistan, Türkmenistan, Gana, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Irak'ta çeşitli büyüklüklerde ve özelliklerde binalar, endüstriyel tesisler ve altyapı projelerine imza atan Üstay'a hizmet vermekteyiz.

 

Vopar Otomotiv

2004 yılında kurulan, dünyada lider otomobil markaları olan VW, AUDI, SEAT ve SKODA'nın orijinal yedek parça ithalat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmakta olarn Vopar Otomotiv'e hizmet vermekteyiz.

Votek Otomotiv

Kurulduğu tarihten itibaren, dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Votek Otomotiv'e hizmet vermekteyiz.

WAVIN PİLSA

İnşaat, altyapı, yağmurlamaya yönelik geniş yelpazede ve kaliteli boru ve ek parça sistem ve çözümleri sunan Wavin Pilsa'ya 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

YAPKİM

Plastik hammaddesi ticareti alanında faaliyet gösteren Yapkim Grubu'na 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

YUKİ

1970 yılından bu yana konfeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor Sanayi'ne 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz.