Yepyeni Bir Deneyime 

Hazır Mısınız?

  • Yatırımının değerini bilip, en kısa sürede, en yüksek verimi elde etmeyi hedefleyen
  • Paketle sınırlı kalmayıp, ülkenin koşullarına ve işletmeye özel ihtiyaçlara uygun çözümler arayan
  • Taleplerine hızla ve en doğru şekilde, süre sınırlaması olmadan yanıt verebilen bir iş ortağıyla yol almak isteyen
  • Marka değerinden çok çözümün artı değerine önem veren
  • Ülkenin kaynaklarını ve değerlerini önemseyen
  • Hangi sektörde olursa olsun kendisiyle aynı dili konuşabilecek ve ihtiyaçlarını anlayabilecek uzmanlık ve deneyim talep eden
  • Değişime hızla ayak uydurup, işletmelerini de geleceğe hazır halde tutmalarına yardımcı olacak çözüm ve hizmetler sunan müşterilerimiz Login Yazılım tercihlerinden memnunlar.
Müşteriler
Abdioğulları

Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren ve kurulduğu günden bugüne yüksek teknolojiyle PP ve PE bazlı sentetik ambalaj ürünleri ve tarım ipi çeşitleri üreten Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi firmasına 2016 yılından beri hizmet vermekteyiz.

B&T Design

Yaşam kalitesini üst seviyeye taşıyan, kullanıcı odaklı yaşam alanları tasarlamayı kolaylaştıran döşemeli ürünleri ve dağıtım kanalı hizmeti ile Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticilerinden biri olan B&T Design'a 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Bella Mobel

Banyo ve Mutfak dolabı dahil mobilya üretimi gerçekleştiren Bella Mobel'e 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Boreas Group

2020 yılından itibaren Otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren ve ileri teknoloji çözümlere dayalı plastik ürünler üreten Boreas Group'a hizmet vermekteyiz.

Bricstech

2004 yılından bu yana küreselleşmiş çözümleri ile restaurant ve otelcilik sektörlerinde yeni nesil bulut sistemleri ile çözümler geliştiren Bricstech Yazılım'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

BRINKS

70.000’in üzerinde çalışanı ile güvenli lojistik sektöründe kıyaslanamaz bir güven ve verimlilik sunan Brink’s Türkiye'ye 2003 yılndan beri hizmet vermekteyiz.

Çamlıca Design

Geniş ürün yelpazesinde endüstriyel tasarımla zanaatkârlığı buluşturan Çamlıca Design'a 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Classifix

Mukavva, karton, suni deri, hakiki deri, kağıt, plastik ve mekanizmalardan çeşitli ürünler üreten Çakır Kırtasiye 'ye 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

CMA CGM

Deniz taşımacılığı ve Lojistik alanında, 160 ülke ve 22.000'in üzerinde çalışanı ile dünyanın önde gelen lojistik firmaları arasında yer alan CMA-CGM Group'a 2012 yılından beri Türkiye operasyonlarında hizmet vermekteyiz.

Demsaş Mutfak & Banyo

1975 yılından bu yana mobilya sektöründe faaliyet gösteren, mutfak ve banyo dolabı üretimi alanında Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Demsaş Mutfak & Banyo’ya 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

DESBAŞ

İstanbul Deri ve Endüstri Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi olan DESBAŞ'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Doğuş İnşaat

1951’den bugüne inşaat ve müteahhitlik sektöründe gerçekleştirdiği toplam değeri 28,2 milyar doları aşan 250’den fazla alt ve üstyapı projesiyle, dünyanın en itibarlı şirketlerinden biri olan Doğuş İnşaat'a hizmet vermekteyiz.

Dortek

Kastamonu’da 30.000 m2 kapalı alanda, yüksek üretim kapasitesi ve kalitesi ile Türkiye’nin kapı üretiminde en büyük ve teknolojik anlamda en kapsamlı üretim tesisi olma özelliğini bulunduran ve Türkiye’nin ilk kapı markası olarak yola çıkan Dortek’e 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

DÖYSA AİR

Hızlı ve esnek hava taksi ulaşımı ihtiyaçlarına cevap vermekte olan Döysa Air; 2009 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EFOR

1995 yılından beri uluslararası standartlarda kusursuz zaman planlaması, sorunsuz ve yaratıcı çözümleri ile iç iletişim hizmetleri, özel etkinlik tasarımı ile uygulamaları ve sponsorluk hizmetleri servis anlayışı sunan Efor'a 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

EREN

13.000 kişilik kadrosu ile kağıt, çimento, enerji, ambalaj, tekstil, perakende, liman ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Eren Holding'e, 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Eren Elektrik Enerji

Zonguldak ili, Çatalağzı belediyesi sınırları içinde bulunan Zonguldak Eren Termik Santrali’nde (ZETES) toplam 2790 MW’lık kurulu güce sahip olan Eren Elektrik Enerji şirketine 2018 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EREN ENERJİ

Toplamda 1390 MW kapasitesi ile Türkiye elektrik ihtiyacının %5'ini karşılayan Eren Enerji'ye 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EREN KAĞIT

Türkiye'de kağıt toplama ve balyalama konusunda faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biri olan 630.000 ton/yıllk kapasiteye sahip Eren Kağıt'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EREN TEKSTİL

1988 yılında faaliyete geçen ham maddesi pamuk ile işleme başlayarak ürün haline gelene kadar tüm üretim aşamalarını içine alan full entegre bir tesise sahip Eren Tekstil'e 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Ermod Sigorta

Sigorta aracılık hizmetleri sunan ERMOD Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketine 2018 yılından beri hizmet vermekteyiz.

ETS TUR

Organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur'a, 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz.

EURODECOR

Yaşam standardını yükseltmek için konfor odaklı tasarımlarla ürettiği mutfak ve kapıları küresel pazarda etkin kılma vizyonu ile çalışan Eurodecor'a 2011 yılından beri hizmet vermekteyiz.

FRESENİUS KABİ

İntravenöz jenerik ilaçlar açısından ABD pazarının önde gelen üreticileri arasında yer alan Fresenius-Kabi İlaç Türkiye'ye 2001 yılından beri hizmet vermekteyiz.

FUGA

24 yıldır yüksek kalitede mobilya mimarisini yaratan Fuga Mobilya'ya 2012 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Gemkal

Hidrolik Makine imalatı, Hidrolik Enerji ve Güç Sistemleri, Otomasyon Sistemleri ve İş güvenliği ekipmanları üretimi gerçekleştiren Gemkal Hidrolik'e 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

GERMİ MAKİNE

Dikiş makinaları imalatı ile birlikte toptan ve perakende satışlarını gerçekleştiren Germi Makine'ye 2014 yılından hizmet vermekteyiz.

GQ Bar

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen GQ Bar'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

GÜLERMAK DOĞUŞ

Hadımköy mevkiinde kurdukları Prekast beton kaplama üretimi yapan Gülermak-Doğuş Adi Ortaklığ'na 2008 yılından beri hizmet vermekteyiz.

ICBC

Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet gösteren ICBC Turkey'e, Tekstilbank'tan devraldığı bazı alanlarda 1999 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Indense

2009 yılından bu yana insan kaynakları alanında işletmelere eğitim, gelişim ve danışmanlık hizmetleri sunan Indense Eğitim ve Danışmanlık şirketine 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

İNFİNA

Müşterilerine daha güvenilir yazılım ürünleri sunmak ve destek hizmetlerini sürekli kılmak ilkesi ile sektörde faaliyet gösteren İnfina Yazılım'a 2008 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Invictus Teknoloji

Otomotiv sektörüne özel çözümler geliştirmek adına kurulmuş olan ve sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek bu sektöründeki bilgi ve tecrübesini teknolojik gücüyle harmanlayarak ürün geliştiren Invictus Teknoloji'ye hizmet vermekteyiz.

İSPER A.Ş.

On üç bini geçen çalışanıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin sağlık ve sosyal alanlarındaki projelerine kaliteli hizmet ve profesyonel iş gücü desteği sağlayan, önemli bir organizasyon gücüne sahip İsper A.Ş.'ye 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

İstanbul Spor Etkinlikleri ve İşletmeciliği Ticaret A.Ş.

1989 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi olarak kurulan, İstanbul halkının fiziksel ve ruhsal sağlığını güçlendirmek ve yeteneklerini geliştirmek için spor tesislerinden yararlanmalarını, spor etkinliklerine aktif olarak katılımlarına öncelik veren Spor İstanbul'a hizmet vermekteyiz.

ISTIME

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirak Şirketlerinin ortaklığıyla 2011 yılında, özellikle bilgi teknolojisi alanında kentsel uygulamalara yeni bir bakış açısı yeni bir yaklaşım getirmek üzere kurulan ISTIME A.Ş.'ye 2013 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

KİPTAŞ

1987 yılında yabancı sermaye ortaklığı ile imar planı ve mimari projeler yapmak üzere İMAR WEIDLEPLAN ismiyle kurulan KİPTAŞ'a 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Köşkerler Çelik Halat

1989 yılından çelik halatlar ve endüstriyel yaylık çelik tellerden oluşan ürün gruplarını üreten Köşkerler Çelik Halat ve Makine San. A.Ş.’ye 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.

LAZZONİ

Çağdaş yönetim yapısı, yenilikçi çalışan kadrosuyla, sektörünün öncü ve en ilkeli firmalarından olan LAZZONI Mobilya'ya 2012 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Leeb İnşaat

Cephe müteahhidi olarak Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Alüminyum Doğrama Sistemleri, Transparan Cepheler, Hafif Konstrüksiyonlu Işıklık ve Cam Cepheler, Soğuk Cephe Kaplamalar ve Güvenlik Sistemleri konularında faaliyet gösteren Leeb'e 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

LODA

Mobilyanın global oyuncusu olma vizyonuyla hareket eden Loda Mobilya'ya 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Macitler Mobilya

Mobilya sektöründe özgün tarzı ve global anlayışı ile trend ve yerli marka olmayı başaran Macitler Mobilya'ya 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Mag Almanya

Müşterilerin yanı sıra satış ve müşteri hizmetlerini de sunabilmekte olan ve bağımsız Avrupa otomotiv yedek parça sektöründe lider şirket haline gelen Mag Almanya'ya hizmet vermekteyiz.

Mandalya Turizm

Türkiye'nin en prestijli ve popüler turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'da %50 Eren Holding iştiraki ile kurulan, 930 yataklı, Rixos Premium Hotel Bodrum ve Rixos Oteller Zincirinin işleticisi Mandalya Turizm İşletmeleri A.Ş.’ye 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Marsel Metal

Sektör deneyimi 2009 yılına uzanan ve çeşitli portföyü ile kaliteli, üstün müşteri hizmetleri endüstrisi teknolojilerine tutkuyla bağlı bir marka olan Marsel Metal'e 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

MARTI GEMİ

Türkiye’nin en büyük denizcilik değerlerinden biri olarak, 32 yılı aşkın süredir gemi acenteliği hizmeti sunan Martı Gemi'ye 1997 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Mayen Telekomünikasyon

Dijital teknolojiler konusunda önde gelen uluslararası teknoloji hizmetleri sağlayıcısı olan Arvato Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.’ye 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

METEOROLOJİ

Sürekli iyileştirme düşüncesiyle meteorolojik hizmetleri bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, uluslararası standartlarda, kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir biçimde sunan, bölgesinde lider Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ne 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Milpak

Çikolatin, ayran, yoğurt, süt, sos ve kahvaltılıklarda geniş bir yelpazede ambalaj endüstrisinde Türkiye lideri olan Milpak'a 2020 yılından beri hizmet vermekteyiz.

MİMAŞ

Çelik Sanayi, imalat, deniz inşaat, tedarik hizmetleri alanında müteahitlik hizmeti sunan Mimaş'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

MODERN AMBALAJ

Eren Holding bünyesinde 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren ve bugün hala 158.000m² kapalı alana sahip 6 fabrikasıyla yılda 500.000 ton oluklu mukavva ambalaj üretmekte olan Modern Ambalaj'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Modern Biyokütle

Gaz motorlarında yakıt olarak kullanılarak elektrik üretilen ve egzoz gazından da sıcak su eşanjörlerinde sıcak su üretilerek endüstriyel olarak kullanılan Biyogaz üretimi yapan Modern Biyokütle şirketine 2018 yılından beri hizmek vermekteyiz.

MODERN ENERJİ

Modern Karton’un kağıt üretim prosesinde ortaya çıkan kağıt atıklarını yakarak tehlikesiz atıkların bertaraf edilmesine ve yakılan atıkların enerjisinden üretilen buhar ve elektrik enerjisini ekonomiye kazandırılmasına devam eden Modern Enerji'ye 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

MODERN KARTON

441.000 m² açık 138.000 m² kapalı alan üzerine kurulu tesisindeki üretim teknolojisi ve otomasyon sistemiyle kağıt sektöründe dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip Modern Karton'a 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Modern Oluklu

Oluklu mukavva ambalaj üretimine 1997 yılında kurulan Çorlu tesisi ile başlayıp Manisa, Kayseri, Bursa, Gebze ve Eskişehir tesislerinin gruba katılmasıyla büyüyen, bugün 158.000m² kapalı alana sahip 6 fabrikasıyla yılda 535.000 ton oluklu mukavva ambalaj üretebilme kapasitesine sahip olan Modern Oluklu şirketine 2018 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Nar Beton

İleri teknolojiyle donatılmış modern tesisi ve uzman kadrosuyla hazır beton sektöründe hazır beton üretimi ile Denizli’de faaliyet gösteren Nar Beton A.Ş.’ye 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Novikov Bodrum

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen Novikov Bodrum'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Novikov Helipad Lounge

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen Novikov Helipad Lounge'a 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Novikov Italy

TYHA tarafından "2020 En İyi Uluslararası Marina" ve "2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina'da yer alan, lezzetleri ile büyüleyen Novikov Italy'e 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Okyanus Grup

İnşaat sektöründe Yalıtım Çözümleri projeleri gerçekleştiren Okyanus Grup'a 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Omsa Metal

Robotik kaynak makineleri ve high end metal işleme makineleri gibi yeni yüksek teknoloji makineler ile modern ve son teknoloji donanımlı 6.000 m2’lik metal işleme tesislerinde üretim sunan Omsa Metal’e 2018 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Optimum Otomotiv

Türkiye’de Filo Kiralama ve Sigorta şirketlerine, Otomotiv kuruluşlarına ve hizmet ettiği diğer bağlantılı sektörlere yazılım ve süreç destek çözümleri sağlayan ana çözüm ortağı olarak hızla büyümeye devam eden Optimum Otomotiv şirketine 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Orfer İnşaat

İnşaattan hazır betona, kırma eleme tesisleri ile faaliyet gösteren başarılı, güvenli ve lider bir şirket olarak bölge ve ülkemize ekonomisine önemli katkılarda bulunmaya çalışan genç dinamik bir şirket olan Orfer İnşaat'a hizmet vermekteyiz.

Plaset Plastik

Sektöründe öncü, yenilikçi ve plastik ambalajda kalite çıtasını belirleyen ender kuruluşlardan biri ol Plaset'e 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

PURATOS

Ekmekçilik, pastacılık ve çikolata sektörlerinin bütün alanlarında yenilikçi ürünler ve uygulama uzmanlığı ile faaliyet gösteren uluslararası bir grup olan Puratos'a 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

RIXOS

Türkiye'nin en prestijli ve popüler turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'da %50 Eren Holding iştiraki ile kurulan, 930 yataklı, Rixos Premium Hotel Bodrum'a, 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Sanel Asansör

1986 yılında Sanel Elektrik olarak başlayan serüvenine 1995 yılında kurulan Sanel Asansör ile devam eden ve 2013 yılı itibari ile de IMMIB kayıtlarına göre yerli firmalar arasındaki ihracat sıralamasında 1. sıraya yerleşen Sanel Asansör şirketine 2016 yılından beri hizmet vermekteyiz.

SIDOORSA

Ankara’daki son teknolojik ahşap makineleri ile donatılmış fabrikasında masif kapılar üreten ve tasarımları ile büyük farklılık yaratan Sidoorsa Masif Kapı'ya 2015 yılından berihizmet vermekteyiz.

 

Silivri Ambalaj

48.000 ton/yıl kapasiteli oluklu hattı ile farklı olarak ofset sektörü için E dalga ondüle üretimi gerçekleştiren Silivri Ambalaj Tic. ve San. A.Ş.’ye 2016 yılından beri hizmet vermekteyiz.

SİMKAN

Kurulduğu tarihten itibaren dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Simkan Otomotiv'e hizmet vermekteyiz.

 

SİYAŞ

1968 yilinda Alman Semprex lisansi ile kurulup tubeless lastikler ve iç lastikler için supap üretimi yapan Siyaş'a 1990 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

SÖNMEZ

1980 yılından bu yana klima üretimi yapan ve ürettiği cihazların tesis içi uygulamaları konularında, mühendislik katkıları ile birlikte müteahhitlik hizmetleri sunan Sönmez Metal'e 2014 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Soprano Mobilia

Mutfak, vestiyer, iç kapı alanında ahşap üretimi gerçekleştiren Soprano Mobilia'ya 2019 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Stella Mobilya

Dünya mobilya trendlerini yansıtan özgün koleksiyonlar ile mobilya sektörünün aykırı sesi olmayı her zaman başaran Stella Mobilya'ya 2021 yılından beri hizmet vermekteyiz.

SYMRISE

Aroma vericiler, besin katkıları, parfüm yağları, kozmetik aktifleri, aroma molekülleri, hayvan yemi çözümleri üreten küresel ölçekli Symrise'a 2010 yılından hizmet vermekteyiz.

 

Tech Design Mobilya

Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliği ile tanınan, modern ve loft mobilya tarzında yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üreterek "Konsept Mobilya" üretim anlayışı ile gelişen Tech Design'a hizmet vermekteyiz.

Teknik Mühendislik

Doğuş İnşaat Grubuna ve diğer kuruluş ve şirketlere mühendislik, müşavirlik ve teknik hizmetler vermek üzere 1984 yılında kurulmuş bir Doğuş İnşaat Grubu şirketi olan Teknik Mühendislik'e 2008 yılından beri hizmet vermekteyiz.

TMF

Hollanda merkezli bağımsız kurumsal yönetim hizmeti şirketi olan TMF Group; Türkiye'de kendi Finans, Lojistik ve Bordro süreçlerinin yönetilmesine ek olarak outsourced hizmet verdiği firmaların da Finans, Lojistik ve Bordro süreçlerini Login ERP ve Login HR ile entegre şekilde gerçekleştirmektedir.

 

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ DERNEĞİ

At yetiştiriciliği ve yarışları iktisadi işletmesi olan Türkiye Jokey Kulübü Derneği'ne 2014 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

ÜSTAY

Kurulduğu 1971 yılından bugüne dek Türkiye, Libya, Kuveyt, Gürcistan, Türkmenistan, Gana, Rusya, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Irak'ta çeşitli büyüklüklerde ve özelliklerde binalar, endüstriyel tesisler ve altyapı projelerine imza atan Üstay'a hizmet vermekteyiz.

 

Vopar Otomotiv

2004 yılında kurulan, dünyada lider otomobil markaları olan VW, AUDI, SEAT ve SKODA'nın orijinal yedek parça ithalat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmakta olarn Vopar Otomotiv'e hizmet vermekteyiz.

Votek Otomotiv

Kurulduğu tarihten itibaren, dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Votek Otomotiv'e hizmet vermekteyiz.

WAVIN PİLSA

İnşaat, altyapı, yağmurlamaya yönelik geniş yelpazede ve kaliteli boru ve ek parça sistem ve çözümleri sunan Wavin Pilsa'ya 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

YAPKİM

Plastik hammaddesi ticareti alanında faaliyet gösteren Yapkim Grubu'na 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

YUKİ

1970 yılından bu yana konfeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor Sanayi'ne 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz.

 

Whatsapp