1362

Mükemmel Tedarik Zinciri Yönetimi

İşletmeler, tedarik zinciri süreçlerinde siparişten başlayıp, teklif, iş emri, onay, teslim, dağıtım, kontrol ve sayıma kadar uzanan mekanizmaları sağlıklı ve hızlı bir şekilde yürütmelidir. Sipariş gecikmeleri, müşterinin talep ettiği ürünün temin edilememesi, elde kalan stoklar, tedarik sürecindeki kayıplar, şirketlerin başarıya ulaşmalarının önündeki en önemli engeller arasında yer alıyor. Müşteriye doğru ürünün, doğru zamanda, doğru fiyata ve tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlamak için malzeme, bilgi ve gelir akışının uyumlu bir şekilde yönetmek önem kazanıyor.

Login, tedarik zinciri çözümlerimizle sipariş, teklif, iş emri, onay, teslim, dağıtım, kontrol ve sayım gibi mekanizmaları süreçlerinizi iyileştirecek, işlerinizi hızlandıracak şekilde oluşturmanıza ve sağlıklı bir şekilde yürütmenize yardımcı oluyoruz.

İster web üzerinden ister masaüstü uygulamalarıyla tüm satış işlemlerinde yönetim kontrolü ile satışı etkileyecek tüm modüllerle entegrasyon için Satış Yönetimi, projelerinizi en başından itibaren kontrol altında tutmanızı, proje karlılığını her aşamada detaylıca izlemenizi sağlayacak Proje Yönetimi, tedarikçilerinizle olan iletişiminizi güçlendirmenizi ve sisteme onları da dâhil ederek hızlı kararlar vermenizi sağlayan Tedarikçi Portalı, doğru bir sistem ile stok maliyetlerinizi düşüren ve stokları kazanca dönüştüren Stok Yönetimi, kapsamlı bir onay mekanizması ile satın alma süreçlerinizi istediğiniz gibi inşa etmenizi sağlayan, satınalma onaylarını akıllı telefonlar aracılığıyla da gerçekleştirmeyi mümkün kılan Satınalma Yönetimi, ekstra bir maliyet ödemeden bayi ve şubelerinizi web portalına dâhil etmeniz için Bayi ve Franchise Portalı, müşteri ilişkileri yönetimi konusunda istediğiniz bilgileri sistemde takip etmek ve yükselen müşteri memnuniyetini kazanca çevirmek için CRM Yönetimi, ithalat ve ihracat süreçlerinizi sistem üzerinden takip etmenizi, otomatik hesaplanan maliyetlerle zamandan tasarruf etmenizi sağlayan İthalat ve İhracat Yönetimi gibi çözümleriyle Login, tedarik süreçlerine kapsamlı yanıtlar sunuluyor.

Yeni Nesil Tedarik Zinciri Çözümleri: Satın Alma Yönetiminden Tedarikçi Portalına, Stok Yönetiminden Sevkiyat Planlamaya kadar tüm tedarik zinciri süreçlerini kapsar.

CHECK
  • Akıllı kod mantığıyla optimum sevkiyat planlaması ve takibini mümkün kılan Login ERP Sevkiyat Planlama
  • Satınalma süreçlerinin en başından itibaren, yani siparişin verilmesinden başlayarak tüm onay mekanizmalarıyla beraber yürütülmesini sağlayan Login ERP Satınalma Yönetimi
  • Mobilleşen dünyada değişen ihtiyaçlara yanıt vermek üzere Login ERP kapsamındaki operasyon çözümlerinin el terminalleri üzerinden çalışabilmesini sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü
  • Ürün çeşidi ve ürüne ait belirli özellikler dikkate alınarak sayısız ürün stok kodu açılmasını da destekleyen Login ERP Stok Yönetimi

 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Müşterinize doğru ürünün, doğru zamanda ve en düşük maliyetle ulaşmasını sağlamak sizin için kritik mi?

Fazla stoklar, biriken siparişler, yeni sevkiyatlar çözülmesi vakit alan çeşitli sıkıntılara mı yol açıyor?

Proje kârlılığınızı her aşamada detaylı olarak inceleyebilmek ister misini?

 

ÇANTA

İster web üzerinden ister masaüstü uygulamalarıyla tüm satış işlemlerinde yönetim kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Satın alma ya da satış süreçlerinizi istediğiniz gibi inşa edebilir, dilerseniz sistem onay mekanizmaları ile bu süreçlerde yaşanabilecek riski en aza düşürebilirsiniz.

Otomatik hesaplanan maliyetlerle zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümlerinin CRM Yönetimi aracı ile müşteri memnuniyetlerinizi kazanca çevirebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Hızlı ve güvenilir yönetim

Web ve mobil destek

Bayi ve şubeleriniz için Web Portalı

Müşteri memnuniyeti

Doğru zamanda doğru sevkiyat

 

 

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.