1337

Zaman ve Mekândan Bağımsız Uygulamalar

Yüzde yüz yerli kaynaklarla ülke ve sektör koşullarına uygun olarak tasarlanan Login Kurumsal İş Çözümleri günümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre sürekli ve koşulsuz olarak gelişmeye devam ediyor. Kablosuz el terminalleri (barkod) uygulamaları, web ara yüzleri, diğer yazılımlar ile bilgi transferine imkan sağlayan açık yapısı ile zaman ve mekandan bağımsız uygulama olanakları sunuyor. Yılların birikimi ile oluşan bu yapı; müşterilerimizin isteklerine uygun düzenlemelerle tüm iş süreçlerinin en verimli şekilde yönetilmesi için gereken araçları sağlıyor.

Login X-tra Bütünleşik Ek Çözümler kapsamında yer alan web arayüzü, mobil arayüzü, el terminali arayüzü, iş zekası ve servis yönetimi çözümleri Login Kurumsal İş Çözümlerinin diğer modüllerine çözümlerine sorunsuz bir şekilde entegre edilebiliyor, tüm çözümlerin bir arada çalışması mümkün oluyor.

Hız kazandırmaya ve bilgi güvenliği sağlamaya odaklanarak geliştirilen Login X-tra Bütünleşik Ek Çözümler altında sunulan araçlarla müşterilerimiz tüm işlemlerini lokasyondan bağımsız olarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor, satın alma ve onay süreçlerini takip edebiliyor, etkili bir veri analizi elde edebiliyor.  

Kurum için Yeni Nesil Login X-tra Araçları: Login Web Business Suite-Web Arayüzü, Login Mobile - Mobil Arayüzü, Login Smart - El Terminali Arayüzü, Login BI - İş Zekası, Login TS - Teknik Servis Yönetimi , RPA - Robotik Süreç Yönetimi

CHECK
  • Kullandığınız ekranların web tarayıcıları üzerinden de yüksek performanslı ve verimli kullanımını sağlayan Login X-tra Web Business Suite – Web Arayüzü
  • İnternet bağlantınız olduğu sürece her zaman, her yerde ve her cihazda Login Kurumsal İş Çözümlerine erişim sağlayan Login X-tra Mobile - Mobil Arayüzü
  • İşletim sistemi Windows CE olan el terminallerinin Login ERP veri tabanı ile entegre çalışmasını sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü
  • Karışık IT raporlarının yerine işletmenizin verilerini analiz edecek doğru araçlar kullanılmasını sağlayan Login X-tra BI - İş Zekası
  • Süreçleri hızlandırmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini artşına katkı sağlayan Login X-tra SM - Servis Yönetimi
  • Var olan sisteminiz üzerindeki görevleri otomatikleştirmenizi sağlayan RPA - Robotik Süreç Otomasyonu

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Web tarayıcıları üzerinden Login ERP programına erişip yüksek performanslı kullanımdan yararlanmak ister misiniz?

Uzayan onay süreçleri işlerinizi aksatmanıza mı sebep oluyor?

Doğru veriyi güncel bir şekilde tutmak sizin için önem taşıyor mu?

Süreçleri hızlandırmanın dışında müşteri memnuniyeti de sizin için önemli mi?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile birlikte kullanıcılar, zamandan ve mekandan bağımsız süreçlerini hızlıca yönetebilir.

Günümüzün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre sürekli güncellenen yapı ile tüm çözümler bir arada çalışıyor.

Bilgi güvenliğini sağlayarak etkili veri analizi sağlanabiliyor.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Tüm çözümlerin entegrasyonu

Zaman ve mekan bağımsızlığı

Sektörel uygunluk

%100 yerli ve milli yazılım

Bilgi güvenliği

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.