Yatırımın Geri Dönüşü İçin

Vazgeçilmez Hizmet

Önemli bir yatırım kararı ile başladığınız ERP projeleriniz, plansızlık, hatalı kurulum, size en uygun şekilde özelleştirilememe gibi nedenlerle daha başlangıçta sekteye uğramasın. Login Kurulum ve Uygulama Danışmanlığı hizmeti ile kurulum aşamasından itibaren iyi planlama, yönetim, özelleştirme ve denetim sayesinde çözümler amacına ulaşsın, sizin ihtiyaçlarınıza uygun hale gelsin, siz yatırdığınızdan çoğunu kazanın. Başarıyı şansa bırakmayın.

kurulum-uygulama-danismanligi

Ne Yapıyoruz?

Bilgili ve deneyimli kadromuzla, şirketinizin olağan işleyişi bozulmadan, kullanılacak yazılım modüllerinin şirketinize uygun olarak kurulmasını sağlıyoruz. Size özel çözümün paket çözümlerdeki sınırlara bağlı kalmadan, size özel ihtiyaçlara göre uyarlanmasını ve sorunsuz olarak uygulamaya geçilmesini sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanan yol haritası ile iyileştirilebilecek süreçleri belirliyor, bu iyileştirmelerin gerçekleştirilmesi için gereken çözümleri önererek kapsamlı bir projeye doğru adımlarla başlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sonucunda oluşan kurumunuz ve iş süreçlerinizle ilgili detaylı raporlarla, mevcut durumu iyi değerlendirerek, geleceğe dönük atılımlar yapmanıza katkıda bulunuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Başarısı defalarca kanıtlanmış, işi rastlantılara bırakmayan Login Proje Yönetimi Metodolojisini kullanıyoruz. Bu metodoloji doğrultusunda şirketinizin tüm birimlerini analiz ederek “birimler içi iş yapış biçimleri” ve “birimler arası iş-bilgi-doküman akışları”nı ortaya koyuyoruz.

Şirketinizi başarılı kılan olumlu özellikleri ve akışları sisteme taşırken, yavaşlığa ve/veya hatalara sebep olan akışları da iyileştirerek aktarıyoruz. Tüm sistemi, en iyi düzeyde çalışır durumda, tam ihtiyacınızı karşılayacak şekilde size teslim ediyoruz.