1338

Ambalaj Firmaları için ERP Yazılımı

Türkiye ihracat piyasasının güçlü oyuncularından biri olan ambalaj sektörü, hâlihazırda 180 ülkeye ihracatla Türkiye’de dış ticaret açığı vermeyen ender sektörlerden biri. 2023 yılı ihracat hedeflerinde önemli bir payı olan ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmek isteyen ambalaj sektörü, bu konuda önemli bir potansiyele de sahip. Ancak ambalaj sektörünün toplam ithalat ve ihracatı değerlendirildiğinde dikkat çeken seviyedeki ara mal açığı, çok sayıda firmanın girmesiyle oluşan yoğun rekabet, ihracatla ilgili yönetmeliklerin değişiklikleri ve uygulamasında ortaya çıkan sıkıntılar, ayrıca ambalajların onay, test ve denetim aşamalarında yetkin olmayan personellerin görevlendirilmesi, ambalaj firmaları için kusursuz işleyecek bir yazılım altyapısı ihtiyacına işaret ediyor.

A’dan Z’ye neredeyse tüm sektörlere ürün koruyucusu sunan ambalaj sektöründe esneklik ve hız hayati bir önem taşıyor. Gıda ambalajları, ilaç ambalajları, temizlik ambalajları, beyaz eşya ambalajları gibi çok çeşitli boyut ve özellikte yapılan üretimlerde bu denli kapsamlı değişkenlere bağlı olarak, mali süreçlerin de çok hassas bir şekilde yönetilmesi gerekiyor. Sektörün dengelerine uygun olarak rekabetçi olmak, finansal süreçleri hatasız yönetmek, farklı ürünleri, stokları kolay bir şekilde sınıflandırmak, üretim ve kaynak planlamalarını sorunsuz bir şekilde yürütmek isteyen ambalaj sektörü müşterilerimize, esnek, hızlı ve verimli süreçler sunan Login Kurumsal İş Çözümlerimizle ihtiyaç duydukları desteği sağlıyoruz.   

Ambalaj  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Sektördeki deneyimimizle geliştirdiğimiz, sektördeki ürün çeşitliliğinin getirdiği ürün ağacı oluşturma sorununa çözüm sağlayan Login ERP Ürün Konfigüratörü
  • Ürünü meydana getiren yarı mamul, parça, malzeme ve hammadde gibi bileşen stoklarının doğru sınıflandırılarak verimli ve hızlı bir şekilde yönetilmesini sağlayan Login Stok Yönetimi
  • Tüm kaynaklarının verimli kullanımını sağlayarak karlılığı artırmaya destek olan Login Malzeme İhtiyaç Planlaması
  • Üretim sonrasında onay, test ve denetim aşamalarında kolaylık sağlayarak kaliteli ürünler sunulmasında etkili olan Login Kalite Kontrol
  • İhracat süreçlerini sistem üzerinden takip edip, otomatik hesaplanan maliyetlerle zaman tasarrufu sağlayan Login İthalat ve İhracat Yönetimi
  • Üretim, lojistik, insan kaynakları gibi tüm maliyetleri dikkate alarak, gerçek ürün maliyetlerini hızlı ve doğru bir şekilde ortaya çıkarmayı sağlayan Login Maliyet Muhasebesi
  • Tüm Login çözümlerinden otomatik muhasebeleşen işlemler sayesinde mali süreçlerin hassas bir şekilde yönetilmesini sağlayan Login Finans Çözümleri 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Firmanızda farklı çeşitlilikteki ürünlerinizin onay, test ve denetim aşamaları önem taşıyor mu?

Finans ve ihracat süreçleriniz mevzuata göre değişiklik gösteriyor mu?

İhracat ve mali süreçlerin sağlıklı yönetimi sürdürülebilirliğiniz ve karlılığınız için kaçınılmaz mı?

Sağlıklı ve verimli bir üretim süreci için stoklarınızın doğru sınıflandırılması mı gerekiyor?

ÇANTA

Tüm mevzuat değişikliklerine göre sürekli güncellenen Login ERP sistemimizle, süreçlerinizi tek bir sistem üzerinden kusursuz ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ambalaj sektörü için malzeme planlaması kadar hayati önem taşıyan stokların sınıflandırılmasını en doğru ve verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Finans yönetiminden, ithalat ve ihracat yönetimine ve kalite kontrole kadar ihtiyaç duyduğunuz, işleyişinizi kolaylaştıracak ve size rekabet avantajı sunacak çözümlerimizle sektörünüzdeki sorunları aşabilir, rekabette öne geçebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Mevzuatlara uyumluluk

Daha iyi malzeme takibi

Doğru stok kontrolüyle verimli üretim

Etkili finans ve ihracat süreçleri yönetimi

Ambalaj Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.