1365

Sürdürülebilir Kârlılık 

Ticaret yapan firmaların karşı karşıya kaldığı kritik konularından biri, karlılık ve maliyet hesapları yapmaktır. Etkili stok yönetimi sağlamak, tedarik zincirini doğru bir şekilde yönetmek, ekip ve diğer birimlerle entegrasyon sağlamak gibi ihtiyaçların merkezinde yer alan ve aynı zamanda tüm bu süreçlerin sonucunu yansıtan maliyet ve karlılık, işletmenin rekabetçiliğini ve dolayısıyla başarısını şekillendiriyor.

Login Kurumsal İş Çözümleri sayesinde Ticaret yapan firmalar, doğru karlılık hesapları yapabiliyor. Login çözümlerinin sağladığı doğru karlılık hesapları, alım-satım yapan firmaların uygun planlamalar yapmasına imkân tanıyor. İşletmeler karlılıklarını doğru ölçtükleri için piyasaya daha rekabetçi fiyatlarla çıkıp daha çok satış yapabiliyor. Tüm bunların yanında, stok yönetimi konusunda hızlı bir tedarik zinciri yönetimi sayesinde stokların kazanca dönüşmesinin önü açılıyor. Satış ekiplerinin doğru bir şekilde yönetilmesini ve gerekli entegrasyonların gerçekleşmesini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleri, alım-satan yapan firmaların ithalat-ihracat süreçleri için de etkili araçlar sunuyor.

 

Ticaret Şirketleri için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP – Login HR – Login X-tra – Login Pro

CHECK
  • Yerel ve uluslararası muhasebe sistemine uygun olan Login ERP Muhasebe ve Cari Yönetimi
  • Login ERP Fatura Yönetimi ve Login ERP Bütçe Yönetimi çözümleriyle entegre çalışan Login ERP Masraflar Yönetimi
  • Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan, zamandan ve maliyetten tasarruf yapmanızı sağlayan Login e-Defter ve e-Fatura Yönetimi

 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Sürdürülebilir bir kârlılık elde etmek istiyor musunuz?

Maliyet ve kârlılığınızı doğru hesaplama konusunda vakit kaybı yaşıyor musunuz?

Rekabetçi fiyatlar ile kolayca başa çıkıp satışlarınızda artış yaşamak istiyor musunuz?

 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile doğru kârlılık hesaplamaları yapabilir, işletmeniz için daha hızlı ve doğru kararlar alabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri ile web üzerinden müşteri siparişine özel siparişinizi alabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Stokların kazanca çevrimi

Sürdürülebilir kârlılık

Rekabetçi piyasa uyum sağlayabilme

Etkin ithalat-ihracat süreci

 

 

 

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.