1364

İnsan Odaklı Yönetim 

İşletmelerin en önemli varlıklarından biri insan kaynaklarıdır. Çok sayıda rapor, devasa miktarda veri ve birçok karmaşık iş sürecini barındıran insan kaynakları yönetimi, insan kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde yönetmeyi sağlayarak işletmenin başarısını artırmaktan sorumludur. Birden fazla şubeden oluşan büyük şirketlerde ise farklı birimlerde insan kaynakları yönetiminin sağlanması ve bütünleşik insan kaynakları politikalarının uygulanması çok önemlidir. Bunlarla birlikte şirket bünyesinde SGK Sicil No bazına birden fazla farklı yapıda özel şube tanımı ve kuralı oluşturmak, yasal mevzuatlara uygunluk, yeni uygulamalara ve değişen kurallara hızlı adaptasyon sağlamak gerekir.

Login Yazılım, insan kaynakları çözümleriyle şirketlerin insan kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde yönetmeleri amacı ile tasarlanmış, birbirleriyle bütünleşmiş birçok temel uygulama sunarken, modüler yapısı sayesinde küçük bir sistemden başlayarak, şirketiniz ile birlikte büyütebileceğiniz bir yapı sağlıyor.

Bu kapsamda Login; çok şubeli işletmelerde farklı organizasyon şemaları ile departman hiyerarşilerini ve çalışan bilgilerini tek merkezden yürütmeyi sağlayan Şirket Organizasyonu ve Özlük Yönetimi, istediğiniz dönemde istediğiniz sayıda ve yapıda bordro hazırlamanızı, hazırlanan bordroları ister mail üzerinden topluca göndermenizi ister web portalı üzerinden görüntülemenizi sağlayan Bordro Yönetimi, web üzerinden talep edilen ve onaylanan izin taleplerini kolayca takip etmenizi sağlayan ve puantaj alarak zaman kazandıran İzin Yönetimi, ekibinizin transfer ve terfi işlemlerini entegre sistem üzerinden gerçekleştirme ve geçmişteki tüm değişiklikleri izleme imkânı tanıyan Transfer ve Terfi Yönetimi, dinamik puantaj kontrol kuralları ile PDKS verilerini sisteme entegre ederek otomatik bordro oluşturan PDKS ve Vardiya Yönetimi, ekibinize verdiğiniz fiziki varlıklarınızı sistem üzerinden takip etmenizi mümkün kılan ve zimmet takibi için yaşanan sorunları azaltan Zimmet Yönetimi, sistem üzerinden takip edilen iş başvuruları ile işe alım süreçlerindeki tüm verileri havuzda toplayan İş Başvuruları Yönetimi, eğitim ve performans web portalı üzerinden kuracağınız sistem ile tek merkezden tüm ekibinizin performansını yönetirken eğitim planlaması yapmanızı da sağlayan Eğitim ve Performans Yönetimi çözümleri sunuyor. Üstelik Web Business Suite ve Web HR Studio ara yüzleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm modüllere dünyanın her yerinden web tarayıcınız aracılığıyla erişmenizi mümkün!

Yeni Nesil İnsan Kaynakları Çözümleri: PDKS ve Vardiya Yönetiminden İzin Yönetimine, Bordro Yönetiminden, Şirket Yapısı ve Özlük Planlamaya kadar tüm üretim süreçlerini kapsar.

CHECK
  • Türkiye’deki yerel mevzuat değişikliklerine göre, danışman firmaların rehberliğinde, sürekli ve anında güncellenen bunun yanı sıra güncel hayatın ihtiyaçlarını karşılayan Login HR Bordro Yönetimi
  • Personel izinlerinin yasal mevzuatlara ve firma politikalarına uygun olarak yönetilmesini sağlayan Login HR İzin Yönetimi
  • Dinamik puantaj kontrol kurallarını ve PDKS verilerini sisteme entegre ederek bu süreçleri otomatikleştirmenizi sağlayan Login HR PDKS ve Vardiya Yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

İnsan kaynakları yönetiminiz pek çok karmaşık süreç mi gerektiriyor?

Yasal mevzuatlara, değişen kurallara ve yeni uygulamalara uyum sürecinizde yavaşlık mı yaşıyorsunuz?

Değişikliklerinizi hızlıca izlemek mi istiyorsunuz?

PDKS ve vardiya yönetimi süreçlerinizde ya da zimmet takibinde çözülmesi güç sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz?

ÇANTA

En değerli kaynağınız için en iyisine Login Kurumsal İş Çözümleri ile ulaşabilirsiniz.

Tüm ekibinizin performansını yönetme ya da eğitim planlama konusundan Login Kurumsal İş Çözümlerinden destek alabilirsiniz.

Zimmet takibinizde yaşadığınız sorunları Login Kurumsal İş Çözümleri ile çözümlendirebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Etkin ve verimli yönetim

Bütünleşik insan kaynakları süreçleri

Sizinle birlikte büyüyen yapı

Yasal mevzuata uygunluk

Dünyanın her noktasından erişim kolaylığı

Zaman kazanımı

 

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.