1364

İnsan Odaklı Yönetim 

İşletmelerin en önemli varlıklarından biri insan kaynaklarıdır. Çok sayıda rapor, devasa miktarda veri ve birçok karmaşık iş sürecini barındıran insan kaynakları yönetimi, insan kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde yönetmeyi sağlayarak işletmenin başarısını artırmaktan sorumludur. Birden fazla şubeden oluşan büyük şirketlerde ise farklı birimlerde insan kaynakları yönetiminin sağlanması ve bütünleşik insan kaynakları politikalarının uygulanması çok önemlidir. Bunlarla birlikte şirket bünyesinde SGK Sicil No bazına birden fazla farklı yapıda özel şube tanımı ve kuralı oluşturmak, yasal mevzuatlara uygunluk, yeni uygulamalara ve değişen kurallara hızlı adaptasyon sağlamak gerekir.

Login Yazılım, insan kaynakları çözümleriyle şirketlerin insan kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde yönetmeleri amacı ile tasarlanmış, birbirleriyle bütünleşmiş birçok temel uygulama sunarken, modüler yapısı sayesinde küçük bir sistemden başlayarak, şirketiniz ile birlikte büyütebileceğiniz bir yapı sağlıyor.

Bu kapsamda Login; çok şubeli işletmelerde farklı organizasyon şemaları ile departman hiyerarşilerini ve çalışan bilgilerini tek merkezden yürütmeyi sağlayan Şirket Organizasyonu ve Özlük Yönetimi, istediğiniz dönemde istediğiniz sayıda ve yapıda bordro hazırlamanızı, hazırlanan bordroları ister mail üzerinden topluca göndermenizi ister web portalı üzerinden görüntülemenizi sağlayan Bordro Yönetimi, web üzerinden talep edilen ve onaylanan izin taleplerini kolayca takip etmenizi sağlayan ve puantaj alarak zaman kazandıran İzin Yönetimi, ekibinizin transfer ve terfi işlemlerini entegre sistem üzerinden gerçekleştirme ve geçmişteki tüm değişiklikleri izleme imkânı tanıyan Transfer ve Terfi Yönetimi, dinamik puantaj kontrol kuralları ile PDKS verilerini sisteme entegre ederek otomatik bordro oluşturan PDKS ve Vardiya Yönetimi, ekibinize verdiğiniz fiziki varlıklarınızı sistem üzerinden takip etmenizi mümkün kılan ve zimmet takibi için yaşanan sorunları azaltan Zimmet Yönetimi, sistem üzerinden takip edilen iş başvuruları ile işe alım süreçlerindeki tüm verileri havuzda toplayan İş Başvuruları Yönetimi, eğitim ve performans web portalı üzerinden kuracağınız sistem ile tek merkezden tüm ekibinizin performansını yönetirken eğitim planlaması yapmanızı da sağlayan Eğitim ve Performans Yönetimi çözümleri sunuyor. Üstelik Web Business Suite ve Web HR Studio ara yüzleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm modüllere dünyanın her yerinden web tarayıcınız aracılığıyla erişmenizi mümkün!

Yeni Nesil İnsan Kaynakları Çözümleri: PDKS ve Vardiya Yönetiminden İzin Yönetimine, Bordro Yönetiminden, Şirket Yapısı ve Özlük Planlamaya kadar tüm üretim süreçlerini kapsar.

CHECK
  • Türkiye’deki yerel mevzuat değişikliklerine göre, danışman firmaların rehberliğinde, sürekli ve anında güncellenen bunun yanı sıra güncel hayatın ihtiyaçlarını karşılayan Login HR Bordro Yönetimi
  • Personel izinlerinin yasal mevzuatlara ve firma politikalarına uygun olarak yönetilmesini sağlayan Login HR İzin Yönetimi
  • Dinamik puantaj kontrol kurallarını ve PDKS verilerini sisteme entegre ederek bu süreçleri otomatikleştirmenizi sağlayan Login HR PDKS ve Vardiya Yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

İnsan kaynakları yönetiminiz pek çok karmaşık süreç mi gerektiriyor?

Yasal mevzuatlara, değişen kurallara ve yeni uygulamalara uyum sürecinizde yavaşlık mı yaşıyorsunuz?

Değişikliklerinizi hızlıca izlemek mi istiyorsunuz?

PDKS ve vardiya yönetimi süreçlerinizde ya da zimmet takibinde çözülmesi güç sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz?

ÇANTA

En değerli kaynağınız için en iyisine Login Kurumsal İş Çözümleri ile ulaşabilirsiniz.

Tüm ekibinizin performansını yönetme ya da eğitim planlama konusundan Login Kurumsal İş Çözümlerinden destek alabilirsiniz.

Zimmet takibinizde yaşadığınız sorunları Login Kurumsal İş Çözümleri ile çözümlendirebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Etkin ve verimli yönetim

Bütünleşik insan kaynakları süreçleri

Sizinle birlikte büyüyen yapı

Yasal mevzuata uygunluk

Dünyanın her noktasından erişim kolaylığı

Zaman kazanımı

 

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.