1419

Her İş Kolunda Benzersiz Kullanıcı Deneyimi

Esnek finans yönetimi, bütünleşik tedarik zinciri yönetimi, uyarlanabilir üretim yönetimi ve kapsamlı insan kaynakları yönetimi çözümlerini içeren Login Kurumsal İş Çözümleri platform bağımsız, açık kaynak kodlu mimarisi, yetkilendirme ve izlenebilirlik özellikleriyle benzersiz ve yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Pazarda oluşan fiyatın altında maliyetlerle üretip sürekli karlılık elde etmenizi ve müşterilerinize verdiğiniz taahhütleri eksiksiz yerine getirmenizi sağlayan üretim çözümleri,sipariş, teklif, iş emri, onay, teslim, dağıtım, kontrol ve sayım gibi mekanizmaları süreçlerinizi iyileştirecek ve işlerinizi hızlandıracak şekilde oluşturmanızı ve sağlıklı bir şekilde yürütmenizi sağlayan tedarik zinciri çözümleri,sadece işlem kaydı tutmak yerine mevzuata uyumlulukla birlikte, geleceğe yönelik planlama yapmanızı sağlayan finansal çözümler,işletmenizin en önemli varlıklarından olan insan kaynaklarınızı hem çalışanlara, hem işletmenize değer ve verim katacak şekilde bütünsel olarak yönetmenizi sağlayan insan kaynakları çözümleri sizin için önemliyse, Login Kurumsal İş Çözümlerini inceleyin.

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.