1339

Beton ve Çimento Firmaları için ERP Yazılımı

Türkiye, tükettiğinden daha fazlasını üretebilen beton ve çimento sektörüyle dünyanın en büyük ihracatçılardan biri. Çimento talebi fazla olan ülkelerle komşu olması ve Türkiye’de devam eden kentsel dönüşüm sayesinde milyonlarca metre küp hazır beton üretimine ihtiyaç ortaya çıkıyor. Ancak üretime olan talebe ve ihracat potansiyeline rağmen, ulaşım maliyetlerinin yaklaşık 300 km’den sonra üretim maliyetini aşması bu sektör için önemli bir sorun oluşturuyor. Öte yandan inşaat sektörünün hava şartları nedeniyle mevsimsel işleyişi sonucu beton ve çimento sektöründe üretimin belli dönemlerde yoğunlaşması gündeme geliyor.

Beton ve Çimento sektörünün işleyişine ve ihtiyaçlarına uygun satış-sipariş, reçete, üretim, satın alma, stok yönetimi, depo yönetimi, sevkiyat planlama gibi kapsamlı çözümlerimizle müşterilerimizin üretim, stok, sevkiyat ve faturalandırma süreçlerini kolaylaştırıyor, müşterilerimize esneklik ve hız katarak ihtiyaç duyduklarını manevra kabiliyetini kazandırıyoruz. Türkiye beton ve çimento sektörünün en büyük 500 firması arasında yer alan müşterilerimize sunduğumuz çözümler, bu konudaki deneyimimizi ve sektör bilgimizi tescil ediyor.

Beton ve Çimento  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Üretimlerin zamanında sisteme geri dönüşünün sağlanmasına ek olarak, siparişin istenilen m3’te açılması ve açılan metre küp siparişi kadar dökme işleminin gerçekleştirilmesini ve kontrol edilmesini sağlayan Login ERP-Beton Çözümü
  • Üreticilerin borç, alacak, bakiye, ciro, ödeme, çek, senet durumlarını cirolu-cirosuz, özel ve toplam olarak hızla ve kolayca görebilmeleri sayesinde risk kontrolü yapmalarına olanak tanıyan Login Hesap Risk Bilgileri Ekranı
  • Günlük üretim takibinin yanı sıra irsaliye süreçlerini de otomatik ve anında gerçekleştiren Login İrsaliye Çözümü
  • Sevkiyatla ilgili tüm bilgilere kolay ve hızlı bir ulaşım sağlayarak, ulaşım maliyetlerinin doğru planlanmasına yardımcı olan Login Sevkiyat Planlama

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri 

Risk kontrolünün sağlanması sizin için önemli mi?

Belli periyotlarla faturalandırma ihtiyacınız mı var?

Karlılığınız açısından üretimin yanı sıra irsaliye ve sevkiyat takibi de hayati önem taşıyor mu?   

ÇANTA

Hazır beton üretim santrallerinin iş süreçlerine uygun olarak tasarlanmış çözümümüz sayesinde satış-sipariş, reçete, üretim, satın alma, stok yönetimi, depo yönetimi uygulamalarınızı Login ERP-Beton Çözümünden yönetebilirsiniz.

Login ERP Beton Çözümümüzle satış sorumluları ve ürün yöneticilerinizin, müşterileri ile yüz yüze görüşüp siparişlerini alırken, on-line olarak şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşterisinin cari hesap durumu ile riskini kontrol edebilmesini sağlayabilirsiniz.

Santraller bünyesinde Login ERP’nin diğer modüllerini de etkin olarak kullanarak, müşteri temsilcilerinden gelen tüm sipariş, sipariş onayı, risk kontrolü, yükleme, irsaliye ve fatura işlemlerini, kurgulanan satış politikaları doğrultusunda minimum bilgi girişi ile süratle gerçekleştirebilirsiniz.

Login ERP-Beton Çözümümüzle daha yüksek müşteri memnuniyeti, verimlilik ve karlılık elde edebilirsiniz.


Siz kazanıyorsunuz!

Doğru sevkiyat takibi ile kontrol edilebilen ulaşım maliyetleri

Siparişten, üretim ve sevkiyata kadar tüm süreçler sağlıklı risk kontrolü

Beton ve Çimento Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.