1339

Beton ve Çimento Firmaları için ERP Yazılımı

Türkiye, tükettiğinden daha fazlasını üretebilen beton ve çimento sektörüyle dünyanın en büyük ihracatçılardan biri. Çimento talebi fazla olan ülkelerle komşu olması ve Türkiye’de devam eden kentsel dönüşüm sayesinde milyonlarca metre küp hazır beton üretimine ihtiyaç ortaya çıkıyor. Ancak üretime olan talebe ve ihracat potansiyeline rağmen, ulaşım maliyetlerinin yaklaşık 300 km’den sonra üretim maliyetini aşması bu sektör için önemli bir sorun oluşturuyor. Öte yandan inşaat sektörünün hava şartları nedeniyle mevsimsel işleyişi sonucu beton ve çimento sektöründe üretimin belli dönemlerde yoğunlaşması gündeme geliyor.

Beton ve Çimento sektörünün işleyişine ve ihtiyaçlarına uygun satış-sipariş, reçete, üretim, satın alma, stok yönetimi, depo yönetimi, sevkiyat planlama gibi kapsamlı çözümlerimizle müşterilerimizin üretim, stok, sevkiyat ve faturalandırma süreçlerini kolaylaştırıyor, müşterilerimize esneklik ve hız katarak ihtiyaç duyduklarını manevra kabiliyetini kazandırıyoruz. Türkiye beton ve çimento sektörünün en büyük 500 firması arasında yer alan müşterilerimize sunduğumuz çözümler, bu konudaki deneyimimizi ve sektör bilgimizi tescil ediyor.

Beton ve Çimento  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Üretimlerin zamanında sisteme geri dönüşünün sağlanmasına ek olarak, siparişin istenilen m3’te açılması ve açılan metre küp siparişi kadar dökme işleminin gerçekleştirilmesini ve kontrol edilmesini sağlayan Login ERP-Beton Çözümü
  • Üreticilerin borç, alacak, bakiye, ciro, ödeme, çek, senet durumlarını cirolu-cirosuz, özel ve toplam olarak hızla ve kolayca görebilmeleri sayesinde risk kontrolü yapmalarına olanak tanıyan Login Hesap Risk Bilgileri Ekranı
  • Günlük üretim takibinin yanı sıra irsaliye süreçlerini de otomatik ve anında gerçekleştiren Login İrsaliye Çözümü
  • Sevkiyatla ilgili tüm bilgilere kolay ve hızlı bir ulaşım sağlayarak, ulaşım maliyetlerinin doğru planlanmasına yardımcı olan Login Sevkiyat Planlama

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri 

Risk kontrolünün sağlanması sizin için önemli mi?

Belli periyotlarla faturalandırma ihtiyacınız mı var?

Karlılığınız açısından üretimin yanı sıra irsaliye ve sevkiyat takibi de hayati önem taşıyor mu?   

ÇANTA

Hazır beton üretim santrallerinin iş süreçlerine uygun olarak tasarlanmış çözümümüz sayesinde satış-sipariş, reçete, üretim, satın alma, stok yönetimi, depo yönetimi uygulamalarınızı Login ERP-Beton Çözümünden yönetebilirsiniz.

Login ERP Beton Çözümümüzle satış sorumluları ve ürün yöneticilerinizin, müşterileri ile yüz yüze görüşüp siparişlerini alırken, on-line olarak şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşterisinin cari hesap durumu ile riskini kontrol edebilmesini sağlayabilirsiniz.

Santraller bünyesinde Login ERP’nin diğer modüllerini de etkin olarak kullanarak, müşteri temsilcilerinden gelen tüm sipariş, sipariş onayı, risk kontrolü, yükleme, irsaliye ve fatura işlemlerini, kurgulanan satış politikaları doğrultusunda minimum bilgi girişi ile süratle gerçekleştirebilirsiniz.

Login ERP-Beton Çözümümüzle daha yüksek müşteri memnuniyeti, verimlilik ve karlılık elde edebilirsiniz.


Siz kazanıyorsunuz!

Doğru sevkiyat takibi ile kontrol edilebilen ulaşım maliyetleri

Siparişten, üretim ve sevkiyata kadar tüm süreçler sağlıklı risk kontrolü

Beton ve Çimento Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.