1340

Eğitim Sektörü için ERP Yazılımı

Ülkemizde eğitim sektörü hızla büyüyor. Teknolojiyle şekillenmeye devam eden eğitim sektöründe, sayısız evrak ve karmaşık iş yapış süreçlerinin neden olduğu güçlüklerin aşılması önem kazanıyor. Bunun yanı sıra bütçe yönetiminin çok hassas olduğu ve sorunsuz işlemesi gereken eğitim sektöründe bağış toplama, faturaları arşivleme ve yıllık bütçe yönetimi gibi uygulamalar çok sayıda insan gücü ve zaman ihtiyacına yol açıyor. Dahası bu süreçlerde ufak hatalar bile ciddi ve can sıkan sonuçlara sebep olabiliyor. Kurumsal denetlemelerin yanı sıra eğitim kurumlarının kendi iç işleyişleri açısından da bu süreçlerin kolay, hızlı ve en önemlisi de hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesini gerektiriyor.

Eğitim sektöründeki müşterilerimize Login Kurumsal İş Çözümleriyle kullanımı kolay ve sistemleştirilmiş bir yazılım altyapısı sunarak, sağlıklı bir yıllık bütçe yönetimi gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Tüm finansal süreçlerini tek bir sistem üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yürütebilmelerini sağlayarak hatasız bir işleyişin yanı sıra insan gücü ve zaman tasarrufu elde etmelerine yardımcı oluyoruz.  

Eğitim  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Yıllık bütçelerin sağlıklı bir şekilde oluşturulup yönetilmesini sağlayan Login Bütçe Yönetimi
  • Fatura gönderimlerinin otomatik olarak yapılmasını ve e-arşiv yönetimini sağlayan Login e-Defter ve e-Fatura Yönetimi
  • Bağışların kayıt altında tutulup gerekli evrakların hazırlanmasını kolaylaştıran

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri  

Çok sayıda fatura ile uğraşmanız gerekiyor mu?

Belli dönemlerde gelen ödemelere göre doğru bir yıllık bütçe yönetimi yapmak sizin için önemli mi?

ÇANTA

Çok sayıda fatura gönderimi, faturaların e-arşivde toplanması, bağışların takibi gibi finansal süreçlerinizi Login Kurumsal İş Çözümleriyle otomatik bir şekilde, hızla ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim kurumunuzun belli dönemlerdeki gelirlerine göre sağlıklı bir yıllık bütçe planlamasını sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Çok sayıda faturanın kolay ve hatasız gönderimi, saklanması

Sağlıklı ve verimli bir yıllık bütçe yönetimi

Karmaşık iş süreçlerinin ve çok sayıda evrakın hatasız ve hızlı yönetilmesi

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.