1359

Farklı Fonksiyonlar Arasında Güçlü Bir Köprü 

Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler, küreselleşme, müşterilerden gelen yanıt sürelerinin hızlanması ve ürün yaşam sürelerinin kısalması gibi rekabet unsurlarına uyum sağlamak zorunda. Sürekli geliştirme, ürün esnekliği, lojistik kontrol ve tedarik zinciri yönetiminde karşılaşılan sorunlar ise bu sert rekabet ortamında orta ve büyük ölçekli işletmelerin başarısını ve tercih edilmesini olumsuz yönde etkiliyor. Etkin faaliyet, uzun dönemli planlamalarda kullanıma uygun analiz ve raporlama ayrıca kaynakların en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacak bir yazılım altyapısı, bu işletmeler için hayati önem taşıyor. Orta ve büyük işletmelerin, karşı karşıya kaldıkları yeni rekabet ortamlarından başarıyla sıyrılmaları için güçlü sistemler kullanması gerekiyor.

Login Kurumsal İş Çözümleri, uygun maliyet, yüksek güvenlik, işletme içindeki tüm fonksiyonları birleştiren ayrıca sistem, departmanlar ve merkez arasında entegrasyon sağlayan, üstelik bunları tek bir veri tabanında bir araya getiren çözümleriyle orta ve büyük ölçekli işletmelerin karmaşık iş süreçlerini hızlı bir şekilde düzene sokuyor. Login Kurumsal İş Çözümleri, yüksek seviyedeki işlevselliği ile kurumunuz içindeki farklı fonksiyonlar arasında güçlü bir köprü görevi görüyor.

Login Yazılım olarak 1989 yılında ticari faaliyetlerimize başladığımız günden beri birçok farklı sektördeki orta ve büyük ölçekli firmalara kapsamlı bilişim çözümleri sunuyoruz. Uzun yıllar önce başlayan bu ortaklığın devam etmesini ve şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da orta ve büyük ölçekli işletmelerle birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Buna bağlı olarak da hizmet verdiğimiz her sektörden edindiğimiz tecrübeyi, bilişim çözümlerimize ekleyerek orta ve büyük ölçekli kurumlara en iyi çözümü sunmaya odaklanıyor ve bu kapsamda en güçlü ve en doğru yanıtları, çok hızlı ve uygun maliyetlerde sağlıyoruz.  

Orta Ölçekli İşletmeler için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP- Login ERP Lite- Login HR- Login X-tra- Login Pro

CHECK
  • Karmaşık iş süreçlerinizin tek bir program ile yönetilmesi
  • Her ölçeğe uygun esneklik ile rekabet unsurlarına uyum
  • Sizlerle birlikte büyüyen Login Kurumsal İş Çözümleri

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Orta ve büyük ölçekli işletmeleriniz sert rekabet unsurlarından etkileniyor mu?

Karmaşık iş süreçleri işlerinizi yavaşlatıyor mu?

Uzun dönemli planlamalar sizin için önemli taşıyor mu?

ÇANTA

Yüksek seviyedeki işlevselliği ile Login Kurumsal İş Çözümler sayesinde kurumunuz içindeki farklı fonksiyonlar arasında güçlü bir köprü kurabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleriyle her ölçeğe uygun esnekliğe kavuşabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümlerinin güçlü altyapısı ile karşılaştığınız rekabet ortamlarından başarılıyla sıyrılabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Esneklik

A’dan Z’ye ihtiyaca uygun destek

Uygun maliyet

Uzun vadeli yazılım kullanımı

Yüksek güvenlik

Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.