1359

Farklı Fonksiyonlar Arasında Güçlü Bir Köprü 

Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler, küreselleşme, müşterilerden gelen yanıt sürelerinin hızlanması ve ürün yaşam sürelerinin kısalması gibi rekabet unsurlarına uyum sağlamak zorunda. Sürekli geliştirme, ürün esnekliği, lojistik kontrol ve tedarik zinciri yönetiminde karşılaşılan sorunlar ise bu sert rekabet ortamında orta ve büyük ölçekli işletmelerin başarısını ve tercih edilmesini olumsuz yönde etkiliyor. Etkin faaliyet, uzun dönemli planlamalarda kullanıma uygun analiz ve raporlama ayrıca kaynakların en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacak bir yazılım altyapısı, bu işletmeler için hayati önem taşıyor. Orta ve büyük işletmelerin, karşı karşıya kaldıkları yeni rekabet ortamlarından başarıyla sıyrılmaları için güçlü sistemler kullanması gerekiyor.

Login Kurumsal İş Çözümleri, uygun maliyet, yüksek güvenlik, işletme içindeki tüm fonksiyonları birleştiren ayrıca sistem, departmanlar ve merkez arasında entegrasyon sağlayan, üstelik bunları tek bir veri tabanında bir araya getiren çözümleriyle orta ve büyük ölçekli işletmelerin karmaşık iş süreçlerini hızlı bir şekilde düzene sokuyor. Login Kurumsal İş Çözümleri, yüksek seviyedeki işlevselliği ile kurumunuz içindeki farklı fonksiyonlar arasında güçlü bir köprü görevi görüyor.

Login Yazılım olarak 1989 yılında ticari faaliyetlerimize başladığımız günden beri birçok farklı sektördeki orta ve büyük ölçekli firmalara kapsamlı bilişim çözümleri sunuyoruz. Uzun yıllar önce başlayan bu ortaklığın devam etmesini ve şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da orta ve büyük ölçekli işletmelerle birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Buna bağlı olarak da hizmet verdiğimiz her sektörden edindiğimiz tecrübeyi, bilişim çözümlerimize ekleyerek orta ve büyük ölçekli kurumlara en iyi çözümü sunmaya odaklanıyor ve bu kapsamda en güçlü ve en doğru yanıtları, çok hızlı ve uygun maliyetlerde sağlıyoruz.  

Orta Ölçekli İşletmeler için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP- Login ERP Lite- Login HR- Login X-tra- Login Pro

CHECK
  • Karmaşık iş süreçlerinizin tek bir program ile yönetilmesi
  • Her ölçeğe uygun esneklik ile rekabet unsurlarına uyum
  • Sizlerle birlikte büyüyen Login Kurumsal İş Çözümleri

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Orta ve büyük ölçekli işletmeleriniz sert rekabet unsurlarından etkileniyor mu?

Karmaşık iş süreçleri işlerinizi yavaşlatıyor mu?

Uzun dönemli planlamalar sizin için önemli taşıyor mu?

ÇANTA

Yüksek seviyedeki işlevselliği ile Login Kurumsal İş Çözümler sayesinde kurumunuz içindeki farklı fonksiyonlar arasında güçlü bir köprü kurabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleriyle her ölçeğe uygun esnekliğe kavuşabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümlerinin güçlü altyapısı ile karşılaştığınız rekabet ortamlarından başarılıyla sıyrılabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Esneklik

A’dan Z’ye ihtiyaca uygun destek

Uygun maliyet

Uzun vadeli yazılım kullanımı

Yüksek güvenlik

Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.