1358

Sizinle Birlikte Büyüyen Bir Sistem

Küçük işletme ve girişimciler, finans hesaplarını ve muhasebelerini güvenli bir şekilde tutmak, fatura ve bordro yönetimlerini sağlamak, üretim süreçlerini kolaylaştırmak gibi gereksinimlerin yanı sıra işletmelerinin ölçeğine ve bütçelerine uygun olan sistemlere ihtiyaç duyuyor. Diğer taraftan yola yeni çıkan küçük işletmeler ve girişimciler, büyüme hedeflerini gerçekleştirip işletmelerini genişlettikçe yazılım altyapılarını da büyütmek üzere yeni sistemler kurmak zorunda kalarak ekstra maliyet yüküyle karşı karşıya kalıyor.

Login çözümleriyle, finans süreçlerinizi, üretim yapıyorsanız da üretim süreçlerinizi ekonomik ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz. Üstelik girişiminiz veya işletmeniz büyüdükçe yeni bir yazılım altyapısına ihtiyaç duymazsınız. Login Kurumsal İş Çözümleri, gelişiminize uyum sağlar ve sizinle birlikte büyür. Böylelikle geçmiş zamana ait bilgi ve verileriniz kaybolmaz. Sektördeki diğer çözümlerin aksine Login Kurumsal İş Çözümleri, 15 yıllık geçmişi bile aynı veri tabanında muhafaza edebiliyor. Bu sayede her sene yıl kapanışı yapıp yeni bir veri tabanına geçmek ve eski bilgileri kaybetmek zorunda kalmazsınız. Sistemin özelliğine bağlı olarak geçmişe ait belirlediğiniz bir dönemi dahi filtreleyip o zaman aralığına ilişkin raporlar sağlayabilirsiniz. 

Küçük İşletmeler ve Girişimciler için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP- Login ERP Lite- Login HR- Login X-tra- Login Pro

CHECK
  • Sistem sizinle birlikte büyür
  • Özel kurallara ve prosedürlere uyum
  • Yurtdışına uygun raporlama

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Finans hesaplarınızı ve muhasebenizi güvenli bir şekilde tutmak sizin için önemli mi?

Fatura ve bordro yönetimlerini sağlamak konusunda desteğe mi ihtiyacınız var?

İşletmenizin ölçeğine ve büyüklüğüne uygun bir yazılıma mı ihtiyacınız var?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle tüm finans ve muhasebe süreçlerinizi güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz.

Siz büyüdükçe sizin ile büyüyen sistem sayesinde yeni yazılım altyapısına ihtiyaç duymazsınız.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Sağlam büyüme

Değişime uğramayan yazılım altyapısı

Ekonomik ve pratik

Ölçeğinize ve bütçenize uygun sistem

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.