1369

Ürün Ağaçlarınızı Cevaplarınız Şekillendirsin

Sipariş üzerine üretim ve montaj yapan firmalarda iletilen talep doğrultusunda yapılandırılan ürünler için siparişten üretimin planlanması ve teslimatına kadar hepsi birbirine bağlı çok sayıda aşamayı doğru bir şekilde yönetmek gerekiyor. Her ürün için ayrı ürün ağacı oluşturmak, ayrı stok kartı açmak gibi operasyonel zorlukların doğurabileceği karmaşa, iş yükü ve kayıplardan kurtulmak önem kazanıyor.

Operasyonel verimliliğinizi artırmanızı sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleriyle çok daha fazla iş miktarını, daha az sürede ve daha az işgücüyle sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu yapılardaki tahmin edilebilirlik ve sürekliliğin sağladığı avantajlardan tam anlamıyla yararlanmanıza yardımcı olan çözümlerimizle sonuçları ölçebilir, koşullara göre üretim rotalarını hızla değiştirebilirsiniz. Belirlenen fiyatların geçerlilik tarihi, döviz cinsi gibi bilgiler, hazırlanan müşteri-ürün-dönem bazında kampanyalar ve bayi satışlarının kontrolü gibi birbirine bağlı çok sayıda süreci tek bir sistem üzerinde yönetebilirsiniz.

Tek bir sistem üzerinden yönetim, farklı sistemlerin sebep olduğu karmaşa ve aksaklıkları ortadan kaldırarak doğru ve eksiksiz bir çalışma ortamı sunar. Siparişe üretim ve montaj yapan firmalar, bu sayede çok sayıdaki veriyi, ihtiyaç duydukları anda ve şekillerde görerek gereksinimlerine uygun şekilde kolayca yönetebilir.

Konfigüre Üretim Yapan Firmalar için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP – Login HR – Login X-tra – Login Pro

CHECK
  • Sınırsız ürün ağacı oluşturmak ve bir ürün ağacını farklı mamüllerde de kullanmaya imkân tanıyan Login ERP Ürün Ağaçları ve Rotalar Yönetimi
  • Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda bu ihtiyacı en iyi şekilde çözmek üzere geliştirilen Login ERP Ürün Konfigüratörü
  • Bakım ve onarım süreçlerine yönelik kapsamlı bir takip olanağı sağlayan Login ERP Bakım ve Onarım Yönetimi

 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Ürün ağaçlarınızı hazırlamak çok mu vaktinizi alıyor?

Değişken özelliklere bağlı şekillenen bir ürün ağacı yapınız mı var?

Stokun değişken özellikleri için ayrı ayrı tanımladığınız stok kartları veri kalabalıklığına ve zaman kaybına mı neden oluyor?

 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile seçilen cevaplarla oluşan ürün ağacı ve satış şablonu yapısı ile satış ve üretim süreçlerinizde hız ve zaman kazanabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri ile birbirine bağlı pek çok süreci tek bir sistem üzerinden yönetebilirsiniz.

Dönemsel müşteri ürünleri kampanyalarında ya da bayi satışlarının kontrolü gibi süreçleri kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Hızlı ürün ağaçları

Ürün konfigüratörü

Operasyonel verimlilik artışı

Zaman kazanımı

Kolay takip

 

 

Konfigüre Üretim Yapan Firmalar (CTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.