1346

Kimya Firmaları için ERP Yazılımı

Yapısal özellikleri, özellikle de üretilen malların çokluğu ve çeşitliliği, kimya sektöründe yönetim altyapılarına ilişkin özel ihtiyaçlar yaratıyor. Çok sayıda farklı sektörün hammadde ihtiyacını karşılarken farklı süreçlerle etkileşime geçen kimya sektöründe operasyonların daha etkin ve verimli yönetilmesi giderek daha fazla önem kazanıyor. Zamanla yarışan kimya sektöründe ulusal veya küresel lokasyonlarda, fabrika, depo, bayi ve satış noktalarında eş zamanlı yönetim ve koordinasyonun sağlanmasındaki yetersizlikler, işletmelerin önüne aşılması zor ve çok yönlü etkileri olan uzun süreli sorunlar yaratıyor.

Login Kurumsal İş Çözümlerimizle kimya sektöründeki müşterilerimizin küresel çaptaki gelişmeleri takip etmelerini, yönetim altyapılarındaki tüm işlemleri izleyip, raporlamalarını sağlıyoruz. Etkin ve hızlı bir yapı sunarak kaynak yapılandırmalarındaki stratejilerini doğru yönetmelerine, formül takibi ve bilgi gizliliği konularında sağlam bir altyapıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Bu sayede kimya sektöründeki müşterilerimizin küresel çapta rekabete katılabilmelerini kolaylaştırıyoruz.

Stoklarınızın son kullanma tarihlerini dikkate alan ve kimya sektörü yönetmelikleriyle yönlendirme yapan, satış ve satın alma süreçlerinin sorunsuz yönetimini sağlayan ve personelleri kendi alanlarındaki bilgiye kolay ve hızlı yoldan ulaştıran ‘tek bir sistemle’ firmanızın kar ve verimliliğini büyük oranda artırabilirsiniz.

Kimya  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Hızlı ve kolay bir şekilde ürün ağaçları oluşturup, iş emirlerini planlamayı, sorunsuz üretim takibini sağlayan Login Üretim Çözümleri
  • Konsolide raporlar alabilmeyi, tek bir sistem üzerinden tüm finansal süreçleri yönetmeyi sağlayan Login Finans Çözümleri
  • Satış, satın alma, stok, ithalat ve ihracat yönetiminin entegre bir şekilde tek bir sistem üzerinden gerçekleştirilmesini sağlayan Login Tedarik Çözümleri
  • Sahada müşterilerle yüz yüze görüşürken, şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşteri cari hesap durumunu ve riskini kontrol etmelerini ve sipariş verebilmelerini sağlayan Login Mobil Satış Modülü

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Hammadde yönetiminin üretim sürecinize doğrudan etkisi var mı?

Siparişe veya ihtiyaca yönelik çok farklı bileşenlerde üretim yapıyor musunuz?

Ürünlerin son kullanma tarihleri stok yönetimini güçleştiriyor mu?

Karmaşık iş süreçleri nedeniyle birden fazla sayıda sistem kullanmak zorunda kalıyor musunuz?

Farklı birimlerdeki yetkililer, ihtiyaç duydukları bilgilere dolambaçlı bir yoldan ve zaman kaybederek mi ulaşabiliyor?

İşletmenizde, küresel çaptaki ihtiyaçları karşılamayan, zamanın gerisinde kalmış bir sistem mi kullanıyorsunuz?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile satış süreçlerinde daha verimli ve hızlı aksiyon alabilir, muhasebe, finans, satış, satın alma, stok yönetimi, depo yönetimi ve bordro uygulamalarının yanında mobil satış modülü ile satış temsilcilerinizin, sahada diz üstü bilgisayarları veya tabletlerinden merkez sisteme internet üzerinden bağlanarak gerekli sipariş bilgilerini aktarabilmelerini, bunu yaparken de stokların durumunu ve müşterilerinin cari hesap durumunu en güncel halleriyle inceleyebilmelerini sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinizden gelen tüm sipariş, sipariş onay, risk kontrolleri, yükleme, irsaliye ve fatura işlemlerini kurduğunuz satış modeli doğrultusunda minimum bilgi girişi ile süratle gerçekleştirilebilirsiniz. İskonto ve fiyat listeleri uygulamaları ile satış sürecinizi kısaltabilir, daha fazla müşteri memnuniyeti ve verimlilikle beraber daha yüksek kar elde edebilirsiniz.

Firmanıza özel ihtiyaçları karşılayacak ek uygulamalarımız ve çözümlerimizle gerçek resmi tek bir sistem üzerinden yönetebilir, zamanla yarışmanız yardımcı olan, iş süreçlerinizde etkili bir yönetim sağlayan bir sisteme sahip olabilirsiniz. Stoklarınızın son kullanma tarihlerini ve kimya sektörü yönetmelikleriyle yönlendirme yapan, satış ve satın alma süreçlerinin sorunsuz yönetimini sağlayan ve herkesi kendi alanındaki bilgiye kolay ve hızlı yoldan ulaştıran ‘tek bir sistemle’ firmanızın kar ve verimliliğini büyük oranda artırabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Kimya sektörü için kritik olan stok yönetimi ve takibinde doğruluk

Son kullanma tarihlerine bağlı olarak partilerin doğru tutulması

Sipariş, satış, sevk ve finans takibinin koordineli ve hatasız gerçekleştirilmesi

Yetkililerin kendi sorumluluklarındaki ekranlara ve ihtiyaç duydukları bilgilere çok hızlı ve kolayca ulaşması

Tek bir sistemde finans yönetiminden kalite kontrole kadar eksiksiz çözümler

İstenen raporların günlük, haftalık veya belirlenen süreçlerde yetkiliye sağlanması

Kimya Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.