1355

Tekstil Firmaları için ERP Yazılımı

Türkiye’nin en iddialı olduğu alanlardan biri olan tekstil sektörünün, önümüzdeki dönemde de büyümeye devam etmesi bekleniyor. Ancak yoğun verilerin oluştuğu ve izlenebilirliğin büyük önem taşıdığı tekstil sektöründe başarılı sonuçlara ulaşmak için kaynakların en iyi şekilde yönetilmesi gerekiyor.

Kumaş, havlu, halı gibi çeşitli dokuma işlemlerinin yapıldığı tekstil sektöründe, verilerin çeşitliliğini iyi bir şekilde yönetebilmek, bu verileri firmanın ihtiyaçlarını ve kullanım kolaylıklarını göz ardı etmeden esnek ve sağlıklı bir şekilde değerlendirebilmek önem taşıyor.

Türkiye tekstil sektöründe kullanılan ilk ERP’yi barındıran Login Kurumsal İş Çözümlerimizle, tekstil sektöründeki müşterilerimize süreçlerini verimli bir şekilde yönetebilmeleri sağlayan araçları sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizle ihtiyaçlara göre sürekli güncellediğimiz, mevzuatlara uyumluluğu hızla sağlayan çözümlerimizle tekstil sektöründeki müşterilerimizin kolay ve hızlı bir şekilde operasyonel yönetim sağlayarak, sürdürülebilir karlılığı elde etmelerine katkıda bulunuyoruz. 

Tekstil  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Yapılan üretimin etkili bir şekilde takip edilip yönetilmesini sağlayan Login Üretim Yönetimi
  • Stok takibini, mağazalar ve merkez arasında iletişimi sağlayan Login Stok Yönetimi
  • Fason maliyetlerini hesaplayıp yönetmeyi, fasona giden ürünlerin takip edilmesini sağlayan Login Fason Yönetimi
  • Müşterilerin talep ve beklentilerini eksiksiz olarak karşılamak için Login Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Stokların sınıflandırılmasını, yönetilmesini ve mağazaların stok durumuna ilişkin bilgilere anında ulaşılmasını sağlayan Login Stok Yönetimi
  • Stok ve satınalma entegrasyonuyla kaynakların verimli kullanımını sağlayarak karlılığı artırmaya destek olan Login Malzeme İhtiyaç Planlaması

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Çok sayıda mal giriş çıkışlarıyla başa çıkmakta zorlanıyor musunuz?

Üretim süreçlerinizi rahatlatmaya ihtiyaç duyuyor musunuz?

Etkili stok yönetimi sağlamakta zorlanıp, depoda malzeme birikimleriyle karşılaşıyor musunuz?

Perakendecilerinizle otomatik entegrasyon sağlayabiliyor musunuz?   

ÇANTA

Tekstil sektöründe kullanılan Türkiye’nin ilk ERP’sini içeren Login Kurumsal İş Çözümlerimizle, iş süreçlerinizdeki iş yükünü hafifletebilir, aşırı stok birikiminin önüne geçerek finansal rahatlama sağlayabilirsiniz.

Çok yoğun mal giriş-çıkışı işlemlerinde bile, süreç entegrasyonu sağlayan çözümlerimizle operasyonlarınızı kolay, hatasız ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Gelen malzemelerin üretime alınıp üretim planlamasını yapabilir, ara stokları kaldırarak depoda bekleyen ürünlerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Perakendecilerinizle otomatik entegrasyon sağlayabilir, merkez ile bayi ve mağazalar arasında bilgi alışverişini kolaylaştırabilir, bu sayede operasyonunuzu iyileştirirken, daha doğru kararlar verebilir, daha yüksek verim ve karlılık sağlayabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Etkili stok yönetimiyle finansal rahatlık

Perakendecilerle merkez arasında entegrasyon

Fason takibi

Tekstil Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.