1355

Tekstil Firmaları için ERP Yazılımı

Türkiye’nin en iddialı olduğu alanlardan biri olan tekstil sektörünün, önümüzdeki dönemde de büyümeye devam etmesi bekleniyor. Ancak yoğun verilerin oluştuğu ve izlenebilirliğin büyük önem taşıdığı tekstil sektöründe başarılı sonuçlara ulaşmak için kaynakların en iyi şekilde yönetilmesi gerekiyor.

Kumaş, havlu, halı gibi çeşitli dokuma işlemlerinin yapıldığı tekstil sektöründe, verilerin çeşitliliğini iyi bir şekilde yönetebilmek, bu verileri firmanın ihtiyaçlarını ve kullanım kolaylıklarını göz ardı etmeden esnek ve sağlıklı bir şekilde değerlendirebilmek önem taşıyor.

Türkiye tekstil sektöründe kullanılan ilk ERP’yi barındıran Login Kurumsal İş Çözümlerimizle, tekstil sektöründeki müşterilerimize süreçlerini verimli bir şekilde yönetebilmeleri sağlayan araçları sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizle ihtiyaçlara göre sürekli güncellediğimiz, mevzuatlara uyumluluğu hızla sağlayan çözümlerimizle tekstil sektöründeki müşterilerimizin kolay ve hızlı bir şekilde operasyonel yönetim sağlayarak, sürdürülebilir karlılığı elde etmelerine katkıda bulunuyoruz. 

Tekstil  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Yapılan üretimin etkili bir şekilde takip edilip yönetilmesini sağlayan Login Üretim Yönetimi
  • Stok takibini, mağazalar ve merkez arasında iletişimi sağlayan Login Stok Yönetimi
  • Fason maliyetlerini hesaplayıp yönetmeyi, fasona giden ürünlerin takip edilmesini sağlayan Login Fason Yönetimi
  • Müşterilerin talep ve beklentilerini eksiksiz olarak karşılamak için Login Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Stokların sınıflandırılmasını, yönetilmesini ve mağazaların stok durumuna ilişkin bilgilere anında ulaşılmasını sağlayan Login Stok Yönetimi
  • Stok ve satınalma entegrasyonuyla kaynakların verimli kullanımını sağlayarak karlılığı artırmaya destek olan Login Malzeme İhtiyaç Planlaması

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Çok sayıda mal giriş çıkışlarıyla başa çıkmakta zorlanıyor musunuz?

Üretim süreçlerinizi rahatlatmaya ihtiyaç duyuyor musunuz?

Etkili stok yönetimi sağlamakta zorlanıp, depoda malzeme birikimleriyle karşılaşıyor musunuz?

Perakendecilerinizle otomatik entegrasyon sağlayabiliyor musunuz?   

ÇANTA

Tekstil sektöründe kullanılan Türkiye’nin ilk ERP’sini içeren Login Kurumsal İş Çözümlerimizle, iş süreçlerinizdeki iş yükünü hafifletebilir, aşırı stok birikiminin önüne geçerek finansal rahatlama sağlayabilirsiniz.

Çok yoğun mal giriş-çıkışı işlemlerinde bile, süreç entegrasyonu sağlayan çözümlerimizle operasyonlarınızı kolay, hatasız ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Gelen malzemelerin üretime alınıp üretim planlamasını yapabilir, ara stokları kaldırarak depoda bekleyen ürünlerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Perakendecilerinizle otomatik entegrasyon sağlayabilir, merkez ile bayi ve mağazalar arasında bilgi alışverişini kolaylaştırabilir, bu sayede operasyonunuzu iyileştirirken, daha doğru kararlar verebilir, daha yüksek verim ve karlılık sağlayabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Etkili stok yönetimiyle finansal rahatlık

Perakendecilerle merkez arasında entegrasyon

Fason takibi

Tekstil Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.