1347

Makine Firmaları için ERP Yazılımı

Makine sektöründe karmaşık müşteri taleplerini karşılarken, karlılığı sağlamak için maliyetleri izlemek ve kontrol etmek önem kazanıyor. Maliyetleri en düşük, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye ulaştırmak için tasarımdan mühendisliğe, uygulamaya ve satış sonrası hizmete kadar tüm süreçlerin bir arada yürümesi gerekiyor. Uzun ve zahmetli aşamalardan biri olan teklif hazırlama sürecinde, dakikalar bile önemli oluyor. Teklif sürecinde müşteriye doğru termin süresini vermek, eldeki siparişlerde belirlenmiş teslim tarihlerindeki olası sapmaları hesaplamak makine sektöründe sürdürülebilir karlılık elde etmek için en önemli koşullar arasında yer alıyor.

Login Kurumsal İş Çözümlerimizle, makine sektöründeki müşterilerimizin ürettikleri makinelerde kullandıkları yüzlerce yarı mamulün ne zaman, hangi operatör tarafından, hangi birimde üretildiğini, satın alınanların tedarikçiden, ne zaman ve hangi şartlarla alındığını takip edebilmelerini sağlıyoruz. Gün içinde binlerce malzeme hareketinin olduğu bu sektördeki müşterilerimizin, her malzemede lot takibi yapabilmeleri sayesinde elde ettikleri bu düzeyde kapsamlı izlenebilirlikle başarıya ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz.

Makine  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Sektördeki deneyimimizle geliştirdiğimiz, sektördeki ürün çeşitliliğinin getirdiği ürün ağacı oluşturma sorununa çözüm sağlayan Login ERP Ürün Konfigüratörü
  • Hammadde, enerji ve lojistik maliyetlerini de dikkate alarak gerçek maliyetleri hızlı ve doğru bir şekilde ortaya çıkarmayı sağlayan Login Maliyet Muhasebesi
  • Depolardaki tüm hareketlere ait işlemlerin anında canlı ve hatasız olarak sisteme girilebilmesini sağlayan Login Stok Yönetimi
  • İşgücünün doğru yönetimini sağlayan Login HR

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Firmanızda siparişe özel üretim ya da montaj yapıyor musunuz?

Teklif sürecinde mevcut sipariş, stok ve üretim durumunu ortaya koymak için zaman kaybediyor musunuz?

Binlerce malzeme hareketini takip edebilmek ciddi bir operasyonel yük oluşturuyor mu?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle stoklarınızı detaylı olarak yönetebilir, yurtiçi ve yurtdışında yapılan her satın alma işlemini “lot/parti” bazında takip edebilir ve bu sayede ürünlerin izlenebilirliğini sağlayabilirsiniz.

Her ürün için ayrı statik ürün ağacı yaratmak zorunda kalmadan, siparişin alındığı sırada belirlenen değişken değerlerine göre otomatik olarak, değişkenlerin formüllerle ifade edildiği dinamik ürün ağaçları oluşturabilirsiniz. 300 civarında dinamik ürün ağacı kullanarak sayısı milyonlara varabilecek ürün ağaçlarını yaratmanız gerekmeden işlerinizi rahatlıkla yürütebilirsiniz. Satış sipariş aşamasından başlayarak üretim aşamasına kadar tüm süreçlerinizi son derece hızlı ve hatasız hale getirebilirsiniz.

Depolarınızda raf adreslemeleri, barkodlu takip, radyo frekanslı (RF) el terminalleri ile mal kabul, transferler, sevkiyat gibi tüm hareketlere ait işlemlerinizi anında canlı ve hatasız olarak sisteme girebilirsiniz.

Ürettiğiniz ve sattığınız ürünlerin gerçek maliyetlerini tam ve zamanında bilebilir, satış fiyat listelerinizi güncel tutabilir, hızlı ve hatasız teklifler hazırlayabilir, bu sayede sürdürülebilir karlılık elde edebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Hızlı ve hatasız teklif süreci

Binlerce malzeme hareketinin doğru ve zamanında takibi

Ürün ağacı oluşturmak için daha az işgücü ve zaman harcanması

Makine Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.