1347

Makine Firmaları için ERP Yazılımı

Makine sektöründe karmaşık müşteri taleplerini karşılarken, karlılığı sağlamak için maliyetleri izlemek ve kontrol etmek önem kazanıyor. Maliyetleri en düşük, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye ulaştırmak için tasarımdan mühendisliğe, uygulamaya ve satış sonrası hizmete kadar tüm süreçlerin bir arada yürümesi gerekiyor. Uzun ve zahmetli aşamalardan biri olan teklif hazırlama sürecinde, dakikalar bile önemli oluyor. Teklif sürecinde müşteriye doğru termin süresini vermek, eldeki siparişlerde belirlenmiş teslim tarihlerindeki olası sapmaları hesaplamak makine sektöründe sürdürülebilir karlılık elde etmek için en önemli koşullar arasında yer alıyor.

Login Kurumsal İş Çözümlerimizle, makine sektöründeki müşterilerimizin ürettikleri makinelerde kullandıkları yüzlerce yarı mamulün ne zaman, hangi operatör tarafından, hangi birimde üretildiğini, satın alınanların tedarikçiden, ne zaman ve hangi şartlarla alındığını takip edebilmelerini sağlıyoruz. Gün içinde binlerce malzeme hareketinin olduğu bu sektördeki müşterilerimizin, her malzemede lot takibi yapabilmeleri sayesinde elde ettikleri bu düzeyde kapsamlı izlenebilirlikle başarıya ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz.

Makine  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Sektördeki deneyimimizle geliştirdiğimiz, sektördeki ürün çeşitliliğinin getirdiği ürün ağacı oluşturma sorununa çözüm sağlayan Login ERP Ürün Konfigüratörü
  • Hammadde, enerji ve lojistik maliyetlerini de dikkate alarak gerçek maliyetleri hızlı ve doğru bir şekilde ortaya çıkarmayı sağlayan Login Maliyet Muhasebesi
  • Depolardaki tüm hareketlere ait işlemlerin anında canlı ve hatasız olarak sisteme girilebilmesini sağlayan Login Stok Yönetimi
  • İşgücünün doğru yönetimini sağlayan Login HR

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Firmanızda siparişe özel üretim ya da montaj yapıyor musunuz?

Teklif sürecinde mevcut sipariş, stok ve üretim durumunu ortaya koymak için zaman kaybediyor musunuz?

Binlerce malzeme hareketini takip edebilmek ciddi bir operasyonel yük oluşturuyor mu?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle stoklarınızı detaylı olarak yönetebilir, yurtiçi ve yurtdışında yapılan her satın alma işlemini “lot/parti” bazında takip edebilir ve bu sayede ürünlerin izlenebilirliğini sağlayabilirsiniz.

Her ürün için ayrı statik ürün ağacı yaratmak zorunda kalmadan, siparişin alındığı sırada belirlenen değişken değerlerine göre otomatik olarak, değişkenlerin formüllerle ifade edildiği dinamik ürün ağaçları oluşturabilirsiniz. 300 civarında dinamik ürün ağacı kullanarak sayısı milyonlara varabilecek ürün ağaçlarını yaratmanız gerekmeden işlerinizi rahatlıkla yürütebilirsiniz. Satış sipariş aşamasından başlayarak üretim aşamasına kadar tüm süreçlerinizi son derece hızlı ve hatasız hale getirebilirsiniz.

Depolarınızda raf adreslemeleri, barkodlu takip, radyo frekanslı (RF) el terminalleri ile mal kabul, transferler, sevkiyat gibi tüm hareketlere ait işlemlerinizi anında canlı ve hatasız olarak sisteme girebilirsiniz.

Ürettiğiniz ve sattığınız ürünlerin gerçek maliyetlerini tam ve zamanında bilebilir, satış fiyat listelerinizi güncel tutabilir, hızlı ve hatasız teklifler hazırlayabilir, bu sayede sürdürülebilir karlılık elde edebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Hızlı ve hatasız teklif süreci

Binlerce malzeme hareketinin doğru ve zamanında takibi

Ürün ağacı oluşturmak için daha az işgücü ve zaman harcanması

Makine Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.