1344

Kağıt Firmaları için ERP Yazılımı

Kâğıt sektöründe maliyet hassas bir önceliğe sahip. Özellikle küreselleşmenin getirdiği yüksek rekabet ortamı nedeniyle kâğıt sektöründe hizmet veren işletmelerin maliyet hesaplamalarını kesin doğrulukta gerçekleştirmeleri çok önemli. Geri dönüştürülmüş kağıtların hesaplanması, yeni ve farklı ihtiyaçlara yönelik kağıtların maliyetinin belirlenmesi, stokların ayrıntılı takibi gibi süreçlerde verimlilik ve optimizasyon sağlanması gerekiyor. Kâğıt sektöründe sürdürülebilir bir verimlilik elde edilmesi daha verimli operasyonlara, daha uygun maliyetlere, etkili bir üretim yönetimine, müşteri ve pazar beklentilerinin doğru ve zamanında öngörülmesine dolayısıyla özel ihtiyaçlarını karşılayacak etkili sistemlere bağlı.

Kağıt sektöründeki müşterilerimize, Login Kurumsal İş Çözümleri ile kendi müşterilerinin ihtiyaçlarına göre üretim yapmalarında yardımcı oluyoruz. Teklif veya sipariş oluşturma aşamalarında hızlı ve verimli bir şekilde ürün ağacı oluşturabilmelerini sağlıyor, hızlı ve kolay maliyetlendirme yaparak verimlilik ve karlılık elde etmelerine destek oluyoruz.

Kağıt  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

 

CHECK
  • Sektördeki deneyimimizle geliştirdiğimiz, siparişe göre çeşitlenen ürün ağaçlarını hızla ve kolayca oluşturmayı sağlayan Login ERP Ürün Konfigüratörü
  • Detaylı verilerle hızlı ve doğru maliyetlendirme yapmayı sağlayan Login Maliyet Muhasebesi
  • Doğru stok takibi ile verimlilik sağlayan Login Stok Yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

İşletmenizde siparişe özel üretim yapıyor musunuz?

Ürünleriniz, ihtiyaca ve yeniliklere göre sürekli değişiklik gösteriyor mu?

Maliyet hesaplama süreçlerinizde en detaylı verilerin bile göz önünde tutulması gerekiyor mu?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle hızla ürün ağaçları oluşturabilir, oluşturduğunuz ürün ağaçlarını üretim planlamasına aktarabilir, üretim için malzeme ihtiyaç planlamasını yapabilir, operasyon için makinelerin kapasitesini planlayabilirsiniz. Üretimden sonra en iyi koşullarda sevkiyat yapabilir, fatura ve irsaliye süreçlerini tamamlayabilir, satış sonrası hizmetlerini verebilirsiniz. Tüm ürünlerin ve hizmetlerin kaydını tutarak, sorunları öngörebilir, buna uygun çözümler geliştirebilirsiniz. Etkili stok kontrolü, detaylı maliyet analizi ile sektörünüzdeki rekabette öne çıkabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Ürün ağacı oluşturmak için daha az işgücü harcanması

Daha iyi stok takibi

Maliyetlerin hızlı ve doğru bir şekilde planlanması

Kağıt Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.