1371

Deniz Taşımacılığı Firmaları için ERP Yazılımı

Özellikle sanayi hammaddesini oluşturan çok büyük miktarlardaki yüklerin bir defada taşınma imkânını sağlayan deniz taşımacılığı, güvenilirliği, mal kaybının minimum düzeyde kalması, çevreyi en az kirleten yöntem olması nedeniyle en çok tercih edilen taşımacılık yöntemi olarak öne çıkıyor. Yolcu-km ve ton-km başına daha az enerji tüketen deniz taşımacılığı, hava yoluna göre 14, karayoluna göre 7, demir yoluna göre 3,5 kat daha düşük taşıma maliyeti oluşturuyor.

Günümüzde ulusal sınırların aşılıp dünyanın tek pazar olma yönünde ilerlemesi deniz taşımacılığı sektöründe hizmet veren yapıların önündeki seçenekleri artırırken, beklentiler arasındaki farkları da azaltıyor. İşte bu nedenle, müşterilerin genel beklentilerine özel hizmetler sunabilmek deniz taşımacılığı sektöründe başarıyı doğrudan etkiliyor.

Deniz taşımacılığı sektöründe, firmaların beklentilerin üzerinde performans göstermesini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümlerimiz ve acil müdahale gerektiren durumlarda sağladığımız hızlı destekle müşterilerimizin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı oluyoruz.


 

Deniz Taşımacılığı  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Sektörde giderek büyüyen firmaların gelişen insan kaynakları ile ilgili süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayan Login Entegre HR,
  • Gelir ve giderlerin takip edilip, daha önceden tanımlanmış tüm gelir ve gider kalemleriyle karşılaştırılması sayesinde otomatik kontrol sağlayan Login Bütçe Yönetimi,
  • Konteyner kontrol ve takibini hem müşterilerin hem firmanın web üzerinden yapmasına, bu sayede rekabet üstünlüğü elde etmesine olanak tanıyan Login Web Business Suite

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Gelir-gider takibi ve karşılaştırmasının daha hızlı ve kolay yapılmasını mı istiyorsunuz?

Çalışanlar üzerindeki iş yükünü azaltmak, insan kaynaklarınızı en doğru şekilde yönetmek sizin için önemli mi?

İşlemlerin sizin ve müşterileriniz tarafından web üzerinden yönetilmesi gerekiyor mu?

Hepsinden önemlisi kendi yapınıza uygun özel bir sistem arayışında mısınız?   

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle deniz taşımacılığı sektöründeki karmaşık finansal yönetim süreçlerinizi otomatikleştirebilir, hataları en aza indirmek üzere gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

Ekstra iş gücüne gerek kalmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir, çok sayıda insanın taşıması gereken iş yükünü tek bir sistem üzerine yükleyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun sistemi en kısa sürede geliştirme sözü veriyoruz. Özel çözümlerimiz kapsamında armatörlere, limanlara veya devlete yapılan ödemelerin hepsini tek sistem üzerinden yapabilir, ilgili tarafların alacak-verecek gibi bilgilerini kendilerinin takip edebilmesini sağlayabilirsiniz.

Sayıları binleri bulan gelir-gider kalemlerini, değişkenliklere açık bir şekilde tek bir sistem üzerinde kontrol edebilirsiniz.

Bu sayede insan kaynakları ve zaman yönetiminde önemli tasarruflar sağlayabilirsiniz.


Siz kazanıyorsunuz!

Ciddi bir zaman, insan kaynakları ve iş yükü tasarrufu

Hataya izin vermeyen takip ve denetleme kontrolleri

Gelir-gider yapısının esnek bir şekilde takip edilmesi

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.