1371

Deniz Taşımacılığı Firmaları için ERP Yazılımı

Özellikle sanayi hammaddesini oluşturan çok büyük miktarlardaki yüklerin bir defada taşınma imkânını sağlayan deniz taşımacılığı, güvenilirliği, mal kaybının minimum düzeyde kalması, çevreyi en az kirleten yöntem olması nedeniyle en çok tercih edilen taşımacılık yöntemi olarak öne çıkıyor. Yolcu-km ve ton-km başına daha az enerji tüketen deniz taşımacılığı, hava yoluna göre 14, karayoluna göre 7, demir yoluna göre 3,5 kat daha düşük taşıma maliyeti oluşturuyor.

Günümüzde ulusal sınırların aşılıp dünyanın tek pazar olma yönünde ilerlemesi deniz taşımacılığı sektöründe hizmet veren yapıların önündeki seçenekleri artırırken, beklentiler arasındaki farkları da azaltıyor. İşte bu nedenle, müşterilerin genel beklentilerine özel hizmetler sunabilmek deniz taşımacılığı sektöründe başarıyı doğrudan etkiliyor.

Deniz taşımacılığı sektöründe, firmaların beklentilerin üzerinde performans göstermesini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümlerimiz ve acil müdahale gerektiren durumlarda sağladığımız hızlı destekle müşterilerimizin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı oluyoruz.


 

Deniz Taşımacılığı  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Sektörde giderek büyüyen firmaların gelişen insan kaynakları ile ilgili süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayan Login Entegre HR,
  • Gelir ve giderlerin takip edilip, daha önceden tanımlanmış tüm gelir ve gider kalemleriyle karşılaştırılması sayesinde otomatik kontrol sağlayan Login Bütçe Yönetimi,
  • Konteyner kontrol ve takibini hem müşterilerin hem firmanın web üzerinden yapmasına, bu sayede rekabet üstünlüğü elde etmesine olanak tanıyan Login Web Business Suite

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Gelir-gider takibi ve karşılaştırmasının daha hızlı ve kolay yapılmasını mı istiyorsunuz?

Çalışanlar üzerindeki iş yükünü azaltmak, insan kaynaklarınızı en doğru şekilde yönetmek sizin için önemli mi?

İşlemlerin sizin ve müşterileriniz tarafından web üzerinden yönetilmesi gerekiyor mu?

Hepsinden önemlisi kendi yapınıza uygun özel bir sistem arayışında mısınız?   

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle deniz taşımacılığı sektöründeki karmaşık finansal yönetim süreçlerinizi otomatikleştirebilir, hataları en aza indirmek üzere gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

Ekstra iş gücüne gerek kalmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir, çok sayıda insanın taşıması gereken iş yükünü tek bir sistem üzerine yükleyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun sistemi en kısa sürede geliştirme sözü veriyoruz. Özel çözümlerimiz kapsamında armatörlere, limanlara veya devlete yapılan ödemelerin hepsini tek sistem üzerinden yapabilir, ilgili tarafların alacak-verecek gibi bilgilerini kendilerinin takip edebilmesini sağlayabilirsiniz.

Sayıları binleri bulan gelir-gider kalemlerini, değişkenliklere açık bir şekilde tek bir sistem üzerinde kontrol edebilirsiniz.

Bu sayede insan kaynakları ve zaman yönetiminde önemli tasarruflar sağlayabilirsiniz.


Siz kazanıyorsunuz!

Ciddi bir zaman, insan kaynakları ve iş yükü tasarrufu

Hataya izin vermeyen takip ve denetleme kontrolleri

Gelir-gider yapısının esnek bir şekilde takip edilmesi

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.