2401

 

Merkezi Altyapıyla Tüm Süreçlerin Kontrol Edin

Grup ve holding şirketleri, kendi bünyelerindeki çok sayıda farklı şirket arasında güçlü bir bütünleşme sağlamaya ve bu şirketleri tek merkezden yönetmeye ihtiyaç duyuyor. Finansal yönetime ilişkin maliyet işlemleri, hesaplamalar, raporlamalar yapmak, bilgi alış-verişini etkili ve hızlı bir şekilde sağlamak için her farklı şirkette ayrı yazılım altyapılarının kullanılması hem yüksek maliyetleri hem de yarattığı artı iş yükünün yanı sıra merkezi yönetimin karşısına da aşılması güç ve vakit kaybettiren sorunlar çıkarıyor.

Login Kurumsal İş Çözümleri, grup ve holding şirketlerine tek bir yazılım üzerinden tüm şirketlerini ortak bir yapıda yönetebilme imkânı sunuyor. Tek bir yazılım altyapısıyla tüm şirketlerinizdeki süreçlerin kontrolünü sağlayabilir, finansal yapılarını yönetebilir, hesapları konsolide edebilirsiniz. Diğer taraftan IT ekiplerinize Login tarafından sağlanacak kısa süreli bir eğitim sayesinde, kendi ekranlarınızı tasarlayabilir, kendi raporlarınızı daha düşük maliyetlerle hazırlayabilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda Login’in çok hızlı bir şekilde yanıt sunacağından emin olabilirsiniz.

Grup ve Holding Şirketleri için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP- Login ERP Lite- Login HR- Login X-tra- Login Pro

CHECK
  • Güçlü bütünleşmeye destek
  • Merkezi alt yapı ile tüm süreçlerin kontrolü
  • Tüm şirketlerin tek yazılım üzerinden yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Düşük maliyetle kendi raporlarınızı kendiniz oluşturmak ister misiniz?

Tüm şirketlerinizde tek bir yazılım kullanımı sizin için önemli mi?

Kendi ekranlarınızı kendiniz tasarlamak ister misiniz?

Sistemlerinize sahadan ulaşmanız gerekiyor mu?

Tüm süreçlerinizi merkezden ve web üzerinden yönetmeniz gerekiyor mu?

ÇANTA

Tüm şirketlerinize özel ihtiyaçları karşılayacak ek uygulamalarımız ve çözümlerimizle %100 yerli ve milli yazılım olan Login ERP üzerinden tek bir sistem ile yönetebilir, zamanla yarışmanız yardımcı olan, iş süreçlerinizde etkili bir yönetim sağlayan bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri ile muhasebe süreçlerinizden, personel performansı yönetimine; cari hesaplarınızın risk durumlarından, depo raflarınızdaki stokların takibine; üretim planlamadan ürün konfigüratörüne kadar tüm süreçlerinizi hızlıca yönetebilirsiniz.

Merkezi yönetim karşısında güçlük çıkartan ve vakit kaybettiren sorunlardan kurtulabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Tüm şirketler ve merkez arasında hızlı bilgi alışverişi

Etkin gelir-gider planlaması ve takibi

Departmanlar arası iş birliği

WEB ve mobil takip

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.