1366

Her Gün Daha İyi Hizmet Sağlayın

Hizmet üretimi yapan firmalar, çalışma süreçlerini rahatlatmak için Login Servis Yönetimi’nden (Login-SM) faydalanabilir. Login SM sistemi ile hizmet üretimi yapan firmalar, sağladıkları servislere yönelik tüm verileri kolayca görebiliyor. Bu sistemle örneğin yardım masanıza ya da firmanızın yapısına göre ilgili bölüme gelen talepler ve şikâyetler gibi tüm bildirimlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Login SM sisteminde müşteriden gelen talebe göre web üzerinden iş verileri açılıyor ve bu iş verileri, yönetici tarafından sorumlu kişilere dağıtılıyor. Login SM ile iş verilerine yönelik tüm işlemler kayıt altına alınabilir. Ayrıca aktiviteler ve giriş-çıkışlar gibi tüm işlemler de yine bu sistemle raporlanabilir. Bunların tamamı firmanızın yapısına uygun ve talep ettiğiniz şekilde tanılandırılıyor, gruplandırılıyor, isimlendiriliyor ve bu sayede tüm servisler işlem bazında yönetilebiliyor. Raporlamayla birlikte ise performans veya müşteri memnuniyeti gibi ölçümler, gerçek verilerle ve kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Ölçüm ve kayıtların hızlı bir şekilde yapılması, iş planlamalarınızı oluştururken gerçek sorunlara odaklanmanızı sağlayarak çözüme daha hızlı ulaşmanızı ve dolayısıyla iş verimini önemli oranda artırmanıza yardımcı olur.

Hizmet Üretimi Yapan Firmalar için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri ve İnsan Kaynakları Programı: Login ERP – Login HR – Login X-tra – Login Pro

CHECK
  • Sunduğunuz servislere yönelik tüm verileri kolayca görebileceğiniz Login Servis Yönetimi
  • Farklı kalemlerde ve çok çeşitli gelir ve giderlerin yönetilmesini, kayıt altına alınmasını ve gerektiği zaman uygun raporlamaların yapılmasını sağlayan Login ERP Bütçe Yönetimi
  • Çek ve senet süreçlerinde yapılan yanlışlar karşısında yaşanan vakit kaybını ortadan kaldıran Login Çek ve Senet Yönetimi
  • Login Satınalma, Login Muhasebe ve Cari, Login Stok Yönetimi çözümleriyle entegre çalışan İthalat ve İhracat Yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Sunduğunuz hizmetleri daha kolay bir şekilde mi takip etmek istiyorsunuz?

Performans ve müşteri memnuniyeti gibi ölçümlerin gerçek verilerle ve kolayca tamamlanmasını ister misiniz?

İş veriminizi arttırmak sizin için önem taşıyor mu?

 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile süreçlerinizi hızlandırırken müşteri memnuniyetinizi de arttırabilirsiniz, servis çalışanlarınızın performans değerlendirmelerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Login Kurumsal İş Çözümlerinin kullanıcı dostu ara yüzleri ile iş süreçlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

En iyi şekilde talep karşılama

Tüm süreçlerle bütünleşik yapı

Daha iyi hizmet sağlama

Kolay veri yönetimi

Hızlı servis yönetimi

 

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.