1366

Her Gün Daha İyi Hizmet Sağlayın

Hizmet üretimi yapan firmalar, çalışma süreçlerini rahatlatmak için Login Servis Yönetimi’nden (Login-SM) faydalanabilir. Login SM sistemi ile hizmet üretimi yapan firmalar, sağladıkları servislere yönelik tüm verileri kolayca görebiliyor. Bu sistemle örneğin yardım masanıza ya da firmanızın yapısına göre ilgili bölüme gelen talepler ve şikâyetler gibi tüm bildirimlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Login SM sisteminde müşteriden gelen talebe göre web üzerinden iş verileri açılıyor ve bu iş verileri, yönetici tarafından sorumlu kişilere dağıtılıyor. Login SM ile iş verilerine yönelik tüm işlemler kayıt altına alınabilir. Ayrıca aktiviteler ve giriş-çıkışlar gibi tüm işlemler de yine bu sistemle raporlanabilir. Bunların tamamı firmanızın yapısına uygun ve talep ettiğiniz şekilde tanılandırılıyor, gruplandırılıyor, isimlendiriliyor ve bu sayede tüm servisler işlem bazında yönetilebiliyor. Raporlamayla birlikte ise performans veya müşteri memnuniyeti gibi ölçümler, gerçek verilerle ve kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Ölçüm ve kayıtların hızlı bir şekilde yapılması, iş planlamalarınızı oluştururken gerçek sorunlara odaklanmanızı sağlayarak çözüme daha hızlı ulaşmanızı ve dolayısıyla iş verimini önemli oranda artırmanıza yardımcı olur.

Hizmet Üretimi Yapan Firmalar için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri ve İnsan Kaynakları Programı: Login ERP – Login HR – Login X-tra – Login Pro

CHECK
  • Sunduğunuz servislere yönelik tüm verileri kolayca görebileceğiniz Login Servis Yönetimi
  • Farklı kalemlerde ve çok çeşitli gelir ve giderlerin yönetilmesini, kayıt altına alınmasını ve gerektiği zaman uygun raporlamaların yapılmasını sağlayan Login ERP Bütçe Yönetimi
  • Çek ve senet süreçlerinde yapılan yanlışlar karşısında yaşanan vakit kaybını ortadan kaldıran Login Çek ve Senet Yönetimi
  • Login Satınalma, Login Muhasebe ve Cari, Login Stok Yönetimi çözümleriyle entegre çalışan İthalat ve İhracat Yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Sunduğunuz hizmetleri daha kolay bir şekilde mi takip etmek istiyorsunuz?

Performans ve müşteri memnuniyeti gibi ölçümlerin gerçek verilerle ve kolayca tamamlanmasını ister misiniz?

İş veriminizi arttırmak sizin için önem taşıyor mu?

 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile süreçlerinizi hızlandırırken müşteri memnuniyetinizi de arttırabilirsiniz, servis çalışanlarınızın performans değerlendirmelerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Login Kurumsal İş Çözümlerinin kullanıcı dostu ara yüzleri ile iş süreçlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

En iyi şekilde talep karşılama

Tüm süreçlerle bütünleşik yapı

Daha iyi hizmet sağlama

Kolay veri yönetimi

Hızlı servis yönetimi

 

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.