Login Yazılım

Şirket Profili

1989’dan bu yana yenilikçi ve özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan Login Yazılım, müşterilerinin her türlü taleplerine en hızlı şekilde yanıt verme ilkesiyle hareket ediyor. Login Yazılım, her sektör ve ölçekteki işletmelerin verimli performans, doğru ve zamanında karar, yüksek karlılık, öne çıkaran rekabet gücü, istikrarlı büyüme, sağlam ve yenilikçi iş yönetimi beklentilerini ve hedeflerini karşılayan çözüm ve uygulamalar geliştiriyor.

%100 Türk firması olarak, kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli, uzman kadrosuyla da öne çıkan Login Yazılım, müşteri odaklı yaklaşımıyla, yüzde yüz sorumluluk ilkesiyle hizmet vererek, müşterilerinin her zaman yanında yer alıyor.

Kaynakların bütünleşik bir yapıda yönetilmesine ve bir işletmedeki tüm işlemlerin raporlanabilir veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çözümler sağlayarak firmalara doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı olacak araçlar sunma görevini benimseyen Login Yazılım, gelecekte de bu misyonunu kaybetmeyecek, her geçen gün daha da iyi çözümlerle müşterilerine hizmet sunacaktır.

Kendi ürettiği, geliştirmeye açık, esnek çözümlerini, yenilikçi ve sorumlu bakış açısıyla sürekli güncelleyerek, değişen iş koşulları, ihtiyaçları ve müşteri beklentilerine uygun hale getiren Login Yazılım, müşterilerine özel ihtiyaçları karşılayan özel çözümler de geliştiriyor. Mevcut çözümlerine eklediği bu özel çözümleriyle sürekli yenilenen ve gelişen bir çözüm portföyü sunuyor. Kullanımı kolay çözümleriyle işletmelerdeki kullanıcıların sistemleri benimsemesini ve verimli kullanmasını hızlandırarak, yatırımın geri dönüş süresinin kısalmasına katkı sağlıyor.

Sunduğu kapsamlı hizmet ve çözümleriyle müşterilerinin hızlı, gerçekçi ve güncel bilgi akışı sayesinde, önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde kullanıp, doğru ve zamanında kararlar vererek başarı elde etmelerine yardımcı oluyor. Müşterileri için tasarladığı, geliştirdiği ve kurduğu sistemlerle firmaların asıl işlerine odaklanıp yoğunlaşmalarına, değişen dinamiklere uyum sağlamalarına, bu sayede rekabette öne çıkmalarına olanak tanıyor.

 

ŞİRKET PROFİLİ

"Gücünü insan zekası, teknolojinin hatasızlığı ve hızından alan Login günümüzde olduğu gibi gelecekte de şirketlere değer katmaya devam edecektir."

Şahane Sılay,

Yönetim Kurulu Başkanı

Neden Login ?

Her Aşamada Yanınızdayız
LOGİN

Sonuç Odaklı

Türkiye'deki sektörlere ve iş yapış şekillerine ilişkin bilgi birikimimizle, doğru hedefler koyarak, en iyi sonuçları almanıza yardımcı oluyoruz. Hedef koyuyor, sorun çözüyoruz.

Doğrudan Destek

Her aşamada yüzde yüz sorumlulukla, yenilikçi, yüksek standartta, doğrudan destek sunarak, başarınızın sürdürülebilirliğini sağlıyoruz. Ekibimiz ile gücünüze güç katıyoruz.

Sürekli Gelişim

İş dünyasındaki ve mevzuatlardaki değişimlere hızla ayak uydurarak, sürekli geliştirdiğimiz çözümlerimizle sizin de güncel ve yenilikçi kalmanıza destek oluyoruz. Talepleriniz doğrultusunda sürekli yenileniyoruz.