1363

Sistem Sizin için Üretsin 

Birbirinden farklı faaliyet türlerinde, farklı değişkenler altında sonsuz varyasyonlarda konfigürasyon sağlamak, üretim yapan firmalar için kritik önem taşıyor. Çok sayıda yeni ürün girişi, yeni sipariş, yeni üretim, yeni sevkiyatla biriken ve zamanla yarışan süreçler, karmaşaya açık yapısıyla üretim yapan firmaların önüne sıkıntılar çıkarırken bu süreçlerde yaşanan aksilikler müşteri tercihleri üzerinde de olumsuz etkiler yaratıyor. Satış siparişinin girilmesinden, ürünün müşteriye teslimatına kadar her aşamada kontrol sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleri kapsamındaki üretim çözümleri, kapsamlı modül yapısına sahip ve farklı faaliyet türlerine özel çözümleri ile önemli avantajlar sağlıyor.

Login üretim çözümleri ile pazarda oluşan fiyatın altında maliyetlerle üretim yaparak sürekli karlılık elde edebilir, müşterilerinize verdiğiniz taahhütleri eksiksiz şekilde yerine getirebilir ve tüm üretim süreçlerinde verimlilik artışı sağlayabilirsiniz.

Login’in uyarlanabilir üretim yönetimi çözümleri kapsamında sunduğu; üretim operasyonlarınızı ve ürün ağaçlarınızı sisteme tanımlamanızı sağlayan ve her yeni üretim planlamasında ek iş yükünden kurtulmanızı sağlayan Ürün Ağaçları ve Rotalar Yönetimi, iş emirleri ile üretiminizi kolayca kontrol altında tutmanıza ve sistemden alacağınız raporlar ile her gün daha da verimli çalışmanıza imkân tanıyan Üretim Takibi, operasyonlarınızı sistem üzerinden kontrol etmenize, verimlilik ve kapasite planlaması yaparken doğru veriler ile başarıyı sağlamanıza yardımcı olan Kapasite Planlama, malzeme ihtiyaç planlamanızı sistem üzerinden gerçekleştiren, üretim ve satın alma emirlerinizi tek tıkla oluşturarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Malzeme İhtiyaç Planlaması, fason üretimi sistemden takip etmenize ve firma dışındaki işlemlerin kontrolünü kaybetmeden üretim yapmanıza imkân tanıyan Fason Yönetimi, şablon gibi çalışan dinamik ürün ağaçları ile milyonlarca varyasyonu tek stok kartından kolayca yönetmenizi mümkün kılan Ürün Konfigüratörü, işletmenizdeki makinelerin bakım ve onarım takibini sistem üzerinden yürüterek olası üretim aksaklıklarının önüne geçen Bakım ve Üretim Yönetimi, üretim hattında bilgi toplamak için kullanılan cihazların sisteme dâhil edilmesini sağlayan, böylece veri girişi için harcanan zamanı sisteme geri kazandıran Kiosk Entegrasyonu ile üretim süreçlerinizde kapsamlı bir kontrol sağlayabilir, hız ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Yeni Nesil Üretim Çözümleri: Ürün Ağaçları ve Rotalar Yönetiminden Fason Yönetimine, Çizelgeme ve Kapasite Planlamadan Malzeme İhtiyaç Planlamaya kadar tüm üretim süreçlerini kapsar.

CHECK
  • Üretim planlamasının çıktıları olan iş emirlerinin sahada üretimin her aşamasından alınan bilgilerle doğru ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Login ERP Üretim Takibi
  • Stok, üretim ve satın alma entegrasyonuyla malzeme ihtiyacının sağlıklı bir şekilde planlanmasını sağlayan Login ERP Malzeme İhtiyaç Planlaması
  • Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda bu ihtiyacı en iyi şekilde çözmek üzere geliştirilen Login ERP Ürün Konfigüratörü
  • Üretim operasyonlarını ve ürün ağaçlarını sisteme tanımlayarak yeni üretim planlaması yapmanızı sağlayan Login ERP Ürün Ağaçları ve Rotalar Yönetimi

 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Fazla stoklar, biriken siparişler, yeni sevkiyatlar çözülmesi vakit alan çeşitli sıkıntılara mı yol açıyor?

Her üretim planlamasında iş yükünüz artıyor mu?

İhtiyaç duyulan malzemeleri planlamak çok mu vaktinizi alıyor?

Üretimde kullandığınız makinelerin bakım takibini tüm süreçlerle entegre bir program üzerinden tutmak istemez misiniz?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri kapsamında üretim, stok, satış ve maliyet süreçleri ile entegrasyon içerisinde olan Login ERP Ürün Konfigüratörü özelliği ile ürünün değişken özelliklerini belirleyip ek maliyetleri de dikkate alarak gerçek maliyetlerinizi izleyebilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri satış sipariş girişi adımından teslimatına kadar her aşamada kontrol sağlamaktadır.

Dinamik ürün ağaçları ile sınırsız varyasyonu tek stok kartından kolayca yönetebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Hız ve kârlılık artışı

Zamandan tasarruf

Sınırsız varyasyonlu ürün ağaçları

Müşteri memnuniyeti

Verimlilik artışı

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.