1356

Turizm Firmaları için ERP Yazılımı

Türkiye turizm sektörü, çeşitli dalgalanmaların yanı sıra potansiyelin ve beklentilerin yüksek olduğu bir sektör. Türkiye turizm sektörünün lokomotiflerinden biri olan turizm acentelerine de bu sektörü kalkındırmalarında büyük bir sorumluluk düşüyor. Türkiye geneline yayılan ve birden çok operasyonun yürütüldüğü turizm acentelerinde, özellikle insan kaynakları biriminin etkili yönetimi önem kazanıyor.

Turizm sektöründeki müşterilerimizin insan kaynaklarını en etkili biçimde yönetmelerine yardımcı olan Login Kurumsal İş Çözümleriyle doğru stratejiler geliştirip, yasal uyumluluk sağlayarak kurumsal hedeflerine ulaşmalarına destek oluyoruz. Müşterilerimizin insan kaynakları yönetimine yönelik ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayan Login HR İnsan Kaynakları Yönetimi çözümlerimizin yanı sıra, Login Finans çözümlerimizle de verilen hizmetlerdeki finansal bilgileri doğru ve sağlıklı bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyoruz.

Login’in turizm sektörünün çalışma dinamiklerine uygun çözümleri ile çalışanların bilgileri düzenli olarak sınıflandırılarak saklanırken, merkez birim çalışanların durumlarına ilişkin tüm bilgileri kolayca görüp gerekli aksiyonları alabiliyor. Login İnsan Kaynakları çözümleri personel yönetimi gibi karmaşık bir alanın kolay ve hızlı bir şekilde düzenlenmesini diğer taraftan finansal süreçlerin de sıfır hata ve zaman tasarrufu ile tamamlanmasına büyük bir destek sunuyor.

Turizm  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • İşgücünün doğru yönetimiyle mevcut insan kaynağından en yüksek verimi elde etmeye yardımcı olan Login HR İnsan Kaynakları Yönetimi
  • İnsan kaynakları yönetimine etkili çözüm sunan, çalışanların eğitim ve performans süreçlerinin doğru değerlendirilmesini sağlayan Login Eğitim ve Performans Yönetimi
  • Personellerin çalışma düzenlerini belirlemeyi ve kullanılan insan gücünden en yüksek verimi elde etmeyi sağlayan Login Bilgi Erişim Portalı
  • Finansal yönetim aşamalarının anlık takibini sağlayan Login Bütçe Yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Çok sayıda personelden oluşan insan kaynaklarınızdan en yüksek verimi elde edebiliyor musunuz?

Merkez ve bayileriniz arasında hızlı ve kolay bir iletişim sağlayabiliyor musunuz?

Çok şubeli yapılarda, çoklu dil ve para birimi entegrasyonu sağlayabiliyor musunuz?   

ÇANTA

Gelişmiş yetkilendirme, güvenlik, veri bütünlüğü, LOG yapısına sahip ve özel ihtiyaçlara göre geliştirilebilen Login Kurumsal İş Çözümleriyle en karmaşık insan kaynakları yönetim modellerini bile kolaylıkla kurgulayabilir, İK departmanınızda daha kaynakla tüm insan kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetebilirsiniz. İK yöneticilerinizin rutin işlerini azaltıp, strateji ve politika geliştirmeye zaman ayırmalarına yardımcı olabilirsiniz. Çok şubeli yapılarınızda personel kadro, statü, unvan, pozisyon tanımlamalarını, şube-departman, form ve fonksiyon bazında kullanıcı yetkilendirmelerini, çoklu dil ve para birimlerini kullanmayı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir dönem içerisinde istediğiniz kadar tip ve sayıda bordro hesabı yapabilir, istenilen para biriminden aylık, günlük, saatlik, net, brüt ücret tanımlamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Diğer turizm sektörü sistemleriyle de sorunsuz bir şekilde entegrasyon sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleriyle merkez ve acenteleriniz arasında verimli bir bağlantı kurabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Çok şubeli yapıların kolay yönetimi

Miktar ve oran bazında otomatik ücret artışı yapabilme

Enflasyon bazlı istatiksel raporlar

Sınırsız sayıda özel kazanç ve kesinti tipleri  

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.