Gerçek İhtiyacınızı Belirleyelim

En Uygun Çözümü Sunalım

Sizi başarıya olduğu kadar, karmaşaya da sürükleyebilecek ERP projelerinde yol haritanız olmadan yola çıkmayın. Yazılım kriterlerini belirlemeden önce gerçek ihtiyaç ve beklentilerinizi saptayın, size uygun olmayan ERP yazılımlarıyla uğraşmayın. Login Yazılım İhtiyaç Analizi ve Hedef Belirleme hizmeti ile karmaşa yerine başarı, harcama yerine tasarruf, yüksek maliyet yerine verimli maliyet elde edin. Uzun süren projeler yerine hedefe tam zamanında ulaşan projeler gerçekleştirin.

gercek-ihtiyacimizi-belirleyelim

Ne Yapıyoruz?

Bu süreçte size bir yazılım şirketi değil, yönetim danışmanlığı şirketi gibi hizmet sunuyoruz. Deneyimli danışmanlarımız tarafından yapılan detaylı incelemeler sonrasında kapsamlı bir ihtiyaç analizi raporu oluşturuyoruz. Bu analiz ile ortaya çıkan amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda, bu sonuçlara ulaşmak için yapılması gerekenleri belirliyoruz. Sizi adım adım başarıya ulaştıracak, her adımında yanınızda olacağımız bir yol haritası çiziyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanan yol haritası ile iyileştirilebilecek süreçleri belirliyor, bu iyileştirmelerin gerçekleştirilmesi için gereken çözümleri önererek kapsamlı bir projeye doğru adımlarla başlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sonucunda oluşan kurumunuz ve iş süreçlerinizle ilgili detaylı raporlarla, mevcut durumu iyi değerlendirerek, geleceğe dönük atılımlar yapmanıza katkıda bulunuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

İhtiyaç Analiziniz Varsa

İhtiyaç analizinizi inceledikten sonra ön analizimizi yapıyoruz. Size uygun çözümlerimizin demolarını sunup, beklentilerinize uygun çözümlerimizi projelendiriyoruz.

İhtiyaç Analiziniz Yoksa

Hızlı ve ekonomik çözüm olarak ihtiyaçlarınızı belirleyecek kapsamlı soruları içeren dokümanı size gönderiyoruz; yanıtlarınız doğrultusunda ihtiyaç analizinizi oluşturuyoruz. Buna uygun çözümlerimizi belirliyoruz.

Kapsamlı çözüm olarak belli bir süre sizinle birlikte çalışıp detaylı bir ihtiyaç analizi yapıyoruz, karşılaştırmalı ve ayrıntılı bir dokümanla birlikte size önerdiğimiz çözümlerimizi sunuyoruz.