1354

Profesyonel Hizmetler Firmaları için ERP Yazılımı

Profesyonel hizmet kuruluşları, fiziksel olmayan hizmetleri satmanın getirdiği ölçmesi zor ve sürekli değişen güçlüklerle karşı karşıya kalıyor. Profesyonel hizmetlerde karlılık sağlamak, proje bütçelerinin doğru olarak tahmin edilmesini, zamanında tamamlanmasını ve ayrıca müşteri gereksinimlerinin karşılanmasını veya beklentilerin üzerinde performans sergilenmesini gerektiriyor.

Profesyonel Hizmetler sektöründeki müşterilerimizin stratejik ve kapsamlı finans, proje ve kaynak yönetimini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümlerimizle veri paylaşımını ve işbirliğini kolaylaştırıyor, etkili kararlar alınmasına destek oluyoruz.

Profesyonel hizmet şirketlerinin müşteri ilişkileri ve projelerden süreç taşeronluğu ve finans yönetimine kadar operasyonlarının her alanını kolaylıkla yönetmelerine, müşteri etkileşimlerinin kalitesini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Özel, kapsamlı ve hızıyla fark yaratan çözümlerimizin yanı sıra sunduğumuz doğrudan ve anında destek ile profesyonel hizmet sektöründen müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunuyoruz.   

Profesyonel Hizmetler  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Eksiği duyulan nitelikli işgücünün doğru yönetimiyle mevcut insan kaynağından en yüksek verimi elde etmeye yardımcı olan Login HR
  • istenen dönemde, istenen sayıda ve yapıda bordro hazırlamaya imkan tanıyan, hazırlanan bordroların mail ile toptan gönderilmesini ya da web portalı üzerinden görüntülenmesini sağlayan Login Bordro Yönetimi
  • Dış kaynak sunulan firmaların muhasebelerini verimli ve mevzuatlara uygun bir şekilde yönetilmesini sağlayan Login Muhasebe Yönetimi 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Müşterilerinizin tüm süreçlerini ana sistem üzerinden yönetmelerine imkân tanıyabiliyor musunuz?

Talep edilen özel bilgileri ve raporlamaları sağlayabiliyor musunuz?

Proje bütçe ve zamanlama tahmininde sağlıklı verilere ulaşabiliyor musunuz?   

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle birden fazla iletişim kanalında müşteri tarafı etkinliklerinizi takip edebilirsiniz. Belge paylaşımı ve güvenli web etkileşimleriyle müşterilerinizle iletişimi geliştirirken otomatik yönlendirme, bildirimler, onaylar ve eskalasyon gibi iş süreçlerinizi geliştirerek müşterilerinizi yanıtlama hızınızı artırabilir, projelerinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Tek bir sistemden tüm proje bilgilerine ve temel performans göstergelerine ulaşarak, entegre proje hesaplama ve proje yönetimi gerçekleştirebilir, hızlı ve doğru kararlar alabilirsiniz. Sözleşmelerinizin detaylarını izleyebilir ve bunların nakit akışınıza olan katkılarını izleyebilirsiniz. İş süreçlerinizin otomatikleşmesiyle şirket içi kaynakların verimli bir şekilde tahsisini, zamanında faturalandırmayı sağlayıp verimliliğinizi ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Tek bir sistemde istediğiniz kadar şirket hesabı açabilir, müşterilerinizin ek maliyetler olmadan muhasebe, finans, insan kaynakları, lojistik gibi tüm süreçlerini ana sistem üzerinden yönetebilmelerini sağlayabilirsiniz. Piyasa şartlarına kıyasla en ekonomik şekilde ihtiyaç duyduğunuz hızlı, verimli altyapıyı sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleriyle firmanızı ve hizmet sunduğunuz müşterilerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

İstenen adette şirket için sistem altyapısı

Tüm süreçlerin ekstra maliyet olmadan ana sistem üzerinden yönetimi

Firmanıza özel çözümlerin hızlı ve ekonomik entegrasyonu

Müşteri talep ve beklentilerine uygun yönetim  

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.