1354

Profesyonel Hizmetler Firmaları için ERP Yazılımı

Profesyonel hizmet kuruluşları, fiziksel olmayan hizmetleri satmanın getirdiği ölçmesi zor ve sürekli değişen güçlüklerle karşı karşıya kalıyor. Profesyonel hizmetlerde karlılık sağlamak, proje bütçelerinin doğru olarak tahmin edilmesini, zamanında tamamlanmasını ve ayrıca müşteri gereksinimlerinin karşılanmasını veya beklentilerin üzerinde performans sergilenmesini gerektiriyor.

Profesyonel Hizmetler sektöründeki müşterilerimizin stratejik ve kapsamlı finans, proje ve kaynak yönetimini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümlerimizle veri paylaşımını ve işbirliğini kolaylaştırıyor, etkili kararlar alınmasına destek oluyoruz.

Profesyonel hizmet şirketlerinin müşteri ilişkileri ve projelerden süreç taşeronluğu ve finans yönetimine kadar operasyonlarının her alanını kolaylıkla yönetmelerine, müşteri etkileşimlerinin kalitesini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Özel, kapsamlı ve hızıyla fark yaratan çözümlerimizin yanı sıra sunduğumuz doğrudan ve anında destek ile profesyonel hizmet sektöründen müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunuyoruz.   

Profesyonel Hizmetler  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Eksiği duyulan nitelikli işgücünün doğru yönetimiyle mevcut insan kaynağından en yüksek verimi elde etmeye yardımcı olan Login HR
  • istenen dönemde, istenen sayıda ve yapıda bordro hazırlamaya imkan tanıyan, hazırlanan bordroların mail ile toptan gönderilmesini ya da web portalı üzerinden görüntülenmesini sağlayan Login Bordro Yönetimi
  • Dış kaynak sunulan firmaların muhasebelerini verimli ve mevzuatlara uygun bir şekilde yönetilmesini sağlayan Login Muhasebe Yönetimi 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Müşterilerinizin tüm süreçlerini ana sistem üzerinden yönetmelerine imkân tanıyabiliyor musunuz?

Talep edilen özel bilgileri ve raporlamaları sağlayabiliyor musunuz?

Proje bütçe ve zamanlama tahmininde sağlıklı verilere ulaşabiliyor musunuz?   

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle birden fazla iletişim kanalında müşteri tarafı etkinliklerinizi takip edebilirsiniz. Belge paylaşımı ve güvenli web etkileşimleriyle müşterilerinizle iletişimi geliştirirken otomatik yönlendirme, bildirimler, onaylar ve eskalasyon gibi iş süreçlerinizi geliştirerek müşterilerinizi yanıtlama hızınızı artırabilir, projelerinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Tek bir sistemden tüm proje bilgilerine ve temel performans göstergelerine ulaşarak, entegre proje hesaplama ve proje yönetimi gerçekleştirebilir, hızlı ve doğru kararlar alabilirsiniz. Sözleşmelerinizin detaylarını izleyebilir ve bunların nakit akışınıza olan katkılarını izleyebilirsiniz. İş süreçlerinizin otomatikleşmesiyle şirket içi kaynakların verimli bir şekilde tahsisini, zamanında faturalandırmayı sağlayıp verimliliğinizi ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Tek bir sistemde istediğiniz kadar şirket hesabı açabilir, müşterilerinizin ek maliyetler olmadan muhasebe, finans, insan kaynakları, lojistik gibi tüm süreçlerini ana sistem üzerinden yönetebilmelerini sağlayabilirsiniz. Piyasa şartlarına kıyasla en ekonomik şekilde ihtiyaç duyduğunuz hızlı, verimli altyapıyı sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleriyle firmanızı ve hizmet sunduğunuz müşterilerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

İstenen adette şirket için sistem altyapısı

Tüm süreçlerin ekstra maliyet olmadan ana sistem üzerinden yönetimi

Firmanıza özel çözümlerin hızlı ve ekonomik entegrasyonu

Müşteri talep ve beklentilerine uygun yönetim  

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.