1361

Geleceğe Yönelik Stratejik Planlar Yapın

Finansal süreçlerin yönetimi, çok sayıda bileşen ve karmaşık yapının kontrol altında tutulup takip edilmesini gerektirir. Şirketinizi olası risklerden korumak ve geleceğe yönelik stratejik planlar yapmak için geçmiş ve mevcut döneme ait verilerin saklanması, bütçe ve yatırımların yönetilmesi, gerçek zamanlı raporlamaların sunulması gibi birçok farklı adımı içeren finansal yönetimde işlevsellik, hız, pratiklik ve ihtiyaca uygun olarak adaptasyon sağlanması öncelikli ihtiyaçlar arasında yer alıyor.

Sadece işlem kaydı tutmak yerine mevzuata uyumlulukla birlikte, geleceğe yönelik planlama yapmanızı sağlayan finansal çözümlerimiz, finans birimlerinizdeki iş yükünü azaltır ve gerekli işlemlerin kolaylıkla tamamlanmasını sağlayarak işletmenize uygun esneklikte yanıtlar sunar.

Login finans çözümleri kapsamında sunulan; tüm Login çözümlerinden otomatik muhasebeleşen işlemleri kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde izlemeyi ve carileri kolayca raporlamayı sağlayan Muhasebe ve Cari Yönetimi, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı e-Defter ve e-Fatura entegrasyonu ile entegratör maliyetlerini ortadan kaldıran e-Defter ve e-Fatura Yönetimi, muhasebe işlemlerinin daha dinamik olduğu işletmelerde veri girişini hızlandırmak için geliştirilen Virman Sistemi, bütçenizi kontrol altında tutmanızı sağlayan ve böylece tatsız sürprizleri uzakta tutarak başarıya ulaşmanıza yardımcı olan Bütçe Yönetimi, çek ve senetlerinizin tüm süreçlerini sistem üzerinden takip etmenizi ve değerli evraklarınızın işletmenize risk oluşturmasının önüne geçmenizi sağlayan Çek ve Senet Yönetimi, demirbaşlarınızın tüm kaydını sistem üzerinden yaparak muhasebe kayıtlarının otomatik oluşmasını sağlayan Duran Varlıklar Yönetimi, ekibinizdeki kişilerin, masraflarını web ara yüzünden girmesini sağlayarak bu işlem için ayırdığınız vakti size geri kazandıran Masraflar Yönetimi ve otomatik maliyetlendirme sistemi sayesinde karlılığınızı dinamik olarak görmenizi, daha güçlü verilerle doğru kararlar vermenize büyük bir destek olan Standart ve Fiili Maliyet Yönetimi ile finans süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm yanıtlara ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Finans Çözümleri: Muhasebe ve Cari Yönetiminden Duran Varlıklar Yönetimine, Çek ve Senet Yönetiminden e-Defter ve e-Fatura Yönetimine kadar tüm finans süreçlerini kapsar.

CHECK
  • Tüm bilgilerin ve işlem gören tüm hareketlerin izlenmesini sağlayan Login ERP Çek ve Senet Yönetimi
  • Veri girişini hızlandırmayı sağlayan Virman Sistemi
  • Şirketlerin iş yapış süreçlerinde önemli değişikliklere neden olan bu geçiş sürecinde Login e-Defter ve e-Fatura Yönetimi
  • Şirketinizdeki masraf ve giderleri sağlıklı bir şekilde yönetebileceğiniz Login ERP Masraflar Yönetimi
  • Bütçe yönetimine rahatlık getirirken güncelleme yapılmasına da olanak sağlayan yapısıyla aktif kullanım avantajı sunan Login ERP Bütçe Yönetimi

 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Geçmiş ve mevcut döneme ait verilerin korunması stratejik planlarınızı etkiliyor mu?

Geleceğe yönelik planlarınızda belirsizlik mi yaşıyorsunuz?

Kolay görülen işler işlem aşamasında size ve çalışanlarınıza çok mu vakit kaybettiriyor?

Değerli evraklarınız şirketinizde risk mi oluşturuyor?

ÇANTA

Entegratör maliyetlerinizi ortadan kaldıran e-Defter ve e-Fatura Yönetimi ile süreçlerinizi hızlıca yönetebiliriz.

Finans süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm yanıtlara Login Kurumsal İş Çözümleri ile ulaşabilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümlerinden Finans Çözümleri ile gerçek zamanlı raporlamalar ile doğru kararlar alabilirsiniz. 

 

Siz kazanıyorsunuz!

Tüm süreçlerle bütünleşik yapı

Sağlam stratejik planlalar

Risk takibi

Güçlü verilerle doğru kararlar

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.