1665

Operasyonal Giderlerinizi Azaltın

Karma Üretim Yapan firmalar hem stoğa üretim hem de siparişe üretim süreçlerinin getirdiği karmaşık süreçlerle karşı karşıya kalıyorlar. Stok için üretimde, genellikle standart tanımlarda, daha az çeşit veya daha büyük üretim partilerinde üretim yapılırken siparişe üretim yapıldığında ise birçok farklı standart, çeşit, tanım ve pazar trendinin etkilerine uyum sağlayacak şekilde üretim yapılması gerekiyor. Bununla birlikte stoğa üretim yapıldığında ürün tanımlarındaki değişim pazar trendlerine bağlıyken siparişe üretimde bu değişim tamamen bireysel ihtiyaçlara göre çeşitlilik gösteriyor. Hem stoğa üretim hem de siparişe üretim şeklinde hibrit üretim yapan işletmeler, birbirinden farklı süreçleri bir arada yönetmelerini sağlayan çözümlere ihtiyaç duyuyor.

Login Kurumsal İş Çözümleriyle müşterilerinizin beklentilerini en uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Login ERP Ürün Konfigüratörü çözümümüz ile her alternatif için ürün ağacı ve stok kodu tutmak yerine, her sipariş için anında ürün ağacı oluşturabilirsiniz. Müşterileriniz, satın almak istedikleri ürünleri 3 boyutlu olarak görebilir ve istedikleri değişiklikler sanal ortamda gerçekleştirilerek daha ilk aşamada doğru siparişin ve dolayısıyla ürün listesinin oluşması sağlanır. Bu sayede müşteri memnuniyetinizi artırabilir, siparişten üretime hızlı süreçlerle ilerleyebilir, zamanında ve tam istenen özelliklerde ürün teslimatı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer süreçlerle entegre kapsamlı stok yönetimi yapmanızı sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleriyle stok maliyetlerinizi de düşürebilir, bekleyen stoklarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

Stoklarınızı doğru ve sonsuz varyasyonda yöneterek stok için ayrılan sermaye, depolama maliyeti ve idari maliyetlerde azalma sağlayabilirsiniz.

Karma Üretim Yapan Firmalar için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP – Login HR – Login X-tra – Login Pro

CHECK
  • Stok, üretim ve satın alma entegrasyonuyla malzeme ihtiyacının sağlıklı bir şekilde planlanmasını sağlayan Login ERP Malzeme İhtiyaç Planlaması
  • Üretim planlamasının çıktıları olan iş emirlerinin sahada üretimin her aşamasından alınan bilgilerle doğru ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Login ERP Üretim Takibi
  • Üretime hangi ürünlerin gönderildiğini, gönderilen ürünlerin durumlarının hızla ve kolay bir şekilde takip edilmesini sağlayan Login ERP Fason Yönetimi
  • Ürün çeşidi ve ürüne ait belirli özellikler dikkate alınarak sayısız ürün stok kodu açılmasını da destekleyen Login ERP Stok Yönetimi

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Hem siparişe özel üretim hem de stoka üretim yapmak süreçlerinizi karmaşıklaştırıyor mu?

Pazar trendlerinin etkilerine uygun bir şekilde mi üretim yapmalısınız?

Siparişten üretime hızlı adımlarla ilerlemek ister misiniz?

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri Ürün Konfigüratörü ile Login ERP kapsamında üretim, stok, satış ve maliyet süreçleri ile entegre çalışması ile birlikte ürünün değiştirilebilir özelliklerini belirlerken ek işçilikler dahil tüm unsurları dikkate alarak gerçek maliyetlerinizi sipariş anında görebilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri ile stoklarınızı doğru ve sonsuz varyasyonda yöneterek stok için ayrılan sermaye, depolama maliyeti ve idari maliyetlerde azalma sağlayabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Operasyonel giderlerde azalma

Farklı ihtiyaçların uyumu

Pazar trendlerine uygunluk

Zamanında teslimat

Dijital süreçlerle entegre stok yönetimi

Karma Üretim Yapan Firmalar

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.