1422

Tüm Süreçlere Tek Sistem

Sermaye, makina-teçhizat, insan, zaman, mekân gibi tüm kaynaklarınızı bütünleşik bir yapıda yöneterek başarıya ulaşmak için Login Kurumsal İş Çözümleri'ni tercih edin.

İşletmelerin ihtiyacı olan, kurumsal kaynak planlamadan insan kaynaklarına, raporlamadan mobil kullanıma kadar tüm fonksiyonları kapsayan Login Kurumsal İş Çözümleri geliştirmeye açık mimarisi, üstün entegrasyon kabiliyeti, kullanıcı dostu özelleştirilebilir menüleri ve geniş yetkilendirme seçenekleri ile her sektörden ve her ölçekten işletmeye değer katıyor.

Login’in 30 yıla yaklaşan tecrübesinden faydalanarak tüm kaynaklarınızı en doğru ve verimli bir biçimde yönetir, kurumunuzu sağlıklı bir şekilde büyütür,  karar verme süreçlerinizi hızlandırarak rekabette öne geçer,  tam entegre bir sistem kullanmanın rahatlığı ve keyfini yaşar, çalışanlarınızın iş verimini artırırsınız. Ve bunları veri tutarsızlığı kaygısı yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz.

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.