1418

Her İşletmeye Özgü Üretim ve Hizmet Sürecine Uyum

Farklı faaliyet türlerindeki işleyişlere göre esneklik göstermeyen çözümleri kendi işleyişinize uydurmaya çalışmak, zaman kaybettireceği gibi, verimliliği de etkiler. Farklı işleyişlere sahip şirketlerin farklılaşan süreçleri düşünülerek tasarlanan Login Kurumsal İş Çözümleri. Alım Satım, Stoğa Üretim, Sipariş Üzerine Üretim ve Montaj, Siparişe Özel Üretim ya da Hizmet Üretimi çerçevesinde en temelden, en kapsamlıya bütün süreçleri bu işleyişlere uygun olarak sunuyor.

İşletmelerin farklı faaliyet işleyişleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan iyi planlama, işler durumda prim sistemi, doğru tahmin, verimli stok, zamanında teslim, yeterli üretim gibi koşulların yerine getirilmesini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleri, faaliyete göre özelleştirilebilen süreçlerle müşterilerine başarı kazandırıyor.

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.