1418

Her İşletmeye Özgü Üretim ve Hizmet Sürecine Uyum

Farklı faaliyet türlerindeki işleyişlere göre esneklik göstermeyen çözümleri kendi işleyişinize uydurmaya çalışmak, zaman kaybettireceği gibi, verimliliği de etkiler. Farklı işleyişlere sahip şirketlerin farklılaşan süreçleri düşünülerek tasarlanan Login Kurumsal İş Çözümleri. Alım Satım, Stoğa Üretim, Sipariş Üzerine Üretim ve Montaj, Siparişe Özel Üretim ya da Hizmet Üretimi çerçevesinde en temelden, en kapsamlıya bütün süreçleri bu işleyişlere uygun olarak sunuyor.

İşletmelerin farklı faaliyet işleyişleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan iyi planlama, işler durumda prim sistemi, doğru tahmin, verimli stok, zamanında teslim, yeterli üretim gibi koşulların yerine getirilmesini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleri, faaliyete göre özelleştirilebilen süreçlerle müşterilerine başarı kazandırıyor.

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.