1348

Medikal Firmaları için ERP Yazılımı

Medikal sektöründe faaliyet gösteren firmaların başarısında, satın alma süreçlerinin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi önemli rol oynuyor. Kayıplara neden olmadan gelir ve giderlerin doğru yönetilmesine, saha ve kurumsal satış temsilcilerinin yaptıkları işlemleri ve masrafları sisteme dâhil etmeleri gibi süreçlerde, finans departmanının işini kolaylaştıracak sistemlere olan gereksinim giderek artıyor.

Login Kurumsal İş Çözümleriyle medikal sektöründeki müşterilerimizin hammadde planlaması ve kullanımını efektif hale getiriyor, karmaşık malzeme stoklarının kontrolünü sağlamalarına, departmanlar arası işbirliğini artırmalarına, satış sonrası servis süreçlerini ve farklı lokasyonlardaki depoları yönetmelerine ve hatasız ürün kayıtları tutmalarına yardımcı oluyoruz. Web üzerinden otomatik veri girişleri ve onay sistemi sayesinde medikal sektöründeki müşterilerimizin finans departmanlarının iş yükünü azaltıyoruz.

Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan satış sonrası süreçlerden yüksek izlenebilirliğe kadar pek çok aşamada hassas planlama yapmanıza ve çalışmalarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Medikal  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Saha satış temsilcilerinin, masraflar konusunda merkezi bilgilendirmesini sağlayan web tabanlı Login Masraflar Yönetimi
  • Hammadde kaynaklarının verimli bir şekilde planlanmasını ve kullanılmasını sağlayan Login Malzeme İhtiyaç Planlaması
  • Depolardaki tüm hareketlere ait işlemlerin anında canlı ve hatasız olarak sisteme girilebilmesini sağlayan Login Stok Yönetimi
  • Web üzerinden ve masaüstü uygulaması üzerinden tüm satış işlemlerini yönetmeyi, satışı etkileyecek tüm modüllerle entegrasyonu sağlayan Login Satış Yönetimi
  • Performans ve müşteri memnuniyeti ölçümü de yapabilen, satış sonrası destek sürecini hızlandıran Login Servis Yönetimi
  • Konsolide raporlar alabilmeyi, tek bir sistem üzerinden tüm finansal süreçleri yönetmeyi sağlayan Login Finans Çözümleri

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Gelir ve giderlerinizi doğru yönetemediğiniz kayıplarınız mı oluyor?

Finans departmanlarınızın iş yükü çok fazla mı?

Karmaşık malzeme stoklarının kontrolünü sağlayamıyor musunuz?

Satış sonrası servis süreçlerinde aksamalar oluyor mu?   

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleriyle satış süreçlerinizi daha verimli ve hızlı hale getirebilirsiniz. Satış temsilcilerinizin, yaptıkları işlemlerle ilgili olarak merkeze anında ve doğru bilgi iletmelerini, hızla onay almalarını sağlayabilir, diğer süreçlerle entegrasyonu sayesinde tüm süreçlerde verimlilik elde edebilir, gereksiz iş yüklerinden kurtulabilirsiniz.

Departman, personel, marka, ana gider- alt gider grubu bazında gelir, gider raporları alabilir, son kullanma tarihi gibi hassasiyetleri olan ürünlerinizi etkili depo ve stok yönetimi ile kontrol altında tutabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Etkin gelir-gider planlaması

Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan satış sonrası süreçler

Stokların etkin yönetimi

Departmanlar arası işbirliği

Üretim ve dağıtım süreçlerinde yüksek izlenebilirlik

 

Medikal Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.