1420

Her Büyüklük ve Yapıya Uygun

Küçük işletme ve girişimcilerden, orta ve büyük ölçekli şirketlere, holdinglerden yabancı menşeli şirketlere kadar her büyüklük ve yapıdaki işletmeye özel bütçe, zaman, işlev kapsamını tam anlamıyla karşılayan Login Kurumsal İş Çözümleri işletmelerin günümüzde ve gelecekte doğru adımlar atmalarına yardımcı oluyor.

Hangi büyüklük ve yapıda olursanız olun, sağlıklı kaynak yönetimi, sürdürülebilir karlılık, doğru karar verme gibi her işletmenin ortak beklentilerini, işletmelerin ölçeği ve büyüme hızı doğrultusunda farklılaşan kullanıcı sayısı, iş ve finans hacmi, ürün çeşidi, ekosistem genişliği gibi ihtiyaçlarınıza uygun olarak, ölçeklenebilir yapıda sunulan Login Kurumsal İş Çözümleri ile karşılayın.

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.