1350

Mutfak ve Banyo Firmaları için ERP Yazılımı

Mutfak ve banyo sektöründe hizmet veren firmalar, kişisel zevk ve tercihlere uygun üretim beklentilerine bağlı olarak her üretimde yeni bir ürün ağacı oluşturmak zorunda kalıyor. Ancak tek bir mutfak ya da banyo üretimi için her seferinde yeni bir ürün ağacı oluşturmak ve stok kartları açmak firmalar için büyük bir iş yükü yaratıyor.

Standart ürün ağaçlarının kullanıldığı ve çizim programlarının kullanılmasını gerektiren sistemler iki farklı sistemin entegrasyonunu gerektirdiğinden malzeme takibi, bayilerle iletişim, üretim planlama gibi süreçlerin yönetimi zorlaşıyor. Diğer taraftan, hatalı üretim süreçlerinin takibini sağlayarak yeni üretimlerde iyileştirme yapılması için de örneğin yıllar önce yapılan mutfak veya banyo ürünleri bilgilerinin raporlanması gibi gereksinimleri doğuruyor.

Login Kurumsal İş Çözümlerinin tüm bu ihtiyaçları tek bir sistemden sunan yapısıyla, mutfak ve banyo sektöründe siparişe göre ürün sunan müşterilerimizin iş süreçlerine hız ve kolaylık kazandırıyoruz. Tüm aşamaların tanımlı olduğu, görüntüleyici olmadan çizim programıyla ek bir çizim programı ihtiyacını ortadan kaldıran, merkez ve bayiler arasında bilgi alışverişlerinin anında gerçekleşmesine olanak tanıyan ayrıca eski üretimlerin analizini yaparak iyileştirme kararlarının alınmasını sağlayan çözümlerimizle, bu sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin iş yükünü büyük oranda düşürüyor ve sürdürülebilir karlılık elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

 

Mutfak ve Banyo  için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı : Login ERP - Login HR - Login X-tra - Login Pro

CHECK
  • Sektördeki deneyimimizle geliştirdiğimiz, sektördeki ürün çeşitliliğinin getirdiği ürün ağacı oluşturma sorununa çözüm sağlayan Login ERP Ürün Konfigüratörü
  • Akıllı kod mantığıyla optimum planlama sayesinde yüksek nakliye maliyetlerini düşürmeye olanak sağlayan Login Sevkiyat Planlaması
  • Üretilen ürünlerin kalitesinin artırılarak, markalaşmış ve sertifikalı ürünler oluşturulmasında etkili olan Login Üretim Takibi ve Login Kalite Kontrol
  • İlgili tüm maliyetleri dikkate alarak gerçek maliyetleri hızlı ve doğru bir şekilde ortaya çıkarmayı sağlayan Login Maliyet Muhasebesi
  • Bayi ve şubelerin web üzerinden, ekstra bir yatırım yükü olmaksızın güncel bilgilere ulaşmalarını ve süreçlere dahil olmalarını sağlayan Login Bayi ve Franchise Portalı

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri 

Firmanızda kişiye özel, ihtiyaca, zevke ya da modaya göre sürekli değişen üretim ya da montaj yapıyor musunuz?

Malzeme takibi, bayilerle iletişim süreçlerinizi yönetmekte zorluk çekiyor musunuz?

ÇANTA

ERP sistemi içinde, görüntüleyicisi olmayan bir çizim programı mantığıyla çalışan çözümümüz sayesinde, bir ürünü oluşturabilecek pek çok değişken ve bileşenden istediklerinizi seçerek her ürüne özel ürün ağacını otomatik olarak hızla ve kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Ürün ağacında obje, renk, boyut, kaplama gibi parametrelerin tanımlarını otomatik olarak oluşturabilir, iki farklı programın entegrasyonuyla uğraşmadan tüm süreçlerinizi tek bir sistem içinden takip edebilirsiniz.

Her ürünün değişkenlerine bağlı olarak gerçek ürün fiyatlarını hatasız bir şekilde hesaplayabilir, belirlenen konfigürasyonların dışında bir sipariş verilmesini önleyebilirsiniz. Üretim planlamasında mevcut malzeme stoklarınız dikkate alınarak otomatik olarak oluşturulan satınalma istek belgeleriyle, malzeme tedarik süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Üretim, sevkiyat süreçlerinizde hatalı işlem ve zaman kayıplarının önüne geçebilir, çalışanlarınızın verimliliğini artırabilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

İki farklı programın entegrasyonu yerine tüm süreçlerin tek bir sistemden yürütülmesi

Ürün ağacı oluşturmak için daha az işgücü ve zaman harcanması

Daha iyi malzeme, stok ve sevkiyat takibi

Ürün bileşenlerindeki tüm değişikliklerin bayi kanalına hızla iletilmesi  

Mutfak ve Banyo Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.