1367

Hayalinizi Üretin

Müşterilerin tanımladığı tasarım ve ölçülere göre özel üretim yapan firmalar için ürünün tam istenen özelliklerde üretilmesi, gerçek maliyetlere göre fiyatlandırılması ve zamanında teslim edilmesi önem taşıyor. Müşterilerin isteklerine göre her seferinde özel ve çok sayıda farklılıkla tasarlanan ürün ve ürün ağacı çeşitliliğin yarattığı karmaşa, önemli bir işgücü ve zaman kaybına, istenen ürünün gerekli özelliklere uygun olmayan hatalı üretimine, ürünlerin planlanan zamanda teslim edilememesine yol açabiliyor. Sürekli değişen özelliklere göre sonuç ürünün gerçek maliyetlerinin saptanması da sorunlu olabiliyor. Siparişe özel üretim yapan firmanızın karşılaştığı bu tür sorunları, tasarım, sipariş ve üretim süreçlerinin bütünleşik çalıştığı Login Kurumsal İş Çözümleri ile çözebilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri kapsamındaki Login ERP Ürün Konfigüratörü çözümü ile her alternatif için ürün ağacı ve stok kodu tutmak yerine, her sipariş için anında ürün ağacı oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizin satın almak istedikleri ürünleri 3 boyutlu olarak görmelerini, isteğe göre değişikliklerin bu aşamada yapılarak, istenen tasarıma ulaşılabilmesini sağlayan Login Kurumsal İş Çözümleriyle müşterilerinizin beklentilerini en uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Oluşturulan tasarıma göre aynı anda arka planda ürün listesi oluşturup, onaylanan siparişin üretime iletilmesiyle hızla ve doğru bir şekilde siparişe özel ürün ağaçları hazırlayabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyetinizi artırabilir, siparişten üretime hızlı süreçlerle ilerleyebilir, zamanında ve tam istenen özelliklerde ürün teslimatı gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişe Özel Üretim Yapan Firmalar (ETO) için Yeni Nesil Finans, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Üretim Programı: Login ERP – Login HR – Login X-tra – Login Pro

CHECK
  • Müşterilerinizle yüz yüze görüşme sırasında alabileceğiniz siparişlere istinaden canlı olarak şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşterinin cari hesap durumu ile risklerini kontrol edebileceğiniz Login ERP Satış Yönetimi
  • Üretim planlamasının çıktıları olan iş emirlerinin sahada üretimin her aşamasından alınan bilgilerle doğru ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Login ERP Üretim Takibi
  • Stok yönetimi ve üretim planlamasının iç içe yapılabildiği Login ERP Stok Yönetimi
  • Stok, üretim ve satın alma entegrasyonuyla malzeme ihtiyacının sağlıklı bir şekilde planlanmasını sağlayan Login ERP Malzeme İhtiyaç Planlaması

 

Sizi anlıyoruz ve size çözüm sunuyoruz:

Login Kurumsal İş Çözümleri

Müşterilerinizden aldığınız tasarımlara göre mi üretim gerçekleştiriyorsunuz?

Çok sayıda ve çeşitte ürün ürettiğinizden zamanında teslim konusunda problem mi yaşıyorsunuz?

Üretimdeki sürekli değişen özellikler karşısında maliyetlendirme konusunda zorluk çekiyor musunuz?

 

ÇANTA

Login Kurumsal İş Çözümleri ile web üzerinden müşteri siparişine özel siparişinizi alabilirsiniz.

Hem kendi iç süreçlerinizi hem bayilerle iletişiminizi hem de müşterileriniz ile etkileşiminizi etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Login Kurumsal İş Çözümleri Ürün Konfigüratörü ile Login ERP kapsamında üretim, stok, satış ve maliyet süreçleri ile entegre çalışması ile birlikte ürünün değiştirilebilir özelliklerini belirlerken ek işçilikler dahil tüm unsurları dikkate alarak gerçek maliyetlerinizi sipariş anında görebilirsiniz.

 

Siz kazanıyorsunuz!

Hayallerinizdeki tasarım üretim

Hızlı maliyetlendirme

Değişken özelliklere kolay çözüm

Doğru zamanda doğru teslimat

Bütünleşik süreçler

 

 

 

Siparişe Özel Üretim Yapan Firmalar (ETO)

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg

Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.