15.01.2016

Ayson Geoteknik ERP ve İK Süreçlerinde Login Yazılım'ı Seçti

Doğuş İnşaat Grubunun geoteknik işler konusunda uzmanlaşmış şirketi olan Ayson, ERP ve İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetimi için Login Entegre ERP ve Login Entegre HR çözümlerini kullanıyor.

Doğuş İnşaat Grubunun geoteknik işler konusunda uzmanlaşmış şirketi olan Ayson, kuruluş tarihi olan 1972 yılından beri, yurtiçinde ve yurtdışındaki özel ve kamu kuruluşlarına en yüksek kalitede hizmetler vermektedir.

Ayson’un faaliyet alanları olan enjeksiyon işleri, enjeksiyon tünelleri, fore ve çakma kazıklar, wick drenler, kum drenler, jet enjeksiyon kolonları, taş kolonlar, geçirimsiz perde duvarlar, istinat duvarları, öngerilmeli geçici ve kalıcı ankrajlar, palplanj işleri, kaya bulonu ve zemin çivisi işleri, shot-crete işleri, araştırma sondajları, su sondajları, drenaj kuyuları, temel araştırmaları, zemin iyileştirme işleri, derin temel çukurlarının hazırlanması ve ölçüm aletleri yerleştirilmesi, ön etüdler ve arazide yerinde yapılan deneyler ışığında gerçekleştirilmektedir.

Ayson deniz yapıları, iskeleler, dolfen inşaatları, feribot terminal rampaları ve mendirek inşaatında da geniş bir hizmet ağına sahiptir. Yakın zamanda ‘ Viyadük İnşaatı ve ‘Tünel İnşaatı’ da firmanın faaliyet alanına eklenmiştir. Ayson bugüne kadar üstlenmiş olduğu projeler kapsamında 43.750 ton enjeksiyon 1.131.000 m fore kazık ve 513.000 m ankraj uygulamasını başarı ile tamamlamış bulunmaktadır.

"Önce kalite" prensibi ile deneyimli bir teknik kadro tarafından 1972 tarihinden beri yönetilmekte olan Ayson, tamamlamış olduğu geoteknik işler konusunda, gerek yurtiçinde ve gerekse yurtdışındaki yatırımcı ve firmaların yüksek takdirlerini toplamıştır.