10.06.2020

BulutTahsilat Banka Entegrasyonu

Kayaport Teknoloji A.Ş.'nin ürünü olan BulutTahsilat, tüm bankaların internet şubelerinin tek bir ekranda birleştirildiği, tüm bankalardaki hesaplarınıza gelen/giden tüm hareketlerin tek bir ekranda görülüp takip edilebildiği, gelen/giden hareketlerin başka bir işlemi otomatik olarak tetiklediği ve yine otomatik olarak başka bir sisteme kayıt edildiği, tüm bankalardaki bakiyelerin online olarak takip edildiği, vadeli – vadesiz, çek, POS, kredi ve senet hesaplarının gerçek zamanlı olarak görüntülendiği, döviz ve emtia hesaplarının online olarak takip edilebildiği, bulut tabanlı bir uygulamadır.

Banka hesabınıza gelen/giden tüm hareketleri otomatik olarak işlemeyi sağlar. Sınırsız sayıda banka hesabına entegre olabilir ve  aynı bankadaki farklı hesapları da görüntüleyebilir. Tüm bankaların hesap hareketleri ve bakiye  bilgilerini ortak bir desen haline getirir ve tek bir çıktı üretir. Gelen/giden hareketlerin hangi müşteri, cari ya da bayi için yapıldığını tespit eder. Böylece gelen/giden hareketler ile ilgili ne yapılmak isteniyorsa onun yapılmasını sağlar. Burası isteğinize göre şekillenir.

Fiziki ve Sanal POS’ lardan geçen tüm tahsilat işlemlerine ait POS hareketlerinin muhasebe ve ERP sistemlerine otomatik entegre edilmesini sağlar ve işlem tutarı, komisyon tutarı, komisyon oranı, valör tarihi, hesaba geçecek olan tutarları tek ekrandan görmenizi ve yönetmenizi sağlar.

Tüm bu süreçler Login ERP entegrasyonu ile işler ve süreçlerinize hız ve verimlilik katarsınız.

Bu konuda detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.