12.07.2016

Çizim Programlarından Ürün Ağaçlarınızı Otomatik Oluşturun

1989’dan bu yana esnek iş çözümleri sunan Login Yazılım ile 2008 yılında kurulan Desita Yazılım işbirliğiyle gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan özel entegrasyon projeleri oldukça ses getirecek bir yapıya sahip olmasının yanında sunduğu çözümlerle daha fazla verim ve zaman vaat ediyor.

Günümüz sanayicisinin bilgi ve becerisini CADCAMCAE programları ve teknolojik yöntemler ile daha verimli hale getirmeyi kendine amaç edinen Desita Yazılım, aynı zamanda bu çizgi doğrultusunda ilerleyerek endüstriyel CADCAMCAE ürünlerinin satışını yapmaktadır. Genç nesillerin çalışma sahalarında teknoloji gerisinde kalmaması adına da bu programların eğitimlerini uygulamalı olarak veren Desita Yazılım, mühendislik çözümlerinde de ülkesine hizmet vermeye devam ederek, endüstriyel ürün tasarımı, plastik ve metal enjeksiyon kalıplama ve tersine mühendislik konularında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Login Yazılım ve Desita Yazılım işbirliği ile tasarımdan SHH’a kadar uçtan uca çözüm

1989 yılından bu yana Kaynakların bütünlüklü bir yapıda yönetilmesine ve bir işletmedeki tüm işlerin raporlanabilir veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çözümler geliştiren ve bu sayede firmalara doğru zamanda doğru karar vermeleri noktasında yardımcı olan Login Yazılım ve Desita işbirliği ile hazırlanacak olan Makine İmalat, Havacılık ve Savunma Sanayi, Elektrik Elektronik, Otomotiv, Döküm, Kalıpçılık ve Medikal sektörlerine özgü entegrasyon sistemleri zaman ve verim kazanmayı hedeflemektedir.

desita_login_yazilim_v2_woodwork_cad_integrator-600

Bu işbirliğin ortaya çıkardığı mobilya sektörüne özgü bir çözüm olarak sunulan Woodwork For Inventor hedeflenen başarıyı gözlemleyebileceğimiz entegrasyon sistemine en iyi örneklerden biridir.

Sektörel bazda kullanılan farklı çizim programlarının ERP sistemine entegre olmaları Desita ve Login işbirliği ile gerçeklik kazanıyor. Çizim programında tasarımı ve çizimi yapılan bir ürünün tek tuş ile ürün ağacının Login ERP’ye aktarılması bu proje artık mümkün.

masa-urun-gorseli-600

desita-urun-agaci-768x220

Autodesk’in geniş ürün yelpazesinde kullanıma sunulan Woodwork For Inventor ürünü mobilya tasarım-imalatçılarına, iç mimarlara, mutfak imalatçılarına çözüm ortağı olmasıyla birlikte bir paket halinde sunulan ve paket içerisinde AutoCAD’in mükemmel teknik resim gücü, inventorün tasarım mükemmelliği, 3ds Max® ın görselleştirme üstünlüğü Woodwork For Inventor’ün birleşimi ile bütünlüklü bir ürün olarak hizmet vermektedir.

Woodwork for inventor, tamamen inventor arayüzünde çalışan mobilya sektörünün kütüphane datasını kullanabileceğiniz, otomatik olarak imalat resimleri elde edilen, yüzey model-leme çözümleri eşsiz, modüler imalatta sınırsız bir çözümdür. Üstelik artık Login ERP entegrasyonu seçeneği ile kullanıcılarına sunuluyor.