09.01.2017

Endüstri 4.0 Enerjisi ile Login ve Vector İş Ortaklığı

1989’dan bu yana yenilikçi ve özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri sunan ve kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli, uzman kadrosuyla öne çıkan Login Yazılım ile sektörel tecrübeye sahip kurucuları ve profesyonel ekibi ile farklı sektörlerdeki müşterilerine kurumsal mobilite, consumer cihazlar, sistem çözümleri, satış sonrası hizmetler, yazılım çözümleri ile mobil veri izlenebilirliği alanında rekabet avantajı sağlayan çözümler sunan Vector A.Ş. ve WMS ve MES alanlarında güçlü ürünlere ve deneyime sahip sektörün öncü firmalarından Trinoks Yazılım A.Ş. ile güçlerini birleştirmek için adım attı.

Kaynakların bütünleşik bir yapıda yönetilmesine ve bir işletmedeki tüm işlemlerin raporlanabilir veriye dönüştürülmesine olanak sağlayacak çözümler sağlayarak firmalara doğru zamanda doğru karar vermelerine yardımcı olacak araçlar sunma görevini benimseyen Login Yazılım, Vector A.Ş. ve Trinoks Yazılım A.Ş. bu çözüm ortaklığında Depo Yönetim Sistemi (WMS), Üretim Yönetim Sistemi (MES), Demirbaş Yönetim Sistemi (AMS), Sesli Operatör Yönlendirme, Fiziksel Arşiv Yönetim Sistemi gibi uzman çözümlere ek olarak donanım tarafında da El Terminali ve Aksesuarları, Wireless Altyapı Ürünleri, Forklist Terminalleri, Sabit Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar gibi birçok alanda tecrübelerini birleştirerek müşterilerine daha etkili ve tam anlamıyla uçtan uca çözümler sunmayı hedefliyor.

Gerçekleşecek bu çözüm ortaklığına ilişkin konuşan Login Bilgisayar Yazılımları A.Ş. ERP Çözümleri Danışmanı Ahmet Savaş Göktürk ise; "Hepimiz aynı alanda faaliyet gösteriyoruz ve bu faaliyet alanımızı paylaştığımız farklı teknolojiler ve şirketler ile gerçekleştireceğimiz bu özel çözüm ortaklıkları ile müşterilerimize daha katma değerli projeler sunmayı hedefliyoruz" dedi. Ayrıca Göktürk; "Gerek zaman, gerek para açısından da bu tür çözüm ortaklıklarının hem üretici hem de tüketici tarafına büyük bir maliyet tasarrufu getireceğini de" dile getirerek "bu ortaklığın ülkemiz ve her 2 taraf için de hayırlı olması" temennilerini paylaştı.