03.08.2016

Login Yazılım ve Simkan Teknoloji’nin Dev İş Ortaklığı

1989’dan bu yana esnek iş çözümleri sunan Login Yazılım ile 2005 yılından itibaren dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunan Simkan Otomotiv’in teknoloji firması olan Simkan Teknoloji dev bir iş ortaklığına imza attı.

Otomotiv sektörüne özgü çözümler geliştirmek adına kurulan Simkan Teknoloji, sektörün ihtiyaçlarına yaptığı doğru analizler sonucu elde ettiği bilgi ve tecrübe ile ürünlerini geliştirmektedir. Otomotiv sektöründe kendisini kanıtlamasıyla birlikte profesyonel yazılım ekibi ve proje analist yönetici kadrosu ile uygun çözümleri en iyi şekilde sunmayı hedefleyen Simkan Teknoloji ve Login sahip oldukları tecrübeleri birleştirerek sektöre özgü uçtan uca çözümler sunmak üzere çalışmalara başladı.

Gerçekleştirilecek çözümlere örnek vermek gerekirse;

B2B VE B2C

Şirketler arası satış uygulamaları olan B2B ve ticari firmaların müşterilerine İnternet ortamından yaptıkları satış uygulamaları olan B2C sistemleri firmaların organizasyonuna uygun olarak ERP ile entegre olarak sunulacak.

MOBİL UYGULAMALAR

Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı akıllı mobil cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlar ERP ile tam entegre çalışıyor olacak.

Doğru analizi tecrübe ile birleştirerek uzun yıllardır kaliteli hizmeti kendilerine ilke edinen bu iki dev ismin ortaklığı kuşkusuz aynı büyüklükte bir başarıyı beraberinde getirecektir.