20.11.2017

Macitler Mobilya’nın da Tercihi Login ERP Oldu

30 yılı aşkın tecrübesi ile mobilya sektöründe özgün tarzı ve global anlayışı ile trend ve yerli marka olmayı başaran Macitler Mobilya ile 1989 yılından bu yana özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan Login Yazılım anlaşma sağladı.

Bu projede Login Web ERP ile mağazalardan alınacak olan varyasyonlu siparişlerin aynı sistem üzerinden fabrikadaki Login ERP’ye ulaşması ile süreç başlayacak olup, mobilya sektörünün olmazsa olmazlarından konfigürasyon yönetiminin de dahil edileceği bu projede Macitler Mobilya mağazalarından kumaş, ayak, ölçü, kapak türü vb. tüm değişkenler ile doğru ve hızlı şekilde sipariş alıp, fabrikada gerekli onay süreçlerinden geçtikten sonra malzeme ve üretim planlamayı da Login ERP ile yönetiyor olacak.

Ayrıca sonsuz varyasyona uygun olarak hazırlanmış ve örneği olmayan Login ERP Dinamik ve Formüllü Ürün Ağacı yapısını da kullanıp dinamik ve formüllü ürün ağacı ile tamamen entegre olarak fiili maliyete ulaşmaya ek olarak üretim çizelgeleme, iş emri yönetimi, rota ve istasyon yönetimini de Login ERP ile yönetiyor olacak.

Gerek direkt olarak mağazalara gerek fabrikaya ulaşan tüm müşteri talep ve şikayetlerini de kapsayan Satış Sonrası Hizmetler süreçlerini de Login Web ERP  ile yönetmeyi planlayan Macitler Mobilya mağazalar ve fabrikadaki muhasebe, satış, satın alma, stok, ihracat dahil tüm iş süreçlerini tek yazılım ile yönetip iş süreçlerinin performansını daha yakından takip edebiliyor olacak.

Satışı gerçekleşen mobilyaların teslimat süreçlerini de teslimat noktasında akıllı ekranlar ile anlık olarak Login Web ERP sistemine giriş yapabilecek olan Macitler Mobilya, iş süreçlerine daha da hız katıp, müşterini memnuniyetini ciddi oranda daha da arttırmayı hedefliyor.

Bu projeye paralel olarak ikinci faz olarak yurtiçi ve yurtdışındaki bayilerini de Login Web ERP Franchise/Bayii sistemine de dahil etmeyi planlayan Macitler Mobilya, tüm dünyadaki iş süreçlerini Login ERP ile yönetmenin keyfine ulaşacak.