30.12.2016

Simkan ve Login, Stok Entegrasyonu Projesine BOSCH ile Başladı

1989’dan bu yana esnek iş çözümleri sunan Login Yazılım ile 2005 yılından itibaren dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunan Simkan Otomotiv ile sektörün dinamiklerine yönelik hayata geçirdiği özel projelerine tüm hızıyla ve enerjisi ile devam ediyor.

ERP - B2B - Entegrasyon Üçgeni

VAG grubundaki stok çeşidinden ödün vermeyen Simkan Otomotiv ve esnek iş çözümleri sunan Login Yazılım, BOSCH Türkiye deposu ile gerçekleştirdikleri stok entegrasyonu sayesinde Simkan Otomotiv’in diğer araç gruplarına da hizmet verir duruma gelmesini sağladı. Böylece Simkan Otomotiv aynı zamanda öncelik hedeflerinden biri olan, müşterilerine en kısa zamanda parça tedariği ilkesini de bir üst seviyeye taşıdı.

Simkan Express ile Tüm Türkiye’ye Kusursuz Hizmet

Projeye ilişkin konuşan Simkan Otomotiv A.Ş. Satış Pazarlama Direktörü Alpaslan Topçu; "Sektörün hızı; müşterilerden gelen talebi en kısa zamanda raflarına ya da araçlarına ulaştırmaktan geçiyor. Türkiye’nin her yerine 24 saat içinde, Simkan Ana Depo, Cep Depo ve aynı zamanda Adana-Mersin-İzmir-Antalya-Konya-Nevşehir-Bursa-Kahramanmaraş’a Simkan Express noktalarımızdan hizmet veriyoruz.

Hem kendi depolarımızın beslenmesi, hem B2B üzerinden sipariş veren müşterilerimizin Login ERP entegrasyonu ile birlikte en hızlı şekilde parçaya ulaşması için BOSCH Türkiye ana deposu ile de stok entegrasyonunu sağladık. Böylece depomuzda o an elimizde olmayan ürünü aynı gün içinde tedarik ederek müşterilerimize ve Simkan Express noktalarımıza ulaştırıyoruz. Login Yazılım ile birlikte uzun yıllardır süre gelen iş ortaklığımızın da katkısıyla, üst düzeydeki teknoloji altyapımız buna müsait ve diğer bayi/distribütor olduğumuz markalarla da aynı projeyi uygulamaya devam edeceğiz.

Desteklerini her zaman hissettiğimiz BOSCH’a bu projemizde de çok kısa zamanda yardımcı oldukları için kendilerine teşekkür ediyoruz’ dedi.

Yaşayan Bir Yapı Olarak ERP

Projeye ilişkin konuşan Login Bilgisayar Yazılımları A.Ş. ERP Çözümleri Danışmanı Ahmet Savaş Göktürk; Bizler ERP’yi yaşayan bir yapı olarak görüyoruz. Dolayısıyla yaşamın kendisi gibi ERP de değişime karşı koymayan, değişimle dönüşen, dönüştükçe paydaşlarına eşsiz bir uyum sağlayan bir yapıdır.

Login Yazılım olarak da projelerimizi canlıya geçiş sonrası sektörün, kullanıcıların beklentilerine yönelik veya stratejik yeni iş modellerinin takip edilmesiyle ek geliştirmelerin veya yeni uyarlamaların sisteme dâhil edildiği bir yaklaşım ile bu tür projeler gerçekleştirmekten ve ülkemize katma değerli projeler sunmaktan çok mutluyuz." dedi.